Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Dzieki za kciukj wlasnie czekam za decyzja bo obchod juz byl i oczywiscie mlody musial im pokaszlac do stetoskopow bo jak by to moglo byc inaczej wiec nadziei sobie nie robie
;)
Ola zapraszam :D
Pewnie z tymi chrzcinami zrobimy tak ze pojde tylko do kosciola i do domu tyle to Sebastian z mlodym posiedzi w domu , teoretycznie moge go zostawic tesciowej ale sytuacja jest zbyt skomplikowana i wole żeby z nia nie zostawal ;)

Link to comment
Share on other sites

Wychodzimy dzisiaj !!!! <radocha>
Czekam tylko na wypis i na Sebastiana , mlody wreszcie sie pozbyl motylka z raczki , jak lubilam te stworzonka tak teraz zle beda mi sie kojarzyly :/ ma tak posiniaczone i poklote raczki ze sie serce kroi jak sie na nie patrzy ale lepsze to nic jak by mial miec co chwile zatrzyki domiesniowe , cos za cos :),jeszcze tylko przed druga inhalacja i mozna isc do domu;)

Link to comment
Share on other sites

cześć laseczki ;)

obiecuje ze niebawem wszystko nadrobię , opisze moją historię z oddziałem pediatrycznym i pokaże wam z jakimi słodziakami dzieliłam pokój , człowiek sie tak szybko przyzwyczaja do ludzi , ekipe miałam w pokoju rewelacyjną , nigdy ich nie zapomnę , szkoda tylko że miło spędzany czas był pomieszany z cierpieniem naszych maluszków :( , pielęgniarki mialy naszego pokoju dosyc i jak go opuszczalismy to Sebastian słyszał na korytarzu jak jedna mówi do drugiej "wreszcie bedzie cisza i spokój na oddziale " a druga do niej " nie Ci to będą następni " haha , dalismy im w kośc , wszyscy spali o 21 a My gawęda do 2giej w nocy , nie raz nas przychodziły uciszać hehe ale o tym kiedy indziej , teraz jestem zabiegana bo w niedziele są chrzciny Stasia i co chwile coś , dzisiaj była u spowiedzi haha aż dziwne że dostałam rozgrzeszenie :P
Teraz tylko pozostaje problem chrzcin , lekarz jest zdania żeby dziecko hartować od dnia wyjścia ze szpitala a ja mam mieszane uczucia , z jednej strony w szpitalu miał kontakt z wieloa dziecmi chorymi i było ok ale z drugiej strony boje sie zeby mi sie znowu nie rozchorował bo ktoś na niego kaszlnie ehhhhhhhhh same problemy ....

Link to comment
Share on other sites

My przewaznie w domu mamy 21 stopni non stop , a do kapania nagrzewam mu do 23 i mio ze w nocy jest 21 stopni to młody ma ciagle mega zimne rączki :/

A powiedzcie mi od którego miesiaca dziecko powinno sie podciagac za rączki ? bo w szpitalu ordynatorka miała jakies ale żę jak Łapie Fabiana za rączki to mu główka zwisa i nie chce sie podciągac :/ i że na brzuszku nie potrafi leżeć , a ja jak go kłade na brzuszku to 5 min poleży i jest mega płacz , wiec nie lezy za długo , kilka razy dzienie po 5 min góra bo inaczej jest krzyk ....

Link to comment
Share on other sites

To upał macie :P

 

Za rączki nie ciągać, daj mu samemu do wszystkiego dojrzewać, nie warto przyspieszać :). A z brzuchem różne teorie są, ja jestem zdania że nie zmuszać jak płacze bo i ja nie lubię jak mnie ktoś próbuje do czegoś zmuszać. Manię kładłam jak miała dobry humor i leżała do czasu aż się nie zaczęła denerwować. Jak sama zaczęła się przekręcać bardzo polubiła brzuszkowanie, w tej chwili sypia głównie na brzuchu.

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze nie zamarzłam, ale mało brakowało jak całą noc nie było prądu i spadła temp. do 17,4.

 

Przecież to idealna temperatura do spania :)

 

 

 

 

Aguś, nic na siłę. Jak młody sam zacznie się podciągać w łóżeczku/leżaczku, to niech się podciąga.

Wy go nie "zmuszajcie". Każde dziecko rozwija się inaczej i Fabian sam Wam pokaże kiedy jest jego czas ;)

 

Co do brzuszka, to kładź go na tyle, na ile on sam Ci pozwoli.

Skoro jest to 5 min., to niech leży 5 min. Jak innego dnia nie będzie chciał, to nic na siłę.

Theoś też nie lubił leżeć na brzuszku. Polubił, jak sam nauczył się przekręcać ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...