Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='Angi']ahahah :evil_lol: to daj znac :D Co to te 270 km, zdrowie ważniejsze :evil_lol: ;)[/QUOTE]


taaaaaaaaaa :diabloti:

znalazłam coś bardzo interesującego , moja pani alergolog oferowała mi odczulanie , mówiła ze takie odczulanie trwa od 2-3 lat !!!! a teraz weszłam na strone gabinetu odczulającego w Kaliszu ( miasto obok ) i co widzę :

[COLOR=#000000][FONT=verdana]Po zdiagnozowaniu alergenu(ów) proponujemy terapię odczulającą. Każdy alergen musi być odczulony indywidualnie ( [B]1 do 3 sesji[/B] w zależności od rodzaju alergenu ).[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=verdana]Po okresie 2-3 tygodni od odczulania wykonujemy test kontrolny, sprawdzając czy daną alergia została wygaszona.​test kontrolny jest bezpłatny[B].[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę się wtrącić co do odczulania; niestety nie ma 100% pewności na powodzenie.
Sama odczulałam się 5 (albo nawet 6) lat i skończyłam rok temu i niestety poprawa jest nieznaczna. Wciąż mam takie dni, że czuję się tragicznie (czyli tak samo jak i przed rozpoczęciem odczulania;)), tzn. bez przerwy kicham, leje mi się z nosa, oczy mam spuchnięte i niestety muszę wziąć leki. Moja kuzynka odczulała się jeszcze dłużej niż ja i w dodatku ma astmę i poprawa była na chwilę, a potem wszystko się nawróciło.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rossa_']Jeśli mogę się wtrącić co do odczulania; niestety nie ma 100% pewności na powodzenie.
Sama odczulałam się 5 (albo nawet 6) lat i skończyłam rok temu i niestety poprawa jest nieznaczna. Wciąż mam takie dni, że czuję się tragicznie (czyli tak samo jak i przed rozpoczęciem odczulania;)), tzn. bez przerwy kicham, leje mi się z nosa, oczy mam spuchnięte i niestety muszę wziąć leki. Moja kuzynka odczulała się jeszcze dłużej niż ja i w dodatku ma astmę i poprawa była na chwilę, a potem wszystko się nawróciło.[/QUOTE]
Nigdy nie ma 100 % pewności ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rossa_']Jeśli mogę się wtrącić co do odczulania; niestety nie ma 100% pewności na powodzenie.
Sama odczulałam się 5 (albo nawet 6) lat i skończyłam rok temu i niestety poprawa jest nieznaczna. Wciąż mam takie dni, że czuję się tragicznie (czyli tak samo jak i przed rozpoczęciem odczulania;)), tzn. bez przerwy kicham, leje mi się z nosa, oczy mam spuchnięte i niestety muszę wziąć leki. Moja kuzynka odczulała się jeszcze dłużej niż ja i w dodatku ma astmę i poprawa była na chwilę, a potem wszystko się nawróciło.[/QUOTE]

hejka ;)


no to mnie podniosłaś na duchu :roll::roll::roll::roll:

ja mam silną alergię wiec na pewno w ogóle odczulanie nie pomoże :roll:

ide sobie w łeb strzelić ....

[quote name='Angi']Nigdy nie ma 100 % pewności ;)[/QUOTE]

ale żeby aż tak .... :roll:

Aleksowi pomogło :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Jakieś foty bym pooglądała :cool3:[/QUOTE]

a ja bym chętnie porobiła ale nie mam jak przez alergię , dzisiaj sie Sebek ze mnie śmiał że mam wory pod oczami , a mi tak napuchły :placz:

w połowie wrzesnia będą foty :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...