Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Może mało wyszukany komplement ale... Jakie śliczne brody mają Twoje koty :loveu:

[quote name='Iza.']Kotka w rujce to jakaś masakra, dotknąć nie można, nawet przypadkiem bo już tyłek nadstawia :diabloti:[/QUOTE]
Te jęki kotki jeszcze są jakoś do przejścia w porównaniu z dźwiękami jakie wydaje taka para kotków w czasie zabaw:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała Nika']

Te jęki kotki jeszcze są jakoś do przejścia w porównaniu z dźwiękami jakie wydaje taka para kotków w czasie zabaw:diabloti:[/QUOTE]


na szczęście nie miałam tej wątpliwej przyjemności słyszenia jęków z zabaw pary :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mała Nika']Może mało wyszukany komplement ale... Jakie śliczne brody mają Twoje koty :loveu:


Te jęki kotki jeszcze są jakoś do przejścia w porównaniu z dźwiękami jakie wydaje taka para kotków w czasie zabaw:diabloti:[/QUOTE]

zawsze mają fajne jak sie wody napiją , takie imsie kropelki na nich robią :evil_lol:

[quote name='Iza.']na szczęście nie miałam tej wątpliwej przyjemności słyszenia jęków z zabaw pary :evil_lol:[/QUOTE]

nasze sie ze soba rzadko bawią , jak już to sie gonią po całym domu :evil_lol:

[quote name='magdabroy']Gdzie się szwendasz? :mad: No dogo, już :diabloti:[/QUOTE]

Byłam u mamy na kawie i w sklepie bo mi sie herbatka miętowa skończyła :eviltong:
[quote name='Panna Cotta']Dobry :D
Ładna pogoda, ani jednej chmurki, wiec my zaraz lecimy na spacer. Ale dogo do śniadanka jak najbardziej :evil_lol:[/QUOTE]

Hejka ;)

to ja wole z rana cos zrobic a pozniej mulić na dogo , tylko ze was później nie ma :mad:

[quote name='agaga21']w taką pogodę to tylko spacer nad wodę :)[/QUOTE]

noooo przejechało by się ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']
Byłam u mamy na kawie i w sklepie bo mi sie herbatka miętowa skończyła :eviltong:

to ja wole z rana cos zrobic a pozniej mulić na dogo , tylko ze was później nie ma :mad:
[/QUOTE]

Ja Ci dam kawę u mamusi :mad:

A ja siadam na dogo wtedy, kiedy mi Theoś pozwala :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Guest wolfheart

dawno nie jadłam takich gotowych rożków.Bo zeszłego lata to jedliśmy lody litrowe i sami robiliśmy kulki do wafelków :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']dawno nie jadłam takich gotowych rożków.Bo zeszłego lata to jedliśmy lody litrowe i sami robiliśmy kulki do wafelków :p[/QUOTE]

pamietam , normalnie ja by to wczoraj było :lol: jak ten czas leci , ja pierdziele :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...