Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

a to u mnie są jakieś mutanty bo włażą  :look3:

 

No grubasek sie ze Stasia robi , ale nic dziwnego bo cały czas by przy cycku siedział :D

 

wietrzyło sie 3 godziny a teraz mam okno zamknięte żeby komary nie nawlatywały bo śwatło właczyłam ,chyba juz mi te opary nie zaszkodą nie ? 

Link to comment
Share on other sites

to teraz sie schizuje jeszcze bardziej  :wacko: na opakowaniu jest napisane ze po kilkuminutoeym wietrzeniu mozna przebywac w pomieszczeniu i że preparat bezpieczny dla dzieci i zwierzat ale nie wiem co mi sie kojarzy ze rok temu gdzies wyczytałam ze trzeba wietrzyc 4 godziny ....

 

takie cos mi wyskakuje 

 

Bez%C2%A0tytu%C5%82u.jpg

Link to comment
Share on other sites

Aguś nie bój :)

 

19542793642a158ad70c58c2cf0a0c39.jpg

hehe zawsze wiesz jak mnie rozśmieszyć  :calus:

 

a ja z nerwów az mokra jestem , zawsze najpierw cos kaze zrobić a później dopiero myśle , i co chwile sprawdzam czy dziecko się rusza heh a tu jeszcze cała noc wdychania tego preparatu , moze i już wywietrzal ale pewne cos sie jeszcze tam unosi ehhh....

Link to comment
Share on other sites

Aguś uspokój się, bardziej zaszkodzisz Fabianowi tymi nerwami ;)

 

w nocy miałam zimny prysznic więc mnie troche orzeźwiło :P Iza od Ptysia z dogo nominowała mnie do Ice Bucket Challenge i musiałam odmówić z racji mojego "stanu " no i szkoda ze nikt tego nie nagrał , wtedy miała bym zaliczone bo mi odroczyła Iza na 3 miesiace  :D  zostawiłam na parapecie jak zawsze zresztą szklanke z niedopitą wodą , ale niestety tym razem było jej za dużo , a Sebastian jak to Sebastian nigdy nie patrzy co robi , albo mnie zdrepnie przy wychodzeniu z łóżka albo mi coś na łeb z parapetu zwali i jeszcze pretensje do mnie po co to ta stawiam  :lmaa: no i dzisiaj chyba chciał rano okno zamknać przez zasłoniętą rolete i mi wylał kubek zimnej wody na głowe  :splat: ja przez niego kiedyś zawału dostane  :look3:

 

 

Aż :mad:

 

to aż o 8 za dużo :P

Link to comment
Share on other sites

ej, też Wam wyskakuje monit z chrome'a/firefoxa, że dogomania to strona dokonująca ataków?  :lookarou:  nie chce mnie przekierowywać jeśli mam włączony antywirus, co to ma być?!

 

wczoraj miałam podobny problem z informacją że dogomania jest wirusem czy jakos tak ale dzisiaj wszystko wróciło do normy , nie wiem o co chodzi  :niewiem:

Link to comment
Share on other sites

w nocy miałam zimny prysznic więc mnie troche orzeźwiło :P Iza od Ptysia z dogo nominowała mnie do Ice Bucket Challenge i musiałam odmówić z racji mojego "stanu " no i szkoda ze nikt tego nie nagrał , wtedy miała bym zaliczone bo mi odroczyła Iza na 3 miesiace  :D

 

A czy Ci co tak chętnie nominują, wiedzą co to w ogóle jest Ice Bucket Challenge ??

Bo jak to widzę wszystko co się dzieje dookoła, to dochodzę do wniosku, że ludzie nie wiedzą o co w tym chodzi :lookarou:

Link to comment
Share on other sites

Słoneczne dzień dobry,

 

Hejka ;)

u mnie co któryś raz wyskakuje ten monit o zagrożeniu, odświeżam i mija ale w zasadzie nie wiem, czy to dobry pomysł się logować teraz  :question:  może mają jakiś atak na serwer albo inne cholerstwo?

sama sie zastanawiam czy to bezpieczne ze tak czy tak wchodze w te linki , czy mi sie gdzies na strone banku nie wlamią ....

 

A czy Ci co tak chętnie nominują, wiedzą co to w ogóle jest Ice Bucket Challenge ??

Bo jak to widzę wszystko co się dzieje dookoła, to dochodzę do wniosku, że ludzie nie wiedzą o co w tym chodzi :lookarou:

 

Wiekszość nie wie , niestety  :lookarou: inni wiedzą i troche to zmieniają a jeszcze inni robią to dla zabawy ....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...