Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hejka dziewczyny ;)

Bolsbokser witamy w naszych skromnych progach :D

Tyśka powiedz , nie wstydz się ;)

marmara_19 może akurat na zły egzemplarz trafiłam , jak zawsze :/

Magda wczoraj młody spał do 5:30 a dzisiaj ........... do 9tej :D :D :D :D dawno się tak nie wyspałam :D chyba musiał odespac te nieprzespane noce bo juz go tak katarek nie męczy ;)

Ale co wczoraj odjebalam hahahaha , poszłam z młodym do lekarza , wyszłam i dzwonie do Sebka żeby mu zdać relacje , dzwonie i słysze w słuchawce granie na czekanie , mysle sobie " Sebek zawsze wyzywa na takie coś i raczej sam sobie tego nie ustawił " ale odebrał i gadam mu co tam u lekarza a na koniec mówie " a dlaczego masz granie na czekanie ?" i słysze " no zawsze miałem " i sie pizga , zwatpiłam i pytam " a do kogo ja się dodzwoniłam?" i słysze " do Seby , lidera z wtryskarek" buhahahaha zaczełam go przepraszać ze mu dupe zawracam a On " noooooooo teraz sory a najpierw nie zjebala ze mam granie na czekanie włączone" hahahahahahaha

Brawo Ja ! :D

Link to comment
Share on other sites

Taaa kiedyś zrobiłam podobny numer, tylko jechałam samochodem, (zgubiłam się w czasie drogi btw) i wcisnęłam guzik, który łączy z ostatnio wybieranym numerem... Tylko jak się później okazało, w tym w samochodzie, a nie na komórce... No i wybrałam, połączyłam się i zaczynam tyradę, że mi TŻ (bo do niego w zamyśle zadzwoniłam) dał zły adres, że się zgubiłam, że nie wiem gdzie jadę, że co to ma być, że olaboga, zaczęłam biadolić coraz bardziej... aż usłyszałam głos kolegi mojego, że mu bardzo przykro, ale to chyba nie jego wina i, że chyba pomyliłam numery haha :D 

Link to comment
Share on other sites

Hejka dziewczyny ;)

Bolsbokser witamy w naszych skromnych progach :D

Tyśka powiedz , nie wstydz się ;)

marmara_19 może akurat na zły egzemplarz trafiłam , jak zawsze :/

Magda wczoraj młody spał do 5:30 a dzisiaj ........... do 9tej :D  dawno się tak nie wyspałam :D chyba musiał odespac te nieprzespane noce bo juz go tak katarek nie męczy ;)

Ale co wczoraj odjebalam hahahaha , poszłam z młodym do lekarza , wyszłam i dzwonie do Sebka żeby mu zdać relacje , dzwonie i słysze w słuchawce granie na czekanie , mysle sobie " Sebek zawsze wyzywa na takie coś i raczej sam sobie tego nie ustawił " ale odebrał i gadam mu co tam u lekarza a na koniec mówie " a dlaczego masz granie na czekanie ?" i słysze " no zawsze miałem " i sie pizga , zwatpiłam i pytam " a do kogo ja się dodzwoniłam?" i słysze " do Seby , lidera z wtryskarek" buhahahaha zaczełam go przepraszać ze mu dupe zawracam a On " noooooooo teraz sory a najpierw nie zjebala ze mam granie na czekanie włączone" hahahahahahaha

Brawo Ja !

 

Taaa kiedyś zrobiłam podobny numer, tylko jechałam samochodem, (zgubiłam się w czasie drogi btw) i wcisnęłam guzik, który łączy z ostatnio wybieranym numerem... Tylko jak się później okazało, w tym w samochodzie, a nie na komórce... No i wybrałam, połączyłam się i zaczynam tyradę, że mi TŻ (bo do niego w zamyśle zadzwoniłam) dał zły adres, że się zgubiłam, że nie wiem gdzie jadę, że co to ma być, że olaboga, zaczęłam biadolić coraz bardziej... aż usłyszałam głos kolegi mojego, że mu bardzo przykro, ale to chyba nie jego wina i, że chyba pomyliłam numery haha

jesteście dobre :P

Link to comment
Share on other sites

Od razu mi lepiej jak wiem że nie tyko ja robie takie przypały :D sms-y do innych osób czesto wysyłam ale zadzwoniłam pierwszy raz do innej osoby niż chciałam :P

Pozbyłam sie już HTC-ka , zamieniłam go na LG spirit , nówkę funkiel nie śmiganą ;)

a teraz trzeba isc spac bo młodego kaszelek męczy więc pewnie nie pospie za bardzo ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie wydaje mi się super ten telefon , ale zobaczymy dalej , Sebek mówi ze daje mi miesiac na zmiane telefonu bo ja zmieniam telefony jak rekawiczki :D niech sie cieszy że telefony a nie mężów :P

Hejka Madziu :*

Dzisiaj spaliśmy do 8:30 :D teraz ogarnęłam podłogi bo oczywiście jak ja tego nie zrobie to nikt nie umyje podłóg :[ a za chwile jak mlody wstanie to zjemy kisielek i idziemy do babci ;)

więc miłego dzionka laseczki ;)

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie wydaje mi się super ten telefon , ale zobaczymy dalej , Sebek mówi ze daje mi miesiac na zmiane telefonu bo ja zmieniam telefony jak rekawiczki :D niech sie cieszy że telefony a nie mężów :P

 

Po przeczytaniu pierwszej części zdania, chciałam je dokończyć właśnie tę pogrubioną częścią :D

 

Ja dziś do 6:00 tylko spałam :/

Że to moje dziecko nie potrafi spać dłużej :(

 

A co to za spacerki do mamy? Z nami na dogo byś posiedziała :)

Link to comment
Share on other sites

Oj niedobry Theoś :/ moje malenstwo sie własnie budzi ;)

Ano musze iść bo musze jeszcze poszukac gdzies kartki dla emerytki , nasza kolezanka w piatek odchodzi na emeryturę i trzeba kartke kupić żeby było w co kase włożyć i na mnie ta przyjemność spadła , pozniej mlodego do mamy i do pracy ehhh

uwielbiam popołudniówki :/

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;)

Tak , kartka znaleziona , dzisiaj kawka pozegnalna u dyrektora i Danka może zaczynac najdluzsze wakacje życia ;)

Qurwa ale pogode mamy dzisiaj rewelacyjna :/ leje cały czas , a ja rowerem do pracy grrrrrr .... bez blotnikow bo oczywiscie mądra ja latem sobie je odkreciłam bo mi kołko z tyłu hamowało przez blotnik i zgubiłam takie blaszki bez których ich z powrotem nie przykręce , ja to zawsze muszę coś wywinąć ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...