Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

To ja Ci zaraz kopa zasadzę :megagrin:

 

jak to pomoże to proszę Cie bardzo :P nawet się wypne :P

 

Fabian niech ją kopnie w żebro, to zobaczy :D

 

On juz to od dawna robi :P chyba ma juz za mało miejsca bo nie wiem co czy rączki czy nóżki ale jak czasami mi wsadzi pod żebra albo w miednice to się skichać z bólu idzie :P

Link to comment
Share on other sites

doberek :)

 

Hejka ;)

 

chciałabym to zobaczyć, jak kichasz z odrzutem i nagle "ups, poproszę na pogotowie"  :jumpie:

 

Az tak źle to nie jest ale jak czasami kichnę to wkładka i gacie mokre  :megagrin: wiecie , wiek już nie ten i z trzymaniem moczu cięzko bywa  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Na razie nie dotyczy, nie mam z kim "powodować" nietrzymanie moczu :P

 

o to nie trudno :P

 

Ja tak nie miałam w ciąży na szczeście  :siara:  sikałam 182774 razy w ciągu dnia, ale tam gdzie powinnam i keidy chciałam,nie jak kichałam :D ale za to miałam potrworne mdłosci na koniec, coś za coś. 

 

Mi sie to z dwa razy tylko zdarzyło :D a mdłosci to miałam na poczatku i to takie ze o matko , mam nadzieje ze juz to nie wróci , chociaż wczoraj piłam miętke bo mnie coś mdliło ale to było takie delikatne :)

Link to comment
Share on other sites

ja mdlosci na poczatku tez nie mialam takich konkretnych, tylko patrzec na zarcie niektore nie moglam, ale pod koniec to masakra byla...

 

A ja miałam przez 2 miesiace albo i dłużej takie mdłości że co rano wisiałam nad kiblem a tylko poczułam jakikolwiek zapach to była masakra , a w pracy jak poczułam zapach palonego plastiku czy tam rozgrzanego ucinanego metalu to od razu szłam do kibla i po przepustkę , w koncu kierownik powiedział że mam iść na L4 bo po co się męczę ;)

A ja nie miałam wcale mdłości :P

 

 

Ale możesz mieć :P

 

Druga partia ciuszków wyprasowana  :jumpie:

 

trzecia sie suszy i na razie to by było na tyle  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...