Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

całkiem serio , ale to zależy od tego czy pokryjemy Qwendi , jeżeli w przyszłym roku pokryjemy Qwendi wtedy jeden szczeniak zostaje u nas , jak nam sie nie uda znaleźć reproduktora który spełni nasze oczekiwania i jej nie pokryjemy( za dwa lata będzie już za stara na młode )  wtedy na 99% kupimy rottka ....

aha, myślałam, że to plan na teraz ;) a psa czy sukę byś chciała?

Link to comment
Share on other sites

aha, myślałam, że to plan na teraz ;) a psa czy sukę byś chciała?

 

 

Nie , nie , teraz jak Fabian jest malutki to nowe zwierzątko nie wchodzi w grę , jak najbardziej suczka tylko i wyłącznie ;)

Wy go będziecie chcieli wystawiać? Normalne ogony tez są ładne u rottkow ;)

 

 

A nad tym nie myślałam , nie podoba mi się "styl" wystawiania rottkow , podobnie jak Onków więc raczej bym jej nie wystawiała :shake:

Link to comment
Share on other sites

Ale z Polski nie będe mogła skopiować bo 

 

po pierwsze : hodowca nie kopiuje bo jest zakaz 

 

po drugie : weterynarz może nie chcieć skopiowac mi psa z Polski poza tym to jest już operacja a jak kupisz importa to zrobią to po urodzeniu bez zagrożeń

 

po trzecie : jak ktoś przyuważy że skopiowaliśmy psa może nasłać na nas animalsa żeby nas sprawdzili skąd mamy psa ( raczej by tak nie było ale jest taka opcja ) ;)

Link to comment
Share on other sites

Ogon u rotta to najmniejszy problem. 

Gorzej z wodogłowiem, kiepskim charakterem, brakiem popędów. 

To jest straszne http://www.vom-hause-edelstein.com/Images2/yanez3years7.jpg
Ale to ju cudo! http://www.pets4homes.co.uk/images/classifieds/2013/08/27/404306/large/working-rottweiler-for-sale-521cc591c8e93.jpg

mnie tam rottki jakoś nigdy nie zachwycały, czy to z "wodogłowiem" czy bez ;)

Link to comment
Share on other sites

Aga bredzisz :P

 

gorączki nie mam :P

ale dlaczego chcesz kopiowanego??? :crazyeye:

dla mnie pies bez ogona jest zawsze dziwny, bez względu na rasę.

 

Trudno mi odpowiedzieć dlaczego , jak dla mnie rottek z ogonem , dobek z ogonem i uszami czy bokser z uszami i ogonem wyglądają dziwnie ....

 

Ogon u rotta to najmniejszy problem. 

Gorzej z wodogłowiem, kiepskim charakterem, brakiem popędów. 

To jest straszne http://www.vom-hause-edelstein.com/Images2/yanez3years7.jpg
Ale to ju cudo! http://www.pets4homes.co.uk/images/classifieds/2013/08/27/404306/large/working-rottweiler-for-sale-521cc591c8e93.jpg

 

 

A dla mnie ani jeden ani drugi nie jest fajny , ten z pierwszego linka jest faktycznie przesadzony a ten na drugim jest zbyt suczy ....

Link to comment
Share on other sites

Niby zgodne. ;) pozatym cie nie zjedzą na wystawie no nie chcesz jeździć. No i nadal powtórzę ze rottek jest rasa której zakaz kopiowania wyszedł akurat na plus :P

 

Ja wystawiac nie chce ale Sebastian to podczytuje i mi powiedzial " Ty sobie możesz nie chcieć a ja i tak wystawiał będe " więc .... jak chce się bawić w te krzyki i piszczenie zabawkami to jego sprawa ;)

 

Ja nie upieram się że musze miec kopiowanego i innego nie , chciala bym ale może w koncu stanie na nie kopiowanym , a moze dopuścimy Qwendi i wtedy rottek już u nas raczej nie zagości ;)

Link to comment
Share on other sites

Hejka Aga ;)

 

A mnie się tam rottek nie podoba, ale jak już to z ogonem ;) Dobki to jeszcze może i kopiowane ładniejsze, ale rott nie :P Kwestia gustu :)

 

hejka ;)

 

Każdy lubi co innego ;)

 

niektórzy uważają że boksery z kopiowanymi uszami są straszne a mi sie bardzooo podobają  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

dla mnie każdy pies bez ogona ma zaburzone proporcje. rottki z ogonami wyglądają o niebo lepiej. tan, którego aga wstawiłaś rzeczywiście ładny (choć tak jak pisałam to kompletnie nie moja rasa). ogon ma piękny, nie zawinięty jak precelek, nie cienki jak u szczura. 

generalnie nie rozumiem chęci "upiększania" psów poprzez wycinanie im części ciała, ale to już osobny temat...

Link to comment
Share on other sites

Woow,wygląda tak prawdziwie :D

 

Na żywo wygląda jeszcze lepiej , ale jak bym miała sama jej ją kupić to bym nie dała tyle pieniędzy , po pierwsze nie było by mnie na to stac po drugie nie jestem za tym żeby tak rozpieszczac dzieci zwlaszcza że są takie dzieci które  nie dostana nic :( 

 

dla mnie każdy pies bez ogona ma zaburzone proporcje. rottki z ogonami wyglądają o niebo lepiej. tan, którego aga wstawiłaś rzeczywiście ładny (choć tak jak pisałam to kompletnie nie moja rasa). ogon ma piękny, nie zawinięty jak precelek, nie cienki jak u szczura. 

generalnie nie rozumiem chęci "upiększania" psów poprzez wycinanie im części ciała, ale to już osobny temat...

 

Jak tak piszesz to faktycznie brzmi to brutalnie , nigdy nie patrzyłam na to z tej strony , ale .... coś w tym jest 

 

O ja cie, myślałam że to dziecko :D

 

Hmm, bokser to w sumie i taki i taki mi się podoba :) Jak dobek :)

 

Mi ogólnie boksery średnio się podobają ale jak na wystawach porównuje to jednak kopiowane sa ładniejsze ;)

Link to comment
Share on other sites

oo piękny, lubię szczupłe, wysuszone psy :loveu:

 

a tu jak zwykle nagadane ;)

 

Qwendi znowu ma urojkę? ona chyba po każdej cieczce tak ma ostatnio.

jesso co ja czytam. kolejny pies to albo Tebetan albo rotek... Aguś miał być DONek :loveu: dziwi mnie tylko ta rozbieżność.

 

 

A ja nadal nie wiem o co chodzi z tą psychiką owczarów. Każdy narzeka, tylko o co chodzi :evil_lol:

Ahhh a mi się marzą dwa psy, ale to dopiero za ponad 5 lat :siara:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...