Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

4 minuty temu, *Magda* napisał:

Nie strzelaj sobie jeszcze ;) Spotkaj się z nami jeszcze choć raz, zanim to zrobisz :P

No dobra , i wypije z wami kefir :P

ide spać bo zaraz zaryje łbem o klawiaturę , miałam dac filmik ale nie mam siły :P

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

O 17.06.2016 o 20:36, dOgLoV napisał:

Molos a On to dwa światy , z każdym psem trzeba pracowac żeby był "normalny" ale On to inna historia , Onki maja niski próg nadpobudliwości , poza tym ja chce Kanara a nie CC chociaż to chyba podobna pólka jeśli chodzi o charaktery ;)

Dla mnie też nie ;) ale bardzo piekny egzemplarz z tego bordeuxa , fajną ma kufę ;)

U Nas jest jeden taki,ale ma wklęsły grzbiet,no i w ogóle nie słucha właściciela,robi co chce eh..

Link to comment
Share on other sites

Miałam 15 lat ONki, potem jak zaczęto je degenerować fizycznie i psychicznie przestawiłam się na rottweilery, mam je prawie 35 lat, wspaniała rasa, mysłąca, opiekuńcza w stosunku do slabszych istot, nie dająca się bezmyslnie poszczuć jeżeli nie widzą zagrożenia, przyjazne, przytulaśne miśki tylko oczywiście muszą być we własciwych rekach. Moje szkoliłam na obronne, policyjnie nie sportowo a mimo to mogły ze mną chodzić bez smyczy i kagańca i nigdy dla nikogo nie były zagrożeniem a nie mieszkałam we własnym domu tylko zawsze w osiedlu, w bloku wsród dużej ilości ludzi, dzieci i zwierząt i nigdy nie mialam żadnych zlych przygód ale ja od szczeniaka socjalizowałam swoje psy, oswajałam ze światem i nikt z sąsiadów nie musiał się ich bać. A że raz pogoniły włamywaczy to całle osiedle się cieszyło.

A CC są podobne z charakteru, zresztą większość molosów jest fajna tylko we właściwych rekach.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Aleksa. napisał:

hej Aga :)

Hej Ola ;)

2 godziny temu, Tyś napisał:

Hej ;).
Kiedyś czytałam o kanarach - osobiście ocipiałabym z takim psem, totalnie nie moja bajka... ale będzie mi miło popatrzeć na Waszego, więc trzymam kciuki. Masz już upatrzoną hodowlę?

Tyś to jak byś miała Tybetana to byś na prawde ocipiała , te psy mają bardzo trudny charakter ;)

Jeszcze upatrzonej hodowli nie mamy , okazuje się że sporo ich jest , zastanawiamy sie nad wystawą w Warszawie , tam pewnie bedzie dużo hodowców tej rasy , pojechali byśmy pooglądać psy i porozmawiać z hodowcami ale to nic pewnego ;)

5 godzin temu, Oscar Patric napisał:

U Nas jest jeden taki,ale ma wklęsły grzbiet,no i w ogóle nie słucha właściciela,robi co chce eh..

Agnieszka te psy z budowy mają mieć wyżej zad więc to może się tak wydawać że są wklęsłe ;) no a że nie słucha włascicieli to pewnie ich błąd wychowawczy ....

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Miałam 15 lat ONki, potem jak zaczęto je degenerować fizycznie i psychicznie przestawiłam się na rottweilery, mam je prawie 35 lat, wspaniała rasa, mysłąca, opiekuńcza w stosunku do slabszych istot, nie dająca się bezmyslnie poszczuć jeżeli nie widzą zagrożenia, przyjazne, przytulaśne miśki tylko oczywiście muszą być we własciwych rekach. Moje szkoliłam na obronne, policyjnie nie sportowo a mimo to mogły ze mną chodzić bez smyczy i kagańca i nigdy dla nikogo nie były zagrożeniem a nie mieszkałam we własnym domu tylko zawsze w osiedlu, w bloku wsród dużej ilości ludzi, dzieci i zwierząt i nigdy nie mialam żadnych zlych przygód ale ja od szczeniaka socjalizowałam swoje psy, oswajałam ze światem i nikt z sąsiadów nie musiał się ich bać. A że raz pogoniły włamywaczy to całle osiedle się cieszyło.

A CC są podobne z charakteru, zresztą większość molosów jest fajna tylko we właściwych rekach.

Rottweilery to super rasa , mój mąż miał kiedyś rottweilerke ( Jaga Nizenkol ) i to był pies złoto , była tak usłuchana że tylko skinął palcem i robiła co chciał , straszny był z niej lelek , wchodziła ludziom na kolana i kazała się miziać , ale tak jak piszesz w momencie zagrożenia potrafiła zaatakowac , kiedyś Sebka zaatakował jakiś koleś to się na niego rzuciła , ale dopiero jak Sebek powiedział "bierz go " , oczywiście tylko go za ubranie poszarpała ale koleś uciekał aż się za nim kurzyło , nie mniej jednak nie chce psa tej rasy , bardzo mało jest hodowli które mają ładne Rottki , popsuła się ta rasa co do wyglądu zewnętrznego , nie wiem czy hodowcy postanowili ulepszyć rasę ale chyba im się to nie udało :/ 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, *Magda* napisał:

Hej łamAga :)

Jak minęła niedziela?

Hello ;) 

Niedziela minęła szybko i z przygodami , nawet grad nas dzisiaj zastał :/

A propos ŁamAgi to Fabian dzisiaj stoi na parapecie patrzy na mnie mówi "Aga" a Sebek mówi do niego " a kiedy synuś nauczysz się całego mamy imienia ? ŁamAga ? buhahahahahaha

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Znowu mój post nie zauważyłaś zly1.gif

Quwa bo ja ślepa jestem :P

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, *Magda* napisał:

Wiem, że się powtarzam, ale Sebek jest the best :D

Aguś, zacznij nosić te okulary :P

On mi zawsze coś dowali :P

Ej musiała bym bo na prawe oko mi już "mgła" wchodzi :P

Teraz, Ania :) napisał:

Hej ŁamAga :D 

Hej hej :D

Właśnie piłam piwo i znowu wszystko mnie piecze :/ musze sie przerzucić chyba na pszenne :/

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

A imbirowe próbowałaś?

Nie próbowałam , a jest to co ja piję ( fortuna czarne )Fortuna imbirowa nastepnym razem spróbuję ;) a Ono nie jest chmielowe ?

Dzisiaj nas zaczepili sąsiedzi , mieszkają po przekątnej , mają psa w typie wilka , zaczeli temat że co to sie z naszym psem stało itd i mówili że tej feralnej nocy ich pies całą noc wył , nie mogli go uspokoić i pomyśleli ze cos musiało sie stać a pozniej sie dowiedzieli od innych sąsiadów że nie mamy już Nerusia ;( pocieszali mnie że dobrze ze tak szybko odszedl bo im jednego psa otruli to strasznie sie meczył pozniej mieli psa który leżał pod kroplowkami i też patrzyli jak się meczy i że to jest straszne , ehhhh , starsze małżeństwo ale widać że kochają zwierzaki ;) 

Sebek dzisiaj też rano mówi " idziemy na spacer z psami ?" a ja do niego mówie " a skąd weźmiesz drugiego " hehe zaczal sie śmiać i mówi ze fakt mamy jednego , najwyzej pożyczymy od kogoś drugiego hehe

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Gingers nie zawiera chmielu ;) Tylko musisz się liczyć z tym, że piwo imbirowe ma inny smak, bardziej słodkawe ;) Ale Ty pijasz radlery itp. to powinno Ci smakować :)

Czasami pije radlery ale rzadko :P cześciej Sebek :P

Fortuna Czarne też jest słodkie więc jestem przyzwyczajona do smaku ;)

Link to comment
Share on other sites

Teraz, dOgLoV napisał:

Czasami pije radlery ale rzadko :P cześciej Sebek :P

Fortuna Czarne też jest słodkie więc jestem przyzwyczajona do smaku ;)

Sebek na pewno jest facetem, a Ty kobietą? Nie jest czasem odwrotnie? :D Bo to nie jest normalne, że facet pija piwa smakowe, a kobieta zwykłe :P

A jak sąsiedzi tacy fajni, to może oni Wam pożyczą swojego psa na spacer? ;)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, *Magda* napisał:

Sebek na pewno jest facetem, a Ty kobietą? Nie jest czasem odwrotnie? :D Bo to nie jest normalne, że facet pija piwa smakowe, a kobieta zwykłe :P

A jak sąsiedzi tacy fajni, to może oni Wam pożyczą swojego psa na spacer? ;)

Też się czasami nad tym zastanawiam :P

Oni mają problem z tym psem , podobno jest agresywny . na pewno est mega nadpobudliwy bo szczeka jak tylko sie coś rusza za płotem , koleś opowiadał że ostatnio wjechał na posesje i już zamykał brame , koło ich posesji przechodziła babka z labkiem , jakoś ich pies przez szczeline zamykającej się bramy wyskoczył na tego labka , labek przewrócił tą kobiete a jego pies szczupił tego labka , koleś nie wiedział czy ratowac kobiete czy psa , powiedział że teraz trzyma go tylko na posesji , już nie robi mu spacerów bo się boi a jak już musi z nim iść to kaganiec i wszelkie zabezpieczenia obowiązkowe , a pies młody , ma może z 2 lata :/ chociaz mówił że jak przechodzi z nim koło naszego płotu to z Qwendi sie tolerują , nawet machają ogonami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...