Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

7 minut temu, Aleksa. napisał:

no to trudno. Pamiętaj, że ja gotować nie umiem :D na obiad nie licz ahahahahha

spokojnie , ja tez nie umiem :P zartowalam z tym całym dniem :P

5 minut temu, Ania :) napisał:

Ten jasny szczeniaczek skradł moje serce <3 a ten dorosły pręgowany - o mamo, piękny olbrzym <3 

Ten jasny był rewelacyjnej budowy , szeroka klata i wielka glowa <3 moglismy go juz dzisiaj mieć :P ale to samiec ;) olbrzymy były też piękne <3 było ich duzo wiecej ale jak sie rozpadalo to musielismy ucieac ;)

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, łamAga napisał:

Ten jasny był rewelacyjnej budowy , szeroka klata i wielka glowa <3 moglismy go juz dzisiaj mieć :P ale to samiec ;) olbrzymy były też piękne <3 było ich duzo wiecej ale jak sie rozpadalo to musielismy ucieac ;)

To mam gust :D hah :D  jednak co samiec to samiec :p dlatego samce kocham, że są takie duże i potężne :D 

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, łamAga napisał:

spokojnie , ja tez nie umiem :P zartowalam z tym całym dniem :P

Ten jasny był rewelacyjnej budowy , szeroka klata i wielka glowa <3 moglismy go juz dzisiaj mieć :P ale to samiec ;) olbrzymy były też piękne <3 było ich duzo wiecej ale jak sie rozpadalo to musielismy ucieac ;)

A siedźcie i cały dzień :D można coś zamówić :D

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Aleksa. napisał:

A siedźcie i cały dzień :D można coś zamówić :D

Nie no jak wlecimy to na "szybką" kawę bo troche km mamy a trzeba wrocic też o przyzwoitej godzinie do domu :P

3 minuty temu, Ania :) napisał:

Jak będziecie mieć miot zgłaszam się na ochotnika przy dorywczej pomocy :p 

trzymam za słowo :D :P ale to dalekooooo jeszcze nawet do planów hodowlanych ;)

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Aleksa. napisał:

na wiosne z nim przyjeżdżaj :)

jak odbierzemy szczyla dość wcześnie godzinowo to wpadniemy do Ciebie z nim ;) i z twoim mężem :P

20 godzin temu, angineuuka napisał:

ja jebe, tragicznie wygladaja z uszami :P ale poza tym to ładne psy ;) 

eeee ja się już przekonuje do ich uszu nawet :P

20 godzin temu, 3 x napisał:

)Aga, a dopytałaś gdzie im się wyjmuje baterie?
pamiętaj, że szczeniak to samo zuoo ;)

Mało tego że im się baterii nie wyciąga to one się same w nocy ładują <krzyk> :P

Pamietam pamietam , dlatego chcemy szczylka na wiosne żeby więcej czasu spędzał na świeżym powietrzu :P

2 godziny temu, Oscar Patric napisał:

dla mnie też zawsze tylko samce,ale nie wykluczam że kiedyś sukę wezmę tak dla odmiany,śliczne szczeniaki,Aga masz może więcej zdjęć dorosłych?

samca kanara bym nie chciała , wiesz ile to bydle waży i jaką ma siłę ???? nie mam więcej zdjęć bo się tak rozpadało że poszliśmy do domu , w domu była jedna dorosła suka z cieczką ale w domu nie będę ludziom zdjęć robić a się tak miło z nimi rozmawiało , tak swojsko się tam czuliśmy że nawet się nie obejrzeliśmy i 2h minęło i już nie bylo czasu na zabawe z psami bo przed nami było ponad 300 km ;)

 

Ale ja mam walniętą teściową , coram bardziej mnie zadziwia ;(

Link to comment
Share on other sites

Qurde a mnie znowu spotykaja nie fajne sytuacje , wczoraj przed wyjazdem sprawdziłam moje auto i jak przypuszczałam nie odpaliło , akumulator wysiadł całkiem wiec po powrocie Sebek jeszcze leciał do tesco kupić nowy , i mowil ze za kazdym razem mam akumulator odłączać jak zostawiam auto gdzies na dłuzej np w pracy czy na noc przed domem , rano wstaje , samochód pokryty grubą warstwą lodu , drzwi zamarznięte , myslalam ze oszaleje , jakos pusciły drzwi od srony pasazera więc jak głupek przez nie musiałam wsiadać :/ po pracy zanim przykręciłam srube akumulatora to mi sie taki korek zrobił że stałam w nim od kwiaciarni na radłowskiej ( Ania skuma gdzie to :P ) quźwa 45 min jechałam do domu co normalnie zajmuje mi to 8 min :/ 

Kupiłam sobie silikon do uszczelek , zobaczymy czy da rade i drzwi nie będą zamarzać ehhhh

2 minuty temu, Ania :) napisał:

Balabym się, że z takim charakterem sobie nie poradzę i wyhoduje mordercę :p gdyby nie ich dość ciężki charakter to bym się mocno zakrecila wokół nich :P 

Ja odniosłam wrażenie że charaktery mają fajne ;) i przede wszystkim to rasa która da się szkolić 

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś jak wracałam z Kalisza to stałam w korkach na alei też coś około 40min :p później się wycwanilam i jak wracam z Kalisza w "tych"  godzinach to nie jadę przez miasto tylko przed ostrówem odbijam jak na poznań :p 

 

Poznam Twoja sunie i wtedy zobaczę ten charakterek :D

Link to comment
Share on other sites

Aga, a po co nowy akumulator odłączać od klamer?? Nowa bateria powinna bez problemu służyć 2-3 lata, bez żadnego odłączania, ładowania itp. A skoro "coś" Ci zżera akumulator i musisz go odłączać, to lepiej jechać do elektryka samochodowego i niech zdiagnozuje problem ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...