Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Hejka laseczki ;) Pokulała się pokulała i wróciła tak obładowana że prawie w samochodzie miejsca brakło buhahahaha i weszłam tutaj w nadziei ze wszystko działa a tu dupa , dalej bez zmian grrrrr no ale ide sobie jakaś bułke na kolacje zrobić i zaraz do was wracam :D

Link to comment
Share on other sites

Wróciłam hehe

ano kupiłam same "dziecięce akcesoria " w sensie

- laktator
- 4 butelki
- przewijak
- wielką poduche do karmienia
- wanienke na stelarzu :D uj że już mam jedną ....

ale dałam za to wszystko ( a wszystko firmowe ) .... 110 zł :D ja to umiem kupować :P

Byłam w galerii ale tam to nic poza szaliko apaszką dla mamy w sumie nic nie kupiłam , a te wszystkie rzeczy odkupiłam od kuzynki :D
dobrze jest mieć nadzianą kuzynke która robiąc miejsce w domu wysprzedaje wszystko za pół darmo , normalnie za samą poduche do karmienia zapłaciła bym 120 zł o laktatorze nie wspomne a mieć musze bo mam zamiar ściągac pokarm i karmić dziecko z butelki od czasu do czasu zeby pozniej nie okazało się ze mi z butelki pić nie chce jak wróce do pracy ;)

Link to comment
Share on other sites

Nakładki silikonowe też mi kuzynka dała ale to juz tak w gratisie , dwa rodzaje z avent-u i z lovi , mówiła ze jak chce to mam brac bo jej sie przydały a jak nie chce to mam wywalić ale zostawiłam bo sa w idealny stanie a moze mi się przydają , podgrzewacz te ma do sprzedania ale nie brałam bo nie wiem czy takie coś sie w ogóle przydaje ale w razie co to nadal moge od niej kupić i kusi mnie to nosidło na ramiona , dzisiaj w galerii dziewczyna chodziła z takim maluszkiem w takim nosidle i widac ze wygodne ale tak mysle gdzie ja zimą bede z tym chodzić a jak sie cieplo zrobi to juz bedzie za małe ....

Link to comment
Share on other sites

Zimą Fabian będzie za mały dla takiego nosidełka. Do nosidełka, dziecko musi trzymać sztywno główkę ;)

Maluszka można nosić tylko w chustach :)

 

Aaaaaaaa, kup sobie wkładki do staników ;)

Bo jak Ci mleko będzie ciekło, to będziesz miała wszystko mokre :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Zimą Fabian będzie za mały dla takiego nosidełka. Do nosidełka, dziecko musi trzymać sztywno główkę ;)
Maluszka można nosić tylko w chustach :)
 
Aaaaaaaa, kup sobie wkładki do staników ;)
Bo jak Ci mleko będzie ciekło, to będziesz miała wszystko mokre :evil_lol:


Hmmm w sumie fakt , to moze jednak sie na to nosidło skusze :D

Mam mam wkładki laktacyjne całe pudło ale oczywiscie wiedziałam ze mam kupić z Johnsona bo sa fajnie profilowane a mam nie brac z BabyOne bo się zwijają i dziwnie cycki wyglądają i co ?? weszłam do sklepu nie spojrzałam na firme tylko na kolor pudełka i wzięłam te z BabyOne .... trudno , się wykorzysta hehe
Link to comment
Share on other sites

Ja miałam z NUKa ;)

 

Tylko pamiętaj, że w takim nosidełku, dziecko musi mieć nóżki rozkraczone na maksa. Tak żeby Cię obejmowało nóżkami. One nie mogą zwisać :lookarou:

Czyli ta część między nóżkami dziecka, musi być na tyle szeroka, żeby automatycznie dziecko miało nóżki "na żabkę" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...