Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Jestem juz po lekarzu , z dzieckiem ok , rozwarcia brak , ale lekarz stwierdził że mały rośnie za szybko i że ma juz 3400 a ja jestem za niska i mam już za duzy brzuch wiec kieruje mnie z dniem dzisiejszym do szpitala :( tam maja robić mi codziennie ktg bo jego zdaniem dziecko jest na mnie za duze i nie powinnam rodzic naturalnie ale decyzje zostawia im czy czekaja na poród sn czy robią cc :( teraz bede tam kwitła do 18stego pewnie :( ehhhhh

Link to comment
Share on other sites

No to przyszłam w czas....

Aga trzymaj się!! Jak dasz radę to pisz jak u Ciebie. Nie myśl za dużo, nie stresuj się. A tak w ogóle to gratuluję ciąży! :) I to jeszcze chłopczyk. :loveu: Tyle czasu mnie nie było.....

Zaraz na spokojnie wrócę chociaż kilka stron w tył i poczytam co u Ciebie się działo. :)

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz po lekarzu , z dzieckiem ok , rozwarcia brak , ale lekarz stwierdził że mały rośnie za szybko i że ma juz 3400 a ja jestem za niska i mam już za duzy brzuch wiec kieruje mnie z dniem dzisiejszym do szpitala :( tam maja robić mi codziennie ktg bo jego zdaniem dziecko jest na mnie za duze i nie powinnam rodzic naturalnie ale decyzje zostawia im czy czekaja na poród sn czy robią cc :( teraz bede tam kwitła do 18stego pewnie :( ehhhhh

oo, to jestem zaskoczona, bo zwykle jest odwrotnie, tzn każą rodzić naturalnie za wszelką cenę. 

trzymaj się dzielnie, niedługo maluszek ci wszystkie stresy wynagrodzi :) trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Żeby tylko biedulki nie zagłodzili, bo jedzenie pewnie paskudne  :evil_lol: . To teraz nic Fabianowi nie stoi na przeszkodzie do szybkiego wyskoczenia z brzucha, bez względu na porę dnia i nocy  :mdrmed: .

To ważenie w brzuchu bywa bardzo omylne, kilka mm już robi różnicę.

Link to comment
Share on other sites

Mi jak wyliczyi 4,5kg to nic ino siąść i plakac chciala, ze nie urodzę takiego olbrzyma... A te maszyny tolerancje 0,5kg maja, a to strasznie dużo jak na wagę takiego dziecka. Oby z czasem to dopracowali i za ileś tam juz ta tolerancja będzie mniejsza.

Fabiano, dajesz!! Cale Dogo czeka ;)

Link to comment
Share on other sites

Jestem juz po lekarzu , z dzieckiem ok , rozwarcia brak , ale lekarz stwierdził że mały rośnie za szybko i że ma juz 3400 a ja jestem za niska i mam już za duzy brzuch wiec kieruje mnie z dniem dzisiejszym do szpitala :( tam maja robić mi codziennie ktg bo jego zdaniem dziecko jest na mnie za duze i nie powinnam rodzic naturalnie ale decyzje zostawia im czy czekaja na poród sn czy robią cc :( teraz bede tam kwitła do 18stego pewnie :( ehhhhh

Trzymaj się, dasz radę ze wszystkim i myśl pozytywnie

Link to comment
Share on other sites

U mnie jak lekarka na ostatnim usg zważyła młodego, to miał 2200g i usłyszałam, że dziecko będzie minimum 2x większe jak się urodzi ;)

W moim przypadku pani doktor się nie pomyliła, bo młody ważył 4200g po urodzeniu ;)

 

Pisałam do Agi z rana, ale mi nie odpisała :lookarou:

Pewnie jeszcze spała albo czeka na obchód :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Hej laseczki ;) noc minela paskudnie , lozka mega niewygodne , budza nas co 2 godziny na sluchanie tetna dziecka , o 6stej pobudka na wazene i mierzenie cisnienia a o 8smej na ktg , obchod byl , sniadanie pozal sie Boze tez bylo hehe trzy skibki chleba , mala kosteczka masla i dwa plasterki wedliny , masakra jakas , chyba tu oszaleje , czekam na popoludnie jak na zbawienie az mi Sebek przyniesie jakies normalne jedzenie ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...