Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

a ja wczoraj zgarnęłam siatkę winogron od koleżanki z ogrodu  :jumpie:  fajne są, ale nie zdarzyło mi się jeść winogron z własnej hodowli, które smakują jak sklepowe, czyli są duże i jędrne - zawsze jakieś takie mniejsze i mniej słodkie ;) może to kwestia gatunku?

 

wiem że jest taki gatunek winogrona własnie że jest duże jędrne fajne bo moja mama takie ale niestety skóra w nim nie jest taka fajna krucha jak w tym kupnym :huh: a z kolei tesciowa ma tzn My mamy na podwórku bezpestkowe ale jest mikroskopije , lulki ma jak jagody hehe

 

 

 

No poszłam z kolegą w trakcie zajęć do biedry, kupił chipsy i je zeżarliśmy.... Tak bym też nie zjadała :P

 

PP, pewnie od gatunku, ale warunki, pogoda też mają na to wpływ ;)

 

aaaaaa chyba że tak , chociaz w sumie takie laysy paprykowe z rana moze bym wiciagła :D

Hejka ;)

 

 

Hejka ;)

 

No i w tesco nie było winogrona a w biedronce aż mi sie śmiać chciało , było pełno woreczków w nich jakieś sianko , wyglądało normalnie jak jakieś coś na wielkanoc naszykowane , a w tych woreczkach miedzy tym siankiem pojedyńcze kulki winogrona haha to podziekowałam :huh:

Link to comment
Share on other sites

Hehehhehehe to teraz mi jeszcze napisz jak tego pierdolone.........o photoshopa zainstalowac , męcze sie juz chyba z godzine i wiecznie mi wyskakuje ze nie mam jakiegoś supportu , a wlasnie ze go mam  :madgo:

 

tez nie mam ps'a, bo sie zainstalowac nie chciał. mam lr. :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

To ja się wpasuję i napisze że super Neron i Pepsi sobie leżą :loveu:

 

teraz juz zmienili pozy , Neronowi zwisa głowa z legowiska :D

 

edit : ueeeeeee głupia Qwendi sie zaczeła wydzierac jak wstałam zrobić fotke i Neron sie zerwał na równe łapy  :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...