Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

3 minuty temu, Patikujek napisał:

Nie tylko tobie. Już u mnie na wątku pytałam czy inni też mają problemy ze zmianą strony...

Obecnie robię to poprzez ręczną zmianę linku

Ja klikam prawym i wybieram otwórz w nowym oknie to czasami zadziała ehhh

1 minutę temu, Ania :) napisał:

Nie zakopal się w śniegu na polach? Bo u mnie było śniegu po kolana :p

A chyba nie :D ale mowil ze był pierwszy na polach od kiedy sypnelo sniegiem bo nie bylo w ogóle sladów na śniegu nigdzie :D

Link to comment
Share on other sites

Jako że jestem łamAga to wczoraj jak dawałam psom jeść spadłam ze schodów , łokieć strzaskany , na dOpie usiąść nie mogę bo mnie kość ogonowa boli , nawet kaszlnąć nie mogę bo mnie całe wnętrzności bolą , głowy do tyłu nie mogę przechylić bo mnie kark boli , tak że .... Brawo Ja ! Jak bym się długo nie odzywała to znaczy że się zabilam ( tfu tfu ) :D 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, łamAga napisał:

Jako że jestem łamAga to wczoraj jak dawałam psom jeść spadłam ze schodów , łokieć strzaskany , na dOpie usiąść nie mogę bo mnie kość ogonowa boli , nawet kaszlnąć nie mogę bo mnie całe wnętrzności bolą , głowy do tyłu nie mogę przechylić bo mnie kark boli , tak że .... Brawo Ja ! Jak bym się długo nie odzywała to znaczy że się zabilam ( tfu tfu ) :D 

 

Brawo Ty! 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, łamAga napisał:

Jako że jestem łamAga to wczoraj jak dawałam psom jeść spadłam ze schodów , łokieć strzaskany , na dOpie usiąść nie mogę bo mnie kość ogonowa boli , nawet kaszlnąć nie mogę bo mnie całe wnętrzności bolą , głowy do tyłu nie mogę przechylić bo mnie kark boli , tak że .... Brawo Ja ! Jak bym się długo nie odzywała to znaczy że się zabilam ( tfu tfu ) :D 

 

Jak Ty to zrobiłaś, to ja nie mam pojęcia :D

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Patikujek napisał:

A były czasy gdy było tak pięknie, a skończyło się jak pierwszy raz serwery zmieniali

A to Ty juz wtedy byłaś na dogo ?

 

23 godziny temu, Ania :) napisał:

Brawo Ty! 

:D

15 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

biedna.. :( zdrowiej!

jest ok , troche tylko boli , na zewnatrz pomaga naproxen hasso żel a wnetrzności same musza przestac boleć , wczoraj sie kolezanka ze mnie smiała ze kaszlam jak po operacji bo sie za brzuch łapie hahahahahaha 

15 godzin temu, *Magda* napisał:

Jak Ty to zrobiłaś, to ja nie mam pojęcia :D

Szybko :D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.03.2018 o 10:12, łamAga napisał:

Jako że jestem łamAga to wczoraj jak dawałam psom jeść spadłam ze schodów , łokieć strzaskany , na dOpie usiąść nie mogę bo mnie kość ogonowa boli , nawet kaszlnąć nie mogę bo mnie całe wnętrzności bolą , głowy do tyłu nie mogę przechylić bo mnie kark boli , tak że .... Brawo Ja ! Jak bym się długo nie odzywała to znaczy że się zabilam ( tfu tfu ) :D 

 

Hahahaha

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, łamAga napisał:

A to Ty juz wtedy byłaś na dogo ?

 

:D

jest ok , troche tylko boli , na zewnatrz pomaga naproxen hasso żel a wnetrzności same musza przestac boleć , wczoraj sie kolezanka ze mnie smiała ze kaszlam jak po operacji bo sie za brzuch łapie hahahahahaha 

Szybko :D

Patrycja jest większa stażem niż my ☺

Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.03.2018 o 21:13, angineuuka napisał:

Patrycja jest większa stażem niż my ☺

Ups :D

Dnia 21.03.2018 o 23:36, Patikujek napisał:

Ja na dogo jestem od 2006. Jak pierwsze zmiany były to byłam nawet modem. Ale po tych zmianach zrezygnowałam właśnie bo to się wszystko sypało

O kurcze to nie widziałam nawet :D

 

Jutro psi spacerek , moze bedzie nawet nowa dla Nas koleżanka bo Ania już z nią spaceruje od dłuższego czasu :D 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam poza domem ( Sebastian juz mi napisał sms-a "a Ty się wyprowadziłaś ?" hahahahaha ) i dostałam od Sebka sms-a " Qurwa zajebie tego psa" , wracam a na podwórku pod bramą rozjeba....ny worek z węglem , wytargała z garażu , ciężki worek ważący chyba z 30 kg , i zatargała go przez całe podwórko pod brame żeby go rozszarpać i ropieprzyć węgiel po całym wjeździe hahahahahahaha ten pies jest niemożliwy :D

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Aleksa. napisał:

Ona odwołuje już tę zimową pogodę po prostu :) 

Tak tak :D dokładnie ,a Pan sie nie zna :D

5 godzin temu, *Magda* napisał:

ŁamAga, a to na pewno był węgiel? Bo jak Ty patrząc na żabę widzisz kalarepę, to ch*j go wie czy to rzeczywiście był węgiel :P

Buahahahahaha, no faktycznie to mogło być coś innego :D ale sama powiedz , żaba , kalarepa , toż to jedno i to samo hahahaha

4 godziny temu, angineuuka napisał:

Hahahaha

To na prawde wyglądało jak kalarepa :D

 

Spacerek był mega udany :D zakochałam sie w tej małej błekitnookiej panience <3

Dam wam kilka fotek tylko dzisiaj bo juz nie mam czasu , ale obiecałam to chociaż coś wstawie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...