Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hejka ;) 

 

Wczoraj miałam niezła noc , jak mi mały zaczął wariować o 22giej tak sie uspokoił dopiero o 6 rano , pomagało tylko wiszenie na cycku , noszenie ,s mocze , nic kompletnie , napił się ulało mu sie , odłozyłam go do łóżeczka i ryk i tak w kółko , myślałam że oszaleje , a dzisiaj od rana śpi :huh: to znowu mnie czeka wesoła noc , na siłe go próbuję wybudzić i nie idzie , karmie go na śpiku , odbije mu sie kłade go i spi dalej heh 

 

więc sorki ze nie odpisuje na wszystkie posty ale nie mam nawet kiedy , próbowałam rano sie zdrzemnąć ale nie umiałam zasnąc , pozniej był u nas Stasiu i teraz pojechali , jak ja dzisiaj zobaczyłam Stasia to padłam , matko jaki On jest duży , miałam wrażenie ze za chwile wstanie i bedzie biegał .... 

mam porównanie na fotce za chwile wam pokaże ;)

 

 

tak na szybko tylko napisze że chciała bym sprawić Fabianowi rottwailera żeby wychowywai sie ze soba od małego no ale pewnie mi to nie wyjdzie ....

 

Magda musisz zmienić termin przyjazdu :P

Link to comment
Share on other sites

Ale duży Staś :-o Ale jeszcze trochę a Fabian taki będzie :)

 

Ja do teraz jestem w szoku jaki On duży ;)  Ojjj jeszcze trochę trzeba poczekać ;)

 

o matko :D a jaka jest między nimi różnica wiekowa?

 

 

Roznica jest 2,5 miesiąca , 26tego Staś będzie miał 3 miesiące ;)

Link to comment
Share on other sites

Magda musisz zmienić termin przyjazdu :P

 

Choćbym nie wiem jak się starała i chciał, to tym razem się nie da :lookarou:

Niania Theosia ma urlop koniec kwietnia i początek maja (3 tyg.) i musimy się wtedy jakoś podzielić z Bogdanem, żeby młody miał opiekę ;)

Teraz w styczniu też nie ma jej 3 tyg. Do tego będzie potrzebne coś wolnego jak młody będzie szedł do przedszkola...

I w ten oto sposób tracę cały urlop :(

 

 

 

Spokojnie Aguś, Fabian szybko dogoni Stasia ;)

Będzie potem taki moment, że będą nosić ten sam rozmiar :P

Link to comment
Share on other sites

Kawał chłopa ze Stasia, i jaki poważny :). Fabian teraz połowę mniejszy, ale jak się wyprostuje i podrośnie za kilka tygodni to go podgoni ;)

 

Współczuję zarwanej nocki :calus: . Maniula też się nie dała wybudzać, karmić na siłę na śpiocha również nie dało rady jak jedna z położnych się uparła że 3 i pół godziny bez cycka to za dużo i trzeba budzić na karmienie  :niedowia: . Ucałuj malutki nosek i te chudziutkie paluszki  :loveu:

Link to comment
Share on other sites

2,5 miesiąca i taka różnica? W życiu bym nie pomyślała Ale szybko dzieci rosną...

 

Stasiu wygląda jak pół roczne dziecko :P jak go wzielam na rece to ledwo go uniosłam :P

 

Choćbym nie wiem jak się starała i chciał, to tym razem się nie da

Niania Theosia ma urlop koniec kwietnia i początek maja (3 tyg.) i musimy się wtedy jakoś podzielić z Bogdanem, żeby młody miał opiekę

Teraz w styczniu też nie ma jej 3 tyg. Do tego będzie potrzebne coś wolnego jak młody będzie szedł do przedszkola...

I w ten oto sposób tracę cały urlop

 

 

 

Spokojnie Aguś, Fabian szybko dogoni Stasia

Będzie potem taki moment, że będą nosić ten sam rozmiar

 

To rzeczywiscie przerąbane masz z tym urlopem :/

 

Dzisiaj będzie ważony , już nie moge sie doczekać żeby zobaczyć czy coś przybrał ....

 

Oj Oni na pewno nigdy nie będą nosili tego samego rozmiaru , chyba że stasiu przestanie robić mase i zajmie się rzeźbą :D

 

O raaany, ale Staś wyrósł

 

no przybrało mi się troszke na wadze :D chyba dzisiaj tez bedzie wazony cos mi sie tak kojarzy ....

 

Kawał chłopa ze Stasia, i jaki poważny . Fabian teraz połowę mniejszy, ale jak się wyprostuje i podrośnie za kilka tygodni to go podgoni

 

Współczuję zarwanej nocki . Maniula też się nie dała wybudzać, karmić na siłę na śpiocha również nie dało rady jak jedna z położnych się uparła że 3 i pół godziny bez cycka to za dużo i trzeba budzić na karmienie   . Ucałuj malutki nosek i te chudziutkie paluszki 

 

Tak żeby chociaz troszke go podgonił to mi wystarczy :)

 

Moja położna też każe mi go wybudzać co 3 godziny , wczoraj udało mi sie go dwa razy nakarmić na śpiku i to było fajne bo nie walczył tak jak zawsze walczy o cycka , wypluje a za chwile sie wscieka że złapac nie może ....

 

Hej Aga jak dzisiaj noc? Mogłaś troszkę pospać ?

 

 

Hejka Aguś I jak samopoczucie dzisiaj?

 

 

hej laski ;)

 

dzisiejsza noc była rewelacyjna , obudził sie tylko do picia o 2giej i o 5 tej :D a teraz sobie lezy i sie rozglada ;)

Link to comment
Share on other sites

 

No to super że Fabian daje ci żyć  :)

 

 

Położna mnie wyzwała że widac że prawie wcale nie spie i ze jak mi w nocy nie daje spac to ma odsypiac w dzien hehe

 

Ale ładnie przybiera na wadze co bardzo mnie cieszy  :laugh2_2: wychodząc ze szpitala wazył 2780 a dzisiaj już waży 2940 ;) już za moment bedzie miał wage urodzeniową i pozniej coraz więcej  :laugh2_2: i dostał dzisiaj sliczny prezencik od cioc i wujków z mojej pracy  :loveu: teraz nie weim jak mam im podziekowac bo moja linia wyjechała na słowacje a ludzi rozpiepszyli po całym zakładnie i na różnych zmianach hehe 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...