Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

5 godzin temu, jolkablaszczyk napisał:

o mamo..... druga fotka cudna :)

Brando jest hardcorem :D 

3 godziny temu, dwbem napisał:

Który się tak wykąpał bo trudno poznać. Fotka super.

 

2 godziny temu, Aleksa. napisał:

Brando :D 

Dokładnie tak :D

Ale co tam błoto , glony też są spoko :D 

 

DSC03680.JPG

DSC03687.JPG

Link to comment
Share on other sites

Tak w ogóle to dzisiaj byliśmy na spacerku z Anią i Aliną :D zrobiliśmy ( bo był też Sebek :P ) ponad 10km ale oczywiście moje endomondo wyłączyło się po 3km :[ Tamira przy obroży miała krokomierz o którym zapomniałam i zanim mnie olśniło to się wyzerował :D , zdjęć mam dużo ale na prawde nie chce mi się ich dzisiaj zmniejszac ;) , Gandzik zachowywał się bardzo ładnie ;) były obawy że będą spiny Gandzika z Brando ale było ok ;)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, łamAga napisał:

Tak w ogóle to dzisiaj byliśmy na spacerku z Anią i Aliną :D zrobiliśmy ( bo był też Sebek :P ) ponad 10km ale oczywiście moje endomondo wyłączyło się po 3km :[ Tamira przy obroży miała krokomierz o którym zapomniałam i zanim mnie olśniło to się wyzerował :D , zdjęć mam dużo ale na prawde nie chce mi się ich dzisiaj zmniejszac ;) , Gandzik zachowywał się bardzo ładnie ;) były obawy że będą spiny Gandzika z Brando ale było ok ;)

wow, szaleństwo :D
Gandi to mnie zadziwił, bo myślałam, że pół spaceru będzie wkurzać i burczeć i miotać się jak opętany. A tu szybko jak na niego, ogarnął dupkę :)

co złego to nie my, i dziękujemy za świetny spacer <3

zazdrościłam Wam pływających psów, ale jak jechałam do domu to w samochodzie nie wytrzymałabym, jakby Gazul się wykąpał :D

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.06.2017 o 18:42, kalyna napisał:

wow, szaleństwo :D
Gandi to mnie zadziwił, bo myślałam, że pół spaceru będzie wkurzać i burczeć i miotać się jak opętany. A tu szybko jak na niego, ogarnął dupkę :)

co złego to nie my, i dziękujemy za świetny spacer <3

zazdrościłam Wam pływających psów, ale jak jechałam do domu to w samochodzie nie wytrzymałabym, jakby Gazul się wykąpał :D

To My dziekujemy za przybycie <3

Gazul był bardzo grzeczny <3

Noo chcialam Tamirze oszczędzić kąpieli ale się nie dało tak waliła :P

Dnia 22.06.2017 o 19:10, Aleksa. napisał:

Fajnie, że macie możliwość robić taki dogomaniacki spacerek :D 

Super nawet bym powiedziała :D 

31 minut temu, *Magda* napisał:

Dobra łamAga, wbijaj na dogo :P

Jestem :D

Fajnie tak usiąść wygodnie i otworzyć sobie piwko po ciężkim tygodniu :D 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, *Magda* napisał:

Po wczorajszym weselu, to Ty jeszcze promile masz i nie powinnaś dziś pić, bo jutro rano autem do pracy jedziesz :P

Ja byłam wczoraj kierowcem :P mówiłam Sebkowi że wezmiemy taksówkę , na co On się uparł że On nie bedzie pił , a na weselu mój szwagier nie miał z kim pić to się zlitowałam :P ale ja tam nie musze pić , przynajmniej dzisiaj się dobrze czuje :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...