Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Trasa jest juz wyznaczona , koles ktory to organizuje nam mowil ale ja nie czaje tych ulic i nie zapamietalam ale wieczorkiem sprawdze na fb i Ci napisze ???? My nie jezdzimy chodnikami tylko ulicami , na nasz przejazd sa zamykane ulice i jedziemy w eskorcie policji ???? wczoraj prowadzil nas radiowoz a z tylu mielismy dwa motocykle i tez radiowoz , ale kurcze taka trase ulozyli ze myslalam ze nie dojade , dosc dlugi odcinek trasy byl tak beznadziejny z dziurami ze dziwie sie ze mi kolka nie odlecialy ????

Link to comment
Share on other sites

Marta chyba bym do kalisza nie dojechala , tzn dojechac moze bym dojechala ale juz bym nie wróciła :P

Magda jak mnie pięknie nazwałaś :D :* :* :* :*

No może nas fabian zaskoczy z wysokością , podobno jak dziecko ma długą stope to bedzie wysokie a Fabian ma długą ;)

Coraz bardziej mi sie rolki podobają , szkoda ze zimno się robi ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka Erykowa , dogo wariuje i subskrypcje wariują :/ Ja też myslalam ze sie zabije na rolkach a teraz juz sie nie boje i uwielbiam na nich jeździć :D Justyś ten cholerny brak czasu ehhhhh ;( A ja poszłam umyć głowe a w łazience był wielki oblesny pająk , chciałam go zabić ale mi zjebal za kibel i ucieklam , juz tam quwa nie wejde , chociaz by mi miał pęcherz pęknąć !!!! wysikam sie dopiero w pracy jutro rano !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...