Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ale żeście teraz Sebka nakręciły :P przeczytałam mu to , to powiedział że w sumie nie głupi pomysł bo to jest tak ze jak sie tak nagle zejdzie to sie wieksza kase z ubezpieczalni dostaje i już mi proponuje sałatki z gruszki albo gruszke w cieście naleśnikowym :P

 

Lepiej uważaj :D

Link to comment
Share on other sites

O kurcze a wlasnie Sebek smaży naleśniki <krzyk> :P pewnie natka w nie gruszek :P

 

Ola nie wiem czym sie różnią ale Sebek chce P8 i mówi że P8 light jest o wiele 'słabszy" cokolwik to znaczy ;)

 

Ja swojego htc jeszcze nie używałam bo czekam za pokrowcem , w robocie mam takie ilosci smaru i opiłków ze od razu by był zniszczony :P , zamówiłam też szkło hartowane na przód ale to zanim przyjdzie pocztą to troche potrwa :)

 

A do pracy jak mi się iść nie chce :/ masakra :/ o tyle dobrze ze jutro ide na roczek bo inaczej szła bym do pracy i to na popoludniu , więc pewnie czeka mnie to w przyszłym tygodniu ehhh , nie mogę mu zawsze odmawiac ;) zwłaszcza że wysluchał moich próśb i ustawił mi przyszły miesiąc już normalnie czyli 2-1-2-1 ufffff

 

 

Link to comment
Share on other sites

3x  czas tak szybko zapitala że masakra ;( ja byłam tylko pół roku na macierzyńskim i dzieki Bogu , bałam się że mi nie przedłużą umowy jak wezmę rok a umowa konczyła mi się akurat tak że jak wróciłam do pracy po połowie roku to dali mi przedłużenie umowy , takie rotacje teraz u nas robią że mogła bym pomarzyć o przedłużeniu siedząc na macierzyńskim rok ;( teraz biegiem latam między domem a pracą ale coś za coś ;)

 

Ola marka huawei jest bardzo dobrą firmą i każdy telefon tej marki jest fajny , ale zawsze najlepsze są telefony "bez dodatków" np huawei P8 jst lepszy niż P8 light albo LG G3 jest lepszy niż LG G3s no ale ceny też są odpowiednio dopasowane ;)

 

Dzisiaj ide na impreze :D do Staśka na roczek :D przytargam jakieś fotałki ;)

Link to comment
Share on other sites

Grał w piłkę tzn stał na bramce i źle upadł ;) ale to tylko nadciągnięte ściegna ;)

 

Marysia nas ostatnio powala tekstami :D

 

siedzimy na roczku i było duzo balonów a jeden wisiał na drzewie , Maryska ozywiscie zamiast bawic sie tymi na trawie to caly czas "zaczepiała " tego na drzewie i Milena co chwile do niej że ma iśc na trawe i zostawic tego biednego balona w spokoju , no i mineło troche , ja siedze koło tego balona i zaczełam sobie w niego pukać ręką , wszyscy goście siedzą , cisza , a Marysia do mnie " ciociu Ty też byś chciała tego balona ? " hahahahaha 

 

ale najbardziej powaliła mnie tekstem :

 

Marysia : mamusiu osa po Ciebie chodzi

 

Milena ( jej mama ) : po Tobie Marysiu

 

Marysia : po Tobie też mamusiu 

 

 

Hahahahahahahahahahahahahahaha 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...