Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

A zadzwonić nie możesz? Łatwiej ;)

 

Cookiesy usuwam co jakiś czas, więc to nie było to. Każda przeglądarka miała jakiś problem, każda inny, dopiero chrome śmiga. A zaczęło się w sumie po kombinacjach z grą na xboxa  :siara:

 

Własnie nie mam do kadrowej bezposredniego telefonu , u nas we firmie to jest tak lipnie wszystko skonstruowane ze masakra , nawet sama nie powinnam jej L4 zanosic tylko moim kierownikom a Oni dopiero do niej , musze sie za każdym razem pytać portiera / ochroniarza czy mogę wejść do kadrowej :huh:

 

 

Oooo widzisz , bo się gier zachciało :D

 

sama bym sobie pograła  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Własnie nie mam do kadrowej bezposredniego telefonu , u nas we firmie to jest tak lipnie wszystko skonstruowane ze masakra , nawet sama nie powinnam jej L4 zanosic tylko moim kierownikom a Oni dopiero do niej , musze sie za każdym razem pytać portiera / ochroniarza czy mogę wejść do kadrowej :huh:

 

 

Oooo widzisz , bo się gier zachciało :D

 

sama bym sobie pograła  :megagrin:

Dobrze że podania o wstęp nie musisz pisać  :megagrin: . Chociaż w mojej poprzedniej firmie też L4 pracownika musiało przejść przez przełożonego -  najpierw trafiało do mnie, później do szefa żeby wiedział i się podpisał, później znowu do mnie a ja wiozłam do kadr. Niby długa droga ale załatwiało się to szybko.\

 

Już mi się nie chce grać, xboxa nawet nie włączam żeby nie kusiło  :siara:

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że podania o wstęp nie musisz pisać  . Chociaż w mojej poprzedniej firmie też L4 pracownika musiało przejść przez przełożonego -  najpierw trafiało do mnie, później do szefa żeby wiedział i się podpisał, później znowu do mnie a ja wiozłam do kadr. Niby długa droga ale załatwiało się to szybko.\

 

Już mi się nie chce grać, xboxa nawet nie włączam żeby nie kusiło 

 

pewnie niedługo będa i tego żądać :P

 

możesz mi podrzucić ja sobie pogram :P

Aga, a Ty wiesz, że za 3 tyg. rodzisz?? :megagrin:

 

Qulwa wiem :P

 

ale i tak mam nadzieje ze nastapi to najpoźniej w przyszłym tygodniu :P

 

Chyba nie wie, ale jej przypomniałaś  :evil_lol:

 

tego sie nie da zapomniec :P

 

Mogę jej jeszcze przypomnieć, co mi napisała 18 marca, o godz.18:47 :megagrin:

 

 

A co ci napisała? :grins:

 

No właśnie co ??????????????????????????????? :D

Link to comment
Share on other sites

A co ci napisała? :grins:

 

 

No właśnie co ??????????????????????????????? :D

 

 

Magda co takiego Aga napisała? Na Agi pamięć wiadomo że nie ma co liczyć, bo ona tak jak i ja ma sklerozę  :evil_lol:

 

Już Wam piszę co ;)

 

Po kilku dniach pisania jej, że jest w ciąży, że jej objawy o tym wyraźnie świadczą itp., dostałam takie PW:

 

"

Wysłane 18 marzec 2014 - 18:17

Qurwa , pokazało 2 kreski :crazyeye: ale mozliwe że test sie pomylił ? moze musiała bym kupic drugi ? , ja *******e , jak to możliwe ?"

 
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Już Wam piszę co ;)

 

Po kilku dniach pisania jej, że jest w ciąży, że jej objawy o tym wyraźnie świadczą itp., dostałam takie PW:

 

"

Wysłane 18 marzec 2014 - 18:17

Qurwa , pokazało 2 kreski :crazyeye: ale mozliwe że test sie pomylił ? moze musiała bym kupic drugi ? , ja *******e , jak to możliwe ?"

 
 

 

Buhahahahah dobre :P

 

ale fakt tak napisałam :P

 

do dzisiaj nie wiem jak to możliwe poza tym że wiadomo w jaki sposób :P

Link to comment
Share on other sites

Pisałam Ci wtedy, że kiedyś Ci to PW przypomnę :evil_lol:

 

Noo jesteś słowna :D

 

Ja to tez w szoku bylam, ale my niechcący taka produkcje walnęliśmy:D

 

Produkcję buhahaha :P

 

No my chcąco niechcący , wiem trudno to pojać ale tak było , dzidzia miała bym dopiero w przyszłym roku :P

ale bedzie teraz i też dobrze ....

 

Padłam ze śmiechu :evil_lol:

 

Ja też :D

 

Mnie w pierwszej chwili nie bylo do śmiechu:D ale potem jak dotarlo to do mnie, czyli po 4rech miesiacach, bylo juz ok :D a najbardziej to chyba moja mam sie ucieszyła:D a ja sie tak blam jej powiedzieć jesuuu

 

Mnie w ogóle do śmiechu nie było , wręcz do płaczu , 3 testy robiłam , z ginekologiem sie kłóciłam że testy były przekłamane , i nie to że bałam sie powiedzieć bo wiedziałam ze moja mama sie ucieszy ale ja sama nie byłam na to gotowa w tym momencie ;)

 

 

 

 

 

I w ogóle to ide jeszcze Sebkowi śniadanie do pracy naszykowac i spać bo pewnie znowu Kinga zrobi pobudke o 7dmej rano , przez to przestawianie czasu cos jej sie pmieszało , ale jutro juz jedzie do domu więc psychicznie odpoczne :D

 

 

 

Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...