Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

ten wet do, którego Ty chodzisz gdzie przyjmuje ? Bo szczerze powiem nie słyszałam ani o jednym ani o drugim. :)


Dr Augustowski przyjmuje w Kaliszu na Wojska Polskiego 185 (w tym bloku między serwisem samochodowym a niedzielnym bazarem), a Ignor z kolei w Skalmierzycach :).
Link to comment
Share on other sites

Dr Augustowski przyjmuje w Kaliszu na Wojska Polskiego 185 (w tym bloku między serwisem samochodowym a niedzielnym bazarem), a Ignor z kolei w Skalmierzycach :).

O to coś słyszałam wlaśnie, że w Skalmierzycach jest dobry wet, może o nim była mowa :) Znajomy własnie leczył psy u Ciszewskiego a przeszedł do kogoś ze skalmierzyc ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;) Weekend <radocha>

 

Nam na weterynarzu w kaliszu nie zależy , My potrzebowalismy przeswietlenie stawów zeby miec wpisane w rodowód i tam nas skierowano , ale dobrze wiedzieć gdzie jest źle a gdzie ok :D

 

Sebek jest w szoku że Ciszewski ma tak złą opinie bo pamięta jeszcze jak miał konia to Ciszewski bez problemu przyjeźdzał do konia i zawrotnych cen nie wołał ale to było ładnych kilkanaście lat temu więc może wtedy był jeszcze ok ;) 

Co do kontaktu z nim to do nas akurat był w porzadku , i pogadał z nami , jak wchodzimy to zawsze jest " ooo kogo ja widze"i w ogóle sympatyczna atmosfera , jak Qwendi wpierdzieliła u niego w gabinecie siodełko od rowera to się z tego śmiał i żartował więc ja go tam zapamietałam jako wesołego człowieka ;)

 

Czekunia masz tutaj galerię ? ;)

Link to comment
Share on other sites

No to macie szczęście, że dla Was jest miły :p
przypomniało mi się jak z 5 lat temu byłam u babci, a ze ona ma 3min do Ciszewskiego to poszłam do niego po tabletki na odrobaczenie dla Andego i zapłaciłam za nie prawie 60zl.

No to szykuje Ci się fajna sobota :)

Link to comment
Share on other sites

Hejka ;) Weekend
 
Nam na weterynarzu w kaliszu nie zależy , My potrzebowalismy przeswietlenie stawów zeby miec wpisane w rodowód i tam nas skierowano , ale dobrze wiedzieć gdzie jest źle a gdzie ok :D
 
Sebek jest w szoku że Ciszewski ma tak złą opinie bo pamięta jeszcze jak miał konia to Ciszewski bez problemu przyjeźdzał do konia i zawrotnych cen nie wołał ale to było ładnych kilkanaście lat temu więc może wtedy był jeszcze ok ;) 
Co do kontaktu z nim to do nas akurat był w porzadku , i pogadał z nami , jak wchodzimy to zawsze jest " ooo kogo ja widze"i w ogóle sympatyczna atmosfera , jak Qwendi wpierdzieliła u niego w gabinecie siodełko od rowera to się z tego śmiał i żartował więc ja go tam zapamietałam jako wesołego człowieka ;)
 
Czekunia masz tutaj galerię ? ;)


Bo kiedyś był naprawdę w porządku... Sama leczyłam u niego swoje psy, ale po kilku akcjach u niego stwierdziłam , że czas zmienić lecznicę. Szkoda faceta, bo fachowcem też był kiedyś dobrym i kolejki miał w lecznicy takie, że ludzie na dworze czekali...

Nie mam galerii, podglądam tylko innych :D.
Jakoś nie widzę siebie w roli prowadzącej takie ustrojstwo hehe...
Link to comment
Share on other sites

O kurczaczek 60 zł za tabletki na odrobaczenie ? masakra ;( Nie ma fajnej soboty bo nic sobie nie kupiłam , jedynie piwo i chipsy , sama zdrowa żywność :P

 

 

Czekunia a może jeszcze się naprawi , pójdzie po rozum do głowy i się nawróci .... szkoda ze nie macie galerii :P a Psa / psy jakiej rasy posiadasz ? ;)

Link to comment
Share on other sites

O kurczaczek 60 zł za tabletki na odrobaczenie ? masakra ;( Nie ma fajnej soboty bo nic sobie nie kupiłam , jedynie piwo i chipsy , sama zdrowa żywność :P
 
 
Czekunia a może jeszcze się naprawi , pójdzie po rozum do głowy i się nawróci .... szkoda ze nie macie galerii :P a Psa / psy jakiej rasy posiadasz ? ;)


Tyle że to trwa już kilka lat... Nie wiem też czy ludzie odzyskaliby do Niego zaufanie. Ja na pewno bym tam nie wróciła...

Co do moich futer to, tak jak Angi napisała, mam 7-letniego wyżła niemieckiego (w typie, bo bez rodo) i ok. 4-letnią weimarkę z odzysku ;). Piękna jest, to fakt, oczy ma takie ludzkie, inne niż pozostałe psy :), ale za to zdrowotnie masakra jakaś :P...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...