Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

takie małe dzieci są..ekhm..bardzo brzydkie :P

Cieszę się że nie tylko ja tak piszę. Moje pierwsze słowa po zobaczeniu Mani były "cześć brzydalku" :mdrmed: .Miny położne miały dziwne, chyba mało która matka ma odwagę na taką szczerość się zdobyć :evillaug:

 

Cześć Aga, jak tam cotygodniowe zakupy? ;)

I jak samopoczucie ogólnie?

Link to comment
Share on other sites

do mnie żadne nie przemawiają,bo to niby nie-barfowe i w sumie nic wartościowego nie ma w składzie, ale czasem potrzebuję suchego i atrakcyjnego żarcia do nauki Patryka, bo przy mięsku się za mocno nakręca i nie działa mu mózg :) a za 6,99 to w ogóle niezła cena

E tam, moje dostały, żeby sobie coś pomemłały. A jak choć trochę wyczyszczą sobie zęby to głowy im nie urwie :grins:

Przy czym my mamy cała półkę przysmaków, różne, różniaste.

I dostają BARFa, więc jadą praktycznie tylko na mięsie, więc taki skład jest do przyjęcia, bo zboże to tylko w smaczkach dostają i też nie zawsze.

Link to comment
Share on other sites

dobry :laugh2_2:

 

hejka ;)

Cieszę się że nie tylko ja tak piszę. Moje pierwsze słowa po zobaczeniu Mani były "cześć brzydalku" :mdrmed: .Miny położne miały dziwne, chyba mało która matka ma odwagę na taką szczerość się zdobyć :evillaug:

 

Cześć Aga, jak tam cotygodniowe zakupy? ;)

I jak samopoczucie ogólnie?

 

To jeszcze miałaś siły żeby coś mówić ? hehe

 

W sumie zakupy lipne , nic nie było więc kupiłam jedną parę ................. małych ogrodnieczek :D musiałam , były tak słodkie ze musiałam wziąć , juz i tak sie ograniczyłam bo jeszcze jedne mi sie podobały ale były za małe bo od3-6 msc wiec nie brałam , i dwa plastikowe sliniaczki w tesco za 8 zł wyczaiłam to wzięłam ;D

 

A samopoczucie hmmm depresja w toku ale co tam , jeszcze tylko 2 mniesiące heh

ja już pisałam, wszystkie małe dzieci widzę tak: 

 

http://frostgel.blox.pl/resource/z3036019G.jpg

 

 

 

buahahahahahahhaha , dobre :D

Aguś utknęłaś w lumpku? :D

Taaaa :P u mamy utknęłam a później to już się zaczęło, efektem czego mam w domu 3 ciego psa  :look3: do tego pokurcza takiego ze nasze koty są wieksze , do tego nie wiadomo ile u nas posiedzi , do tego szwagierka dala do nas Kinge na tydzień(4 latka) więc zapowiada się meksyk heh na samą myśl boli mmie głowa 

Link to comment
Share on other sites

Nooo pies , tzn suka  :wacko:

 

tesciowa ma taką dziwną "przyjaciółkę" o słabym zdrowiu , i ona ma tego wlasnie psa , zadzwoniła ze sie bardzo źle czuje i czy bysmy psa nie wzieli bo ona za chwile dzwoni po pogotowie i jak ja zabiora to pies zostanie bez opieki a nie wie kiedy ja w razie co wypuszczą , no to co miala tesciowa zrobic , kazal;a nam wsiasc w samochod i przywiesc psa , juz widze co tu sie bedzie działo , koty juz sa posikane , walają się po kątach , Neron i Qwenda leza i czekaja aż ":to nowe cos" sie ruszy , bedzie wesolo hehe

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...