Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

Guest wolfheart

ojej...paskudna alergia,znam dziewczynę uczuloną na lipę,zawsze jak pyli ,dziewczyna ma oczy dosłownie czerwone i opuchnięte jak balony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']ojej...paskudna alergia,znam dziewczynę uczuloną na lipę,zawsze jak pyli ,dziewczyna ma oczy dosłownie czerwone i opuchnięte jak balony[/QUOTE]

Ja jeszcze oczy mam normalne , ale z nosa leci mi woda , oddychać sie nie da , nos swedzi masakrycznie , kicham a usta mnie tak szczypią że zaraz chyba se je lodem obłoże ....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']szczerze, to ja mam cały rok nos zatkany :P Tylko na wiosnę się nasila.[/QUOTE]

Ja w zasadzie tez , krople używam cały rok na okrągło , przed spaniem musze sobie jedna dawke wkropić bo inaczej nie usne :roll: ale w czasie alergii budze sie kilka razy w nocy i musze zapodawać sobie krople :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']Ja z alergenem śpię codziennie w łóżku :diabloti:
czyt : z psem. :lol:[/QUOTE]

Ja na zwierzęta na cale szczęście alergi nie mam ( odpukać ) :eviltong:

cały rok jesteś na tabletkach ??

[quote name='vege*']Jak dobrze jest nie mieć alergii na nic (no komary się nie liczą) i mieć katar tylko od przeziębienia :diabloti:[/QUOTE]

zazdroszczę :roll:

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie bo żaden inny mnie nigdy nie uczulił oprócz takiego białego obrzydliwego, ale tylko mnie całą krostami wysypało, jak odstawiłam to od razu zniknęły, a uwierz antybiotyków brałam dużo bo ciągle chorowałam kiedyś:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Raczej nie bo żaden inny mnie nigdy nie uczulił oprócz takiego [B]białego obrzydliwego[/B], ale tylko mnie całą krostami wysypało, jak odstawiłam to od razu zniknęły, a uwierz antybiotyków brałam dużo bo ciągle chorowałam kiedyś:evil_lol:[/QUOTE]

dumox? :evil_lol: lek obrzydliwy jakich mało. A często mi go przypisują :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Szczerze to nie pamiętam, występuje w formie gorzkiego, białego, gęstego syropu i sporych białych tabletek, ale je brałam jak miałam 10 lat i wtedy się dowiedziałam, że mnie uczula mimo, że wcześniej nie uczulał :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Raczej nie bo żaden inny mnie nigdy nie uczulił oprócz takiego białego obrzydliwego, ale tylko mnie całą krostami wysypało, jak odstawiłam to od razu zniknęły, a uwierz antybiotyków brałam dużo bo ciągle chorowałam kiedyś:evil_lol:[/QUOTE]

To być może już nie jesteś na niego uczulona ;)
Jak byłam mała to też często chorowałam, a wtedy lekarze przepisywali ampicylinę :roll: (chyba tylko taki antybiotyk był w tamtych czasach dostępny ;)) I też byłam po jakimś czasie na nią uczulona. Teraz, po wielu latach mogę brać ją ponownie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']To być może już nie jesteś na niego uczulona ;)
Jak byłam mała to też często chorowałam, a wtedy lekarze przepisywali ampicylinę :roll: (chyba tylko taki antybiotyk był w tamtych czasach dostępny ;)) I też byłam po jakimś czasie na nią uczulona. Teraz, po wielu latach mogę brać ją ponownie ;)[/QUOTE]

nie wiem jak jest z uczuleniami na leki ale jeżeli chodzi o alergię to można ją "nabyć" w każdym wieku ( czego jestem przykładem ) ale pozbyć się już jej nie idzie :roll: muszę sobie tabletki Telfexo załatwić bo oszaleję :roll: póki co ratuję się Rupafinem ale niewiele daję :roll:

Link to comment
Share on other sites

Magda nie wiem czy dalej jestem uczulona, ale jak już złapię jakieś choróbsko to mama zawsze mówi, ze jestem:diabloti: bo ten syrop był nie do połknięcia, fuuuuj :shake:

Ogólnie to dawno nie byłam chora, w boże narodzenie leżałam plackiem od niedzieli do czwartku, ledwo wychodziłam do łazienki się załatwić, prawie 40* gorączki i przez 5 dni prawie nic nie jadła, ale są tego plusy, schudłam 3 kg, które nie wróciły:diabloti:

Aga obym ja się nigdy alergii nie nabawiła bo bym się chyba własną pięścią zabiła :mdleje: Ale w sumie skoro do teraz się nie nabawiłam to mam nadzieję, że będzie spoko:lol: Skoro mając 2 lata podjadałam psu jedzenie jak nikt nie widział i żyję to nic mnie nie zabije :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...