Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ja pamietam jak mi raz w opisie wizyty wposal jakiś Objaw Trendelenburga i sie wystraszyłam ale to jalas blahostka :) ogólnie mam biodro trzeskajace wewnątrz, niby do naprawy artroskopowo, bylam w w-wie z tym u jakiegoś mega ortopedy. I biodro trzaskajace zewnątrz bylo, czyli jakiś zespól pasma biodrowo piszczelowego, trzy zabiegi na to mialam, jedno tylko nadal skacze :)

CZyli to mi kosci skaczą :D smieszne dopoki nie boli tak ze isc sie nie da

Link to comment
Share on other sites

Ja pamietam jak mi raz w opisie wizyty wposal jakiś Objaw Trendelenburga i sie wystraszyłam ale to jalas blahostka :) ogólnie mam biodro trzeskajace wewnątrz, niby do naprawy artroskopowo, bylam w w-wie z tym u jakiegoś mega ortopedy. I biodro trzaskajace zewnątrz bylo, czyli jakiś zespól pasma biodrowo piszczelowego, trzy zabiegi na to mialam, jedno tylko nadal skacze :)
k
CZyli to mi kosci skaczą :D smieszne dopoki nie boli tak ze isc sie nie da

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze nie raz bedziesz miała okazje obejrzeć ;)

 

 

Pewnie tak, bo teraz to będzie już co chwilę leciał ;)

 

Ja ogólnie od jakiegoś czasu zaczęłam zbierać książki i tworzę sobie swoją biblioteczkę z ulubionymi książkami :)

 

A moja biblioteczka ma jakieś 100 książek, a to jeszcze nie wszystko co chcę w niej mieć :D

Link to comment
Share on other sites

O no właśnie o to mi chodzi :D Ja do dziś uwielbiam tą grę, ale nie mam z kim grać :p

ja jeszcze niedawno z TZten gralam. Hitem byla jego chrześnica kiedys- graliśmy, a ona wtedy 3latka.miala, tez chciala i pobiegla po...lapke na muchy i tym chciala grac :D rozmiar do siebie dopasowala
Link to comment
Share on other sites

:D

 

ja kiedyś tak miałam ale mi ten nałóg minął :D  musisz sie przejśc do księgarni , w matrasie czesto mają mega wyprzedaże książkowe :D

Księgarni już nie mam w okolicy, bliżej do biblioteki. Ale boję się że przestanę w ogóle sypiać a w dzień dziecię będzie musiało ze mną czytać, więc jednak się powstrzymam :D

 

WFu nigdy nie lubiłam, pod koniec liceum miałam już tak że w ogóle mi się ćwiczyć nie chciało i miałam na semestr tróję... bo ćwiczyłam całe 3 razy a reszta to nieprzygotowanie albo 'niedyspozycja'  :siara:

 

A ja uwielbiałam grać w nogę, od dziecka  :jumpie:

 

 

 

Aga poszła sobie bez pożegnania, niedobra  :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

Wiem wiem jak chce to potrafie :D ale tak mi net baterie je ze bede musiala sie wylogowac bo sie nikt do mnie nie dodzwobi ani ja do nikogo jak by sie zaczelo cos dziac :D


Ale już umiesz, to nie jest źle :D Będziesz jechać na porodówkę to powiedz lekarzowi "proszę poczekać, muszę napisać na dogo że rodzę :megagrin:)
Link to comment
Share on other sites

Jest pare dobrych polskich filmów.

Ja lubię te cięższe, np. Pora umierać, Życie jako choroba śmiertelna przenoszona drogą płciową, Tatarak...

O Skazanym na bluesa nie wspomne, znam film na pamieć :P

Ciekawa jestem jak wyszli Bogowie. I musze zapolować na Chce się żyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...