Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

U nas tez zimno, rano TŻ jak z psem szedł przed praca to musiał gruba bluze załozyc a klnał na ten mróz, że ojney :D i szyby skrobał bo długo slyszałam ryczący silnik pod oknami :D Musze sie wziac za przerobienie tej derki dla psa bo mu na doopie odstaje- jak wszystko... 

 

A po CC nie jest źle, ja na drugi dzien juz wstawałam, nawet by mnie wypuscili w 3 dobie ale Kluska spadła na wadze. Popłakałam az sie bo to juz był chyba 10ty dzien w szpitalu ( jak ja za psem teskniłam to o matko! )...

Link to comment
Share on other sites

Ja lubię takie rześkie powietrze ale wczoraj np jak szłam od mamy to miałam na sobie grubą bluzę i kurtkę przeciw wiatrową i musze powiedzieć że za cieplot to mi nie było ;)

 

A to na pewno też jest zależne od organizmu , jak człowiek znosi takie rany , gojenie sie itd , chciala bym tylko żeby mnie wzięło i od razu na porodówkę a nie żebym musiała właśnie kilka dni na patologii leżeć i czekać na skurcze ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja lezałam i kwitłam tam... co wieczór ryczałam bo juz mialam psychicznie dość. ;x

To miałaś tak jak moja bratowa , własnie wczoraj mówiła że jak leżała i czekała na skurcze to modliła się o jakąś kroplówkę na wywołanie a jak już dostała i miała skurcze to modliła sie zeby ja odpieli od tej kroplówki zeby już mocniej nie bolało  :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

szpitale...  :look3:

 

:look3:  :look3:  :look3:  :look3:

 

Patrz no Aga, nic nikomu nie pasuje, Ciąza nie, dzieci nie, szpitale nie, nałogi nie- chyba trza o psach znowu... :D

 

A co niektórych nawet te tematy irytują  :jumpie:  ale przecież ja nikogo nie zmuszam żeby wchodził tutaj i czytał to o czym rozmawiamy  :megagrin: chociaż fakt dawno nie było zwierzęcych fotek , poszła bym zrobić chociaż z dwie ale Neron ma chwilowo karę i nie mogę go na dwór wypuścić  :peace:

Link to comment
Share on other sites

u Was na zmianę szpitale, ciąża, cesarki, porody i pająki, ale i tak Was lubię  :loveu: i nie mam zamiaru rezygnować z lektury  :diabloti:

 

długo już to nie potrwa , pokazała bym Ci o czym pozniej bedziemy rozmawiać ale co niektórzy pewnie są po obiedzie i nie chcieli by tego oglądać :D

i jeszcze żarcie, żarcie, żarcie ;)

 

 

żarcie też jest fajne , chociaż ostatnio mniej ;)

Link to comment
Share on other sites

jadłaś te chipsy Sunbites?ja dzisiaj je mam i chyba zaraz spróbuję

http://wizaz.pl/var/wizaz/storage/images/media/images/chipsy-sunbites/983119-1-pol-PL/Chipsy-Sunbites.jpg

 

:shake: tych nie jadłam , one mi sie zawsze kojarzyły z takimi bardziej grzankami niż chipsami :D i opakowanie takie dziwne mają że mnie nie zachęcały :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...