Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='marta.k9080']moda rodem z USA nazwij dziecko Mercedes:evil_lol:[/QUOTE]
Moja siostra chciałaby syna nazwać Tytus, wybiłam jej to z głowy :diabloti:

Ja mam kilka upatrzonych na przyszłość, które mi się podobają i jakoś zdania zmieniać nie chcę :evil_lol:

[quote name='magdabroy']Angi lubi ten sport

Co do imion, to będzie jak w "Przepisie na życie" i po świecie będą chodzić chłopcy z imieniem Gniewko [/QUOTE]
Niedługo przyjdzie do galerii i nam tu powie czy to prawda :evil_lol:

Moja nauczycielka ze szkoły nazwała synka Gniewomir :eviltong: A nauczyciel od ang z gim Olgierd :O

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta.k9080']moda rodem z USA nazwij dziecko Mercedes:evil_lol:[/QUOTE]

a i są takie , Sebastiana kuzyn ma na imię Millan :eviltong:

[quote name='magdabroy']Angi lubi ten sport :diabloti:

Co do imion, to będzie jak w "Przepisie na życie" i po świecie będą chodzić chłopcy z imieniem Gniewko :evil_lol:[/QUOTE]

Sebastiana przyrodni brat ma tak na imię :eviltong:a to juz dorosły chłop :diabloti:

[quote name='magdabroy']Zanim urodziłam, to Bogdan się śmiał, że damy synowi na imię Viersen (miasto w którym kiesyś mieszkaliśmy) :evil_lol:[/QUOTE]

dobrze ze zmieniliscie zdanie :lol:

[quote name='vege*']Moja siostra chciałaby syna nazwać Tytus, wybiłam jej to z głowy :diabloti:

Ja mam kilka upatrzonych na przyszłość, które mi się podobają i jakoś zdania zmieniać nie chcę :evil_lol:


Niedługo przyjdzie do galerii i nam tu powie czy to prawda :evil_lol:

Moja nauczycielka ze szkoły nazwała synka Gniewomir :eviltong: A nauczyciel od ang z gim Olgierd :O[/QUOTE]

a jakie masz na oku ?? :cool3:

moja koleżanka ma Olgierda ale lepsze to niż druga która ma Leona :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']a wiecie jaki ja dzisiaj miałam głupi sen :crazyeye: matko jaki ja mam zryty czerep :splat:

więc śniło mi sie że Angi urodziła synka Erica ( znajomemu sie urodził parę dni temu pewnie stąd jego wątek ) i probowala wmówić mojemu młodszemu bratu że to jego , ja postanowiłam do niej iść to wszystko z nią wyjaśnić , mieszkała w kamienicy na raszkowskiej , u mnie w mieście , podeszłam pod drzwi kamienicy a bardziej bramy a nad bramą na 1wszym pietrze był balkon a na nim Luna ( w śnie to był pies Angi :diabloti:) i ta Luna zaczęła sie bardzo denerwować bo jen pańcia ( Angi ) wyszla z domu i juz była na klatce schodowej ( schodzila do mnie ) a jej nie wzięła że zeskoczyła z tego balkonu do mnie , ja ją chwyciłam za obroże żeby nie uciekła i za chwilę już Luna znikła ze snu , rozmawiałam z Angi że ma powiedziec prawde czy mój brat jest ojcem Erica bo moi rodzice by sie ucieszyli bardzo żę ich wnuk mieszka w bloku na przeciwko ( nagle Angi jakoś mieszkała w bloku na przeciwko moich rodziców ) póżniej Angi jakoś zniknęła a ja rozmawiałam z kimś ale nie pamietam z kim a koło nas stał jakiś zespół muzyczny , i ten ktoś do mnie mówi " to na pewno nie dziecko Twojego brata bo ona wtedy spała z całym tym zespołem z każdym z tych facetów po kolei :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:wiem , fajne mam sny :bigcool:[/QUOTE]

omg. wchodzę do galerii, paczę a tu gadka o imionach. Czytam se, myślę WTF co jest grane, Aga w ciąży czy co.. A tu kurde bele.. :evil_lol:
Nie nazwałabym nigdy dziecko Eric :p



[SIZE=1]Chociaż.. też mi się kiedyś śniłaś.[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']omg. wchodzę do galerii, paczę a tu gadka o imionach. Czytam se, myślę WTF co jest grane, Aga w ciąży czy co.. A tu kurde bele.. :evil_lol:
Nie nazwałabym nigdy dziecko Eric :p



[SIZE=1]Chociaż.. też mi się kiedyś śniłaś.[/SIZE][/QUOTE]

ciekawe czy w bardziej kolorowym śnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']
a jakie masz na oku ?? :cool3:[/QUOTE]
Dla dziewczynki Pola, Roma, Gaja :loveu:
A dla chłopca Tomasz (ale tak ma na imię mój siostrzeniec więc odpada), Iwo i Nikodem:loveu:, mojej siostrze jeszcze podoba się Kosma:eviltong:

[quote name='dOgLoV']ciekawe czy w bardziej kolorowym śnie :diabloti:[/QUOTE]
Może lepiej się nie dopytuj :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ciekawe czy w bardziej kolorowym śnie :diabloti:[/QUOTE]

płakałaś :diabloti: pamiętam tyle, że spojrzałaś się krzywo na mnie i odwróciłaś się do plecami. Wtulając się nie w TZta a w tego oto pana:[IMG]http://voleyballparadise.blog.pl/files/2013/01/Bartek.jpeg[/IMG]

fajnie to wyglądało. Ty kurdupel, on wielkolud :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Dla dziewczynki Pola, Roma, [B]Gaja[/B] :loveu:
A dla chłopca Tomasz (ale tak ma na imię mój siostrzeniec więc odpada), Iwo i Nikodem:loveu:, mojej siostrze jeszcze podoba się Kosma:eviltong:


Może lepiej się nie dopytuj :evil_lol:[/QUOTE]

:mdleje: Pies mojej koleżanki ma tak na imię. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Dla dziewczynki Pola, Roma, Gaja :loveu:
A dla chłopca Tomasz (ale tak ma na imię mój siostrzeniec więc odpada), Iwo i Nikodem:loveu:, mojej siostrze jeszcze podoba się Kosma:eviltong:


Może lepiej się nie dopytuj :evil_lol:[/QUOTE]

ojojoj ale oryginalne imiona :crazyeye::lol:

Iwa też ma znajomy :lol:

[quote name='Angi']płakałaś :diabloti: pamiętam tyle, że spojrzałaś się krzywo na mnie i odwróciłaś się do plecami. Wtulając się nie w TZta a w tego oto pana:[IMG]http://voleyballparadise.blog.pl/files/2013/01/Bartek.jpeg[/IMG]

fajnie to wyglądało. Ty kurdupel, on wielkolud :grins:[/QUOTE]

o jezu ciekawe co mi zrobiłaś ze płakałam :mad::eviltong:

mrrrrrrrrr fajny pan :cool3:

[quote name='Angi']:mdleje: Pies mojej koleżanki ma tak na imię. :diabloti:[/QUOTE]

Jeden z tybków też jest Gaja , złota suka :loveu:


a tak na marginesie Angi to z całego snu wykluczyłaś tylko imię dla dziecka .... no ładnie , ładnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ojojoj ale oryginalne imiona :crazyeye::lol:

Iwa też ma znajomy :lol:
[/QUOTE]
Mi się wydaje, że normalne :lol: a już z takich na prawdę normalnych to podoba mi się Beata i Helena :evil_lol: a dla chłopaka jeszcze Wiktor jest fajne

Link to comment
Share on other sites

No właśnie nie pamiętam dlaczego płakałaś. :P
Wiem, że jeden z tybków ma na imie Gaja ;)
Bo imie tak mi się nie podoba, że nie mogę tego znieść że ja tak mogłam nazwać dziecko. Nawet we śnie :eviltong:

A ten pan to oczywiście nie kto inny jak Kurek :lol: Tysiące hotek się w nim buja :lol: [SIZE=1]Nie, nie jestem hotką![/SIZE]
[IMG]http://m.ocdn.eu/_m/d57b02798257982bc02c85d85c84e599,37,1.jpg[/IMG]

za młody dla Ciebie! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Wszystkie filmy Tima Burtona, Mamma mia!, Nędznicy, Rzeź, Czarny Łabędź, Kocha lubi szanuje, Wszystko w porządku, Życie, którego nie było, Hannibal, Diabeł ubiera się u Prady, Dwoje do poprawki, To skomplikowane, Serce nie sługa, Zanim odejdą wody, Wpadka, Ze śmiercią jej do twarzy, Podziemny krąg, tyle mi na szybko do głowy przyszło :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Dla dziewczynki Pola, Roma, Gaja :loveu:
A dla chłopca Tomasz (ale tak ma na imię mój siostrzeniec więc odpada), Iwo i [B]Nikodem[/B]:loveu:, mojej siostrze jeszcze podoba się Kosma:eviltong:
[/QUOTE]

Jak Bogdan stwierdził kilka tygodni przed porodem, że może wybierzemy inne imię dla naszego syna, to zaproponowałam mu właśnie Nikodema :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...