Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

4 minuty temu, mar....ka napisał:

to chyba dobrze, że nie na szerokość :P

a jak ze szczeniorem, dawno mnie nie było (co po tym usg)

u nas nie ma fajnych lumpków, najbliżej mam 16 km do Lwówka lub 30 do Jeleniej (wczoraj z siorą sie umawiałyśmy własnie na szmaty)

No wlasnie mogl by troszke isc na szerokosc :P

teoretycznie powinny sie urodzic szczeniaczki we wtorek , ale z racji tego ze u kanarow ( nie wiem dlaczego ) slynne sa cesarki to moze beda juz w weekend ;)

U nas bylo kilka super lumpkow , ciuszki jak ze sklepu za grosze , czasami jeszcze z metkami i to firmowki a teraz te lepsze sie pozamykaly :/

1 minutę temu, Aleksa. napisał:

AAA, bluza zapomniałam..już się foty robią.

dawaj dawaj bo ja za chwile uciekam :P

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mar....ka napisał:

masz ranki?

tak i zasypiam na siedzaco :/ dzisiaj spadalam z krzesla , widzialam wszystko poczwornie tak mi sie oczy rozjezdzaly , na pewno z boku wygladalam jak niepelnosprytna :P bronie sie rekoma i nogami przed energetykami ale jak jutro bede tak miala to skocze kupic sobie to cudo bo kawa na mnie nie dziala :/

Ale w sumie nie dlatego za chwile uciekam , dopadla mnie Grey-omania i czytam pierwsza czesc :D tak mnie wciaglo ze wczoraj przeczytalam jednym tchem 80 stron :D

No i oglaszam wszem i wobec ze bede pisala bez polskich znakow czy to sie komus podoba czy nie bo moja klawiatura jest pojebana , pisze to juz 5 raz bo za kazdym razem kiedy naciskam ą to mi sie zaznacza tekst i wymazuje :/

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, łamAga napisał:

Dla tych nie facebookowych donoszę że Venus jest już za TM ;( kurcze , dlaczego świat jest taki niesprawiedliwy ;(

Venus, Venus... Czyja ona była bo nie pamiętam? Agaga?

2 minuty temu, łamAga napisał:

Ale w sumie nie dlatego za chwile uciekam , dopadla mnie Grey-omania i czytam pierwsza czesc :D tak mnie wciaglo ze wczoraj przeczytalam jednym tchem 80 stron :D

hahaha.gif

Aga, druga część jeszcze lepsza :D

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, mar....ka napisał:

a co było suni???

chorowala na tzw konski ogon , z opisu wizyty wyczytałam że niestety serce nie wytrzymało ;( najlepiej wejść do niej na fb i poczytać bo ja sie też na tych wszystkich druczkach nie znam a nie chce nic przekrecic :/

2 minuty temu, angineuuka napisał:

Buuu, ja nie mam jej na FB to nie wiem. Szkoda :(

no , wielka szkoda ;( taki ladny pies , i tak bardzo wymarzony przez Agate ;( strasznie jej wspolczuje ;(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.02.2017 o 20:51, *Magda* napisał:

ad610adc1cc0b2b5313c4509aa376364.jpg

hahahahahahaha , musze to kolezance pokazac , 4 razy juz ogladala 1 czesc :D

20 godzin temu, Patikujek napisał:

Olej film, książki 100 razy lepsze.  I także polecam cześć 2.

Ale ja lubie przeczytac ksiazke a pozniej obejrzec film na jej podstawie ;) 

wczoraj usnelam przy czytaniu , bede musiala kilka stron przeczytac ponownie bo chyba na spiku je czytalam hahahahaha

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Aleksa. napisał:

Ja mam tak jak Aga..nie poszłam na Greya do kina, bo nie przeczytałam pierwszej części...a chciałam najpierw przeczytać, a potem film. Przeczytałam ze 100 stron i nie bardzo mnie wciągnęło :D i tak leży, czeka i książka i film :D 

Mnie książka wciągnęła ale mam mało czasu na jej czytanie i to mnie wqulwia :/

2 godziny temu, mar....ka napisał:

i jak ze szczeniakami, narodzone????

Nie wiem kto się walnął ale z ilości dni jakie nam hodowczyni podała wynikało że termin porodu jest we wtorek , a hodowczyni twierdzi że 4rtego , trzeba czekać , Torcia brzuch już ma nisko więc to i tak lada dzień ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...