Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Ja na razie jeszcze mam i jak np pada to oglądam wlasnie rano dlaczego ja a pozniej jest dzien który zmienił moje życie hehe wiem że to "bajki" ale jakos mnie to wciąga ;) jak sie ciepło zrobi to przestane w ogóle oglądać tv , zaczną sie rolki , stadnina , wystawy <3 już sie doczekać nie mogę <3 

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

Aga jak musiałam codziennie o 6 wstawać to była katorga a teraz sama wstaję :D

 

ja latem o 4.30 rano potrafię na spacer do lasu pójść :D :P

Link to comment
Share on other sites

Guest TyŚka

Ja wstaję o 5:30. Do szkoły. Na busa :D

 

A pogoda okropna, to prawda. Mnie dzisiaj jakaś nerwica trzyma, bez kija się do mnie dziś nie podchodzi ;D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Na kapsalona :lol:

 

 

ooooooooooooo < ślinka cieknie > 

 

na to zawsze miała bym ochotę :D

 

ostatnio poszłam do "Zahira" , w menu miał Rollo kebab z serem , napisałam do niego najpierw wiadomosc na facebooku jaki tam daje ser , napisal że gouda , no to pasuje , jedziemy , quźwa wchodze tam a ogólnie wystrój masakra , ścoany brudne odrapane , wyglądało jak w slumsach z filmu " milioner z ulicy " muzyka zresztą która leciała nieźle oddawała nastrój jaki tam panował , no ale sobie mysle może jedzenie bedzie warte tego że tam już jestem , no i sie przeliczyłam , nie dosyc ze podali nam to rollo z baraniną twierdzac ze kurczk się jeszcze nie rozmroził to sera było tam tyle że nawet go nie poszułam o surówce nie wspomnę , pomiesznaa marchewka z białą kapustą :/ heh 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...