Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ania teraz jak Qwendi wyliniała to okruszynka jest :P

 

Magda na kogoś musze zwalić :P a w zasadzie to nie kierownik jest winny ale to inna historia :P

a Onki niestety wszystkie takie tam były jak widac na fotkach :/

 

Iza niedługo wszyscy będą nabywac psy tej rasy z pseudo bo będą o wiele ładniejsze i wygladajace jak normalny Onek :/

Dziekujemy za buziaki , dla Was również ślemy buziaczki :* :* :* :*

 

Hello z południa :D

 

Sebastian zaczyna mi mącić w głowie , dzisiaj zadał mi pytanie " jesteś juz na 100% pewna co do Kanara ? a może CC ? " na wystawie napalałam sie na CC i podłapał , a twierdzi że jest wiekszy wybór w hodowlach u tej rasy ....

Link to comment
Share on other sites

Stojąc wygląda tak 

 

DSC03888.JPG

 

nie ma może jakoś tragicznie tego zadu "opadniętego" ale jakiś taki garbaty jest ....

 

Magda to nie ja , to kierownik ;(

 

na poczatku była wersja ze ide na rano ale pozniej zmienił chyba zdanie i kazał mi przyjsc na popoludniu a juz nie chciałam marudzić bo chwile wczesniej odmówiłam przyjscia do pracy w sobote .... w piątek mam urlop wiec chociaz w piatek sie tutaj spotkamy ;)

 

a teraz ide nynac , weszłam tylko na chwilkę sprawdzić co tutaj sie działo ;)

 

dobranoc ;)

 

nie dbaja u Was o mlode matki? U nas "mamuski" dzieci do lat 4 nie pracuja w soboty ani nie robia nadgodzin. Kiedy temp na hali przekracza 30stopni to przerwy dodatkowe sa robione a nie "powieszone na tablicy ogloszen" jak to ma miejsce w wiekszosci zakladow. A jak jest mega goraco to przywoza nam lody;) No i zlikwidowali nam nocki... robimy tylko na 2zm;p 

 

Pozdro z gliwickiej strefy ekonomicznej;) 

 

 

p.s. Cekinek moj juz stary jest...  Tez sledze hodowle, wiem, ze na psa z Dorplant mam male szanse(linia uzytkowa).. Eksteriery coraz bardziej mi sie nie podobaja.. I tak teraz bladze miedzy uzytkami a malinami...

 

 

ps.2 kanary sa mega! ale tylko rey gladiator;) moje marzenie na starosc;)

 

 

p.s.3 cc latwiejsze, nie trzeba miec zgody, sa tez rozne typy.  mga fajne i stabilne psychicznie sa z gildi nieustraszonych. znam osobiscie pare sztuk;)

Link to comment
Share on other sites

Hej ciotki , jutro wam odpisze a teraz weszłam sie tylko przywitac i powiedzieć że własnie zaczynam weekend :D :D :D :D

 

ale nie wiem czy go skoncze bo chyba zaczynam sie psuć , od wczoraj znowu mnie tak napierdala gardło że sory za przeklenstwo ale inaczej tego bólu opisac nie idzie , żeby 4tygodnie bolało gardło i nic nie pomaga , znajomy tez tak miał , poszedł do lekarza i szpitalem sie skonczyło tylko ze On miał dodatkowo gorączke , i jak tu nie narzekać :[

 

wyżaliłam się , jadłam pół bochenka chleba ( i dziwie sie ze brzucha nie potrafie zrzucić :P ) i ide spać :P

 

a jeszcze jedno mi sie przypomniało , pracuje teraz z takimi dowcipnisiami , kurde my 4 dziewczyny a 30stu chłopa ;( no i teraz jest okres urlopów wiec mało nas jest i ja jestem tzn bylam na zmianie z taka starsza kobita co za 2 miesiace idzie na emeryturę , my byłysmy na popołudniu a przed nami ten najwiekszy dowcipniś postanowił nam po przedziurawiać kubki na wodę w dystrybutorze , kilka z brzegu , pomyslal ze bedziemy chciały sie napić i lipa , wszystko nam ucieknie z kubka i jeszcze bedziemy miały mycie podłogi w gratisie :D no a że ja pije swoją wode i Danka też to kubki zostały , i siedzimy a koło nas idzie Szef całego bmw i akurat obok nas mu sie pić zachciało hahahahahahahahahhahahaahhaahahhaahahahahahhahaha przy trzecim kubku nie wytrzymał i powiedział " ja pierdole co za kretyn te kubki podziurawił " haahahahaha myślałam że pod stolik wpadne ze smiechu :D

Link to comment
Share on other sites

marmara_19 ostatnio mam wrażenie że u nas w zakładzie jest dyskryminacja kobiet z małymi dziećmi ;( zwlaszcza teraz jak mamy nowy projekt , potrzebują ludzi którzy będą im chodzili do pracy na 12h a robią nawet i po 16 :/ ciągle nadgodziny ;( 

My mamy tak że do roku czasu dziecka mam prawo pracować 7h a płaca mi za 8 , nie korzystam z tego bo musiała bym mieć zaswiadczenie od gina ze karmie piersią a nie mam takiego .... robimy tylko 2 zmiany  ale przerwy dodattkowe ? zapomnij , ostatnio kierownik nam powiedział jak spytalysmy czy mamy dodatkową przerwę że My przerwe mamy 8h :/ jak bysy quzwa nic nie robili ....Kurcze u was ale fajnie jest :D lodziki przerwy i te sprawy :D przenosze sie do was :D 

 

Przejrzelismy dużo hodowli ale wlasnie w rey gladiator są najlepsze psy i na dzien dzisiejszy to raczej do nich uderzymy , chyba ze zdecydujemy sie na importa ;)

 

Pozwolenie to tam pikuś jest ;)

 

a co do cc , nie znam za duzo hodowli , ale na wystawie w Lubinie było pare pięknych okazów i to suczek <3

 

 

Link to comment
Share on other sites

Widze ze sama ze sobą gadam ale pije piwo i myslalam ze mi ktoś potowarzyszy :P

 

nikogo nie ma i pewnie przez to mi piwo nie wchodzi cos ....

 

No i w ogóle mało śmieszne jest to że znowu ide na popoludniu do pracy a pozniej znowu na popoludniu , miesiac popoludniówek .... cudnie ....

Link to comment
Share on other sites

Wiedziałam, że przyjdziesz jak ja już będę spać :mad:

 

Widze ze sama ze sobą gadam ale pije piwo i myslalam ze mi ktoś potowarzyszy :P

 

nikogo nie ma i pewnie przez to mi piwo nie wchodzi cos ....

 

No i w ogóle mało śmieszne jest to że znowu ide na popoludniu do pracy a pozniej znowu na popoludniu , miesiac popoludniówek .... cudnie ....

 

Ja nie mogę pić piwa :P

 

A czemu miesiąc popołudniówek???

Link to comment
Share on other sites

Taaak tzn miał tydzien urlopu i teraz zaczyna drugi ale dzisiaj kierownik do niego dzwonił czy by nie chciał dorobić nadgodzinami i bedzie chodził na nocki ale od 24rtej bo ja musze zdazyc wrócić tak do 4rtej żeby sie wyspał dobrze zeby z młodym siedzieć ;)

 

Nie mam zdjęć :P ale bagaznik jest tak ogromny że nawet 3 psy będą mogly tam leżeć bez scisku :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...