Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Młodziutki bo 23 lata ma , musi wyjśc z tego bo za miesiac zostanie tatusiem , ma dla kogo walczyć ! ;)

 

A Kubuś tez tak miał że jak leżał to wiecznie mu sie jedzenie cofało ? , Fabian jak leży to co chwile mu sie cofa np mleczko i tak słychac jak szybko łyka , w dzien to luzik bo mam go na oku ale w nocy mam nerwa i co chwile sie budze i patrze w łóżeczko a pozniej w dzien chodze z worami pod oczami ....

 

Link to comment
Share on other sites

Młodziutki bo 23 lata ma , musi wyjśc z tego bo za miesiac zostanie tatusiem , ma dla kogo walczyć ! ;)

 

A Kubuś tez tak miał że jak leżał to wiecznie mu sie jedzenie cofało ? , Fabian jak leży to co chwile mu sie cofa np mleczko i tak słychac jak szybko łyka , w dzien to luzik bo mam go na oku ale w nocy mam nerwa i co chwile sie budze i patrze w łóżeczko a pozniej w dzien chodze z worami pod oczami ....

nie tak to nie mial,

to moze aktycznie ma ten refluks... bo to jest takie dziwne, ze mu sie cofa jedzenie. kladz go w nocy na boku to w razie cos wypluje.

Link to comment
Share on other sites

Młodziutki bo 23 lata ma , musi wyjśc z tego bo za miesiac zostanie tatusiem , ma dla kogo walczyć ! ;)

 

A Kubuś tez tak miał że jak leżał to wiecznie mu sie jedzenie cofało ? , Fabian jak leży to co chwile mu sie cofa np mleczko i tak słychac jak szybko łyka , w dzien to luzik bo mam go na oku ale w nocy mam nerwa i co chwile sie budze i patrze w łóżeczko a pozniej w dzien chodze z worami pod oczami ....

nie tak to nie mial,

to moze aktycznie ma ten refluks... bo to jest takie dziwne, ze mu sie cofa jedzenie. kladz go w nocy na boku to w razie cos wypluje.

Link to comment
Share on other sites

Coś się Justynce zacięło ;)

 

Chciała bym z nim isc na badania w tym kierunku ale jak na razie nie wiem jak sie do tego zabrać mam ;)

kurde, ale mi sie podublowalo, a nie da sie skasować... wiesz moze Aga jak to usunac?

 

musialabys isc do chirurga dzieciecego i by zobaczyl, ewentualnie zalecil badania itp bo moze faktycznie niektore dzieci tak maja i minie mu to samo.

Link to comment
Share on other sites

Justyś nie przejmuj się dublami niech sobie są ;)

 

Poczekam jeszcze bo niektórzy twierdzą że powinno mu to przejść do 6 miesiąca , jak mu nie minie to pójdę gdzieś prywatnie ;)

 

 

U nas dzisiaj zajeb...sta pogoda , dwa razy bylismy na spacerku , rano sami i wieczorem z tatusiem i psami poszlismy na lody :P tzn tatuś był na lodzie ja nie :P

 

czekamy na pana :P ( tak wiem , Neron ma źle założoną kolczatkę ) ;)

 

IMG_20150409_174229.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

Na refluks też stawiałam ale pediatra sie upiera że to zwykłe ulewanie które wystepuje u dzieci nawet do 2giego roku życia ....

 

A może pediatra ma rację?!

Theoś nawet teraz, raz na kilka tygodni potrafi wypić mleko, a kilka chwil później wszystko widzę drugi raz!

Link to comment
Share on other sites

Neron zawsze tak wypatruje swojego Pana :D

 

Magda no niby może i racja ale mi już ręce opadają , jak leży to cały czas słysze ze edzenie mu się cofa i szybko łyka :/

 

Pan był w aptece a jak to apteka , kolejka i te sprawy ;)

 

Kurcze ale mnie przyjaciółki wciągnęły , oderwać sie od nich nie idzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...