Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

No więc , siedziałam u siebie w pokoju ( za czasów jak mieszkałam u rodziców ) przed kompem i tak jakoś spojrzałam na gór szafy , patrze a tam przesyłka dla mnie , , wstaje zaglądam a tam ...................... szczeniak , wyglądał jak rottweiler ale ja wiedzialam ze to owczarek niemiecki długowłosy , z rodowodem , nawet tam gdzieś cena był 4800 hahahaha i dołaczona była karteczka że to prezent od takiego chłopaka ( nie znacie wiec nie będe wnikała w szczegóły ) :P wyciągnęłam go i się dre do mamy że to szczeniak , i kiedy ta przesyka przyszła do mnie a Ona że 4 dni temu , ja zaczęłam lamentowac że jak 4 dni , pies nie jadł nie pił tyle czasu a moja mama mnie zjeb....a że mam nie przesadzac że nic mu sie nie stało :D No i biegał sobie ten psiak po domu a ja w glowie myśli " qurwa co ja mam Sebkowi powiedziec , jak ja mam mu sms-a napisać że dostałam psa w prezencie , i to Onka , przeciez My już mamy prawie zamówionego kanara , On mnie zabije , a z drugiej strony przeciez nie mogę psa oddać bo jak ja wyjdę przed tym chłopakiem hahahahahaha i więcej nie pamiętam :P jaki poryty sen , masakra :P

Link to comment
Share on other sites

Kurcze a ja ciagle jestem pod wrażeniem Sebka babci , ma jakieś 84 lata ale jest niezła hahahaha (kiedyś Wam opowiadałam jej sytuacje z bieżnią i oblodzeniem :D ) a wczoraj mówiła że chodzi do domu seniora i mega jej się tam podoba bo tam są tańce , śpiewanie , wyszywanie i takie tam i mówi" i jestem na tym waszym no wiecie , tym no , jak to się nazywało , febuku czy jakoś tak " hahahahahahahahaha bo ten dom seniora ma swoją strone i robią im zdjęcia i wstawiają na swojej stronie hahahaha niezła kobita :D szkoda że teściowa się w nią nie wdała ;(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...