Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Wiesz coś o wystawie ON w Kaliszu? bo ciężko o jakiekolwiek info...

I wiedziałaś, że w Ostrowie wlkp jest organizowana krajowa bassetów? lekko mnie zatkało jak to przeczytałam :)

 

I w Kaliszu są dwie wystawy.

Właśnie doznałam ciężkiego szoku :D

Link to comment
Share on other sites

Hmm Aga ja zawsze chciałam rodzeństwo (no może od pewnego wieku :D). Czy bym się cieszyła? Na pewno tak, przynajmniej na początku jak by małe było. A potem... Potem to już zależy czy załapalibyśmy ze sobą dobry kontakt, czy jednak byłoby to znienawidzona siostra/brat :/ Zawsze liczyłam na to pierwsze, ale życie różne scenariusze pisze...

Link to comment
Share on other sites

Naklejka ale zawsze w razie co jak by rodziców zabrakło (tfu tfu ) to masz do kogo iść , mysle ze jak bedziecie ze siostra starsze to bedziecie miały swietny kontakt ;)

Kalyna o wystawie Onków wiem tylko tyle że jest w kwietniu i wstepnie sie na nia wybieramy bo blisko :D wystawa bassetów w Ostrowie jest co roku :D organizują ją na borowiance , koło stadniny koni tam gdzie chodzimy z Sebkiem na konie ale jeszcze ani razu na niej nie bylismy bo akurat w ten sam dzien zawsze jechalismy gdzieś ale w tym roku chyba ją zaliczymy ;)

A w kaliszu dwie wystawy ? tzn ? 

 

 

Marta to jeszcze zalezy od różnicy wieku miedzy rodzenstwem ja sie nie moglam nigdy dogadac z bratem o 5 lat młodszym ( tatą Stasia ) a teraz jak juz jestesmy dorośli to mam z nim bardzo dobry kontakt ;)

 

Ale dzisiaj piękna pogoda , jak mi sie ugotuje żarcie do psów to wybywam i wróce wieczorem :D

 

Link to comment
Share on other sites

Hahahaha mam nadzieje ze nie odziedziczy po nim "myślenia" dzisiaj rano mnie tak rozbawił że gdyby młody spał to na pewno bym go śmiechem obudziła :D

 

Jak wiadomo nie rozmawiamy z tesciową , nie przyjeła od nas prezentu na swieta wiec na dzien kobiet Sebastian jej kwiatka tez nie kupił w obawie ze nie weźmie no i mu się nie dziwię , dzisiaj jest dzień mężczyzny , chciałam być romantyczna i w nocy jak nakarmiłam młodego to położyłam Sebkowi na biurku przy kompie merci i karteczkę " Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia mężczyzny :* <3 " a ten rano wstał , akurat młody sie obudził do picia , karmię go a Sebek poszedł jesc śniadanie do pokoju gdzie ma kompa , wraca i mówi " Ona jest jebnięta , położyła mi na biurku merci z karteczka ze to na dzien mężczyzny to jej to wyjebalem na stół w kuchni " buahahahahahahahahahahahahahahahahahaha 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...