Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='magdabroy']Nie mogę tego oglądać :shake::([/QUOTE]

Ja tylko słuchałam , też nie mogłam patrzeć :shake:

[quote name='Angi']moja wtyczka jest zua i nie obejrzę, a szukać mi się jej nie chce.

Co to jest tam? :P[/QUOTE]

bestialskie morderstwo asta :-( wycieli mu oczy i uszy obcieli zeby po tatuazu nie doszli czyj był ten pies , skonał z głosu i braku wody :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']ludzka podłośc nie zna granic :placz:

[URL]http://tvp.info/raport-z-polski/wideo/09032013-1400/10112427[/URL][/QUOTE]
O matko najdroższa... :(:( Ale wiecie co... Najbardziej denerwuje mnie to, że jak bull skrzywdzi kogoś to wielka afera, że to pit, ast, ogólnie TTB, bo nie ukrywajmy tego, ale tak właśnie jest. A kiedy taki pies zostaje w ten sposób potraktowany, nie ma nic, że to przecież "bestia" a jednak to ona została w ten sposób potraktowana. I weź tu się teraz zastanów - kto jest/może tak naprawdę być tym potworem.. ech.

No ale tak poza tym to przyszłam z Żabcią się przywitać. :) Życzyć udanego, ciepłego weekendu. :)
Ostatnio nie mam zbytnio czasu, by na spokojnie sobie usiąść na dogo, w ogóle na neta. :shake:
A jak "placek" Ibri?. Wyleczyło się wszystko, lepiej jest?

o kurde. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01367_zps9ad792b5.jpg[/URL]
Moja Żaba też jest takim leniem, że ścieląc łóżko, czy kładąc coś to robi za posąg i nie chce się ruszyć. :roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='phase']O matko najdroższa... :(:( Ale wiecie co... Najbardziej denerwuje mnie to, że jak bull skrzywdzi kogoś to wielka afera, że to pit, ast, ogólnie TTB, bo nie ukrywajmy tego, ale tak właśnie jest. A kiedy taki pies zostaje w ten sposób potraktowany, nie ma nic, że to przecież "bestia" a jednak to ona została w ten sposób potraktowana. I weź tu się teraz zastanów - kto jest/może tak naprawdę być tym potworem.. ech.

No ale tak poza tym to przyszłam z Żabcią się przywitać. :) Życzyć udanego, ciepłego weekendu. :)
Ostatnio nie mam zbytnio czasu, by na spokojnie sobie usiąść na dogo, w ogóle na neta. :shake:
A jak "placek" Ibri?. Wyleczyło się wszystko, lepiej jest?

o kurde. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [URL]http://i1061.photobucket.com/albums/t463/Thedoglov/spacer/dogo/DSC01367_zps9ad792b5.jpg[/URL]
Moja Żaba też jest takim leniem, że ścieląc łóżko, czy kładąc coś to robi za posąg i nie chce się ruszyć. :roll::lol:[/QUOTE]

Kiedyś widziałam fajnego demota ale teraz nie mogę go znależć , chodziło w nim mniej więcej o to że gdyby w psim siecie istniał Bóg to czlowiek odgrywał by rolę Diabła :-( wiadomo nie mozna wszystkich wkładać do jednego wora ....

Dziękujemy , na dzisiejsza noc zapowiadają jedyne -16 stopni :cool1:

Ibri odleciał strupek i małedne czyściutkie miejsce które niebawem zacznie porastać futerkiem , dzisiaj nam Vet-ka pokazywała jak w niektórych miejscach odrasta ładnie futerko , takie krótkie kłaczki wystają spod długiego futra :loveu:

Qwendi jest strasznym uparciuchem , jej nic nie rusza , teraz pod płotem wykopala ogromną dziure i w niej zamieszkała :splat:ciekawe co ona jeszcze wymyśli ;)

[quote name='Ty$ka']O Matko, nawet tego nie oglądam, wystarczył mi Twój opis... :( Masakra totalna... :(

A tak w ogóle to się witamy :)[/QUOTE]

hejka ;)

ano masakra :-(

[quote name='magdabroy']Doberek :)[/QUOTE]

hello ;)

[quote name='marta.k9080'](co do tego artykułu o tym biednym stworzeniu to ,życzę jego oprawcom tego samego co mu uczynili)

Dzień dobry:lol:[/QUOTE]

dokładnie ....

hejka ;)

[quote name='M&S']Witanko po pracy :)[/QUOTE]

witamy przed pracą :lol:

Link to comment
Share on other sites

Własnie wróciłam od mamusi , najlepiej bo Sebastian mnie podwiózł ja poszłam do mamy na kawe a mój brat pojechał z Sebastianem do nas pomóc mu jakąś tam szafę przenieść , i wchodzę do mamy Marysia stała akurat w przedpokoju , spojrzała na mnie i mówi

" a gdzie maś wuja ......... ( zapomniała imienia ) ....... chwila ciszy .......... śama pśiśłaś ?? "

hehehehe jak dzieci potrafią wybrnąć z sytuacji jak czegoś zapomną :diabloti:

ale najlepsza i tak była moja teściowa , wracamy do domu , wchodzimy do pokoju a ona na mnie patrzy i mówi " a ja myślałam że Ty śpisz i wszystkich uciszam cały czas żeby Cie nie obudzili , nawet po cichu wpuściłam Ci Nerona do pokoju bo chciał wejść i bidny tam teraz sam po ciemku siedzi " :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

a Sebastian powiedział że jestem nienormalna bo kupiłam dzisiaj gazeto/książkę " moja prawda" pamiętniki Bartka Waśniewskiego i powiedział żę nie dostanę za karę nic na zajączka :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Kiedyś widziałam fajnego demota ale teraz nie mogę go znależć , chodziło w nim mniej więcej o to że gdyby w psim siecie istniał Bóg to czlowiek odgrywał by rolę Diabła :-( wiadomo nie mozna wszystkich wkładać do jednego wora ....

Dziękujemy , na dzisiejsza noc zapowiadają jedyne -16 stopni :cool1:

Ibri odleciał strupek i małedne czyściutkie miejsce które niebawem zacznie porastać futerkiem , dzisiaj nam Vet-ka pokazywała jak w niektórych miejscach odrasta ładnie futerko , takie krótkie kłaczki wystają spod długiego futra :loveu:

Qwendi jest strasznym uparciuchem , jej nic nie rusza , teraz pod [B]płotem wykopala ogromną dziure i w niej zamieszkała :splat:[/B]ciekawe co ona jeszcze wymyśli ;)
[/QUOTE]
A najgorsze jest to, że te znęcanie się nigdy nie skończy. :shake:
U mnie prawie 9 a jest niecałe -15. :modla: Jak wyszłam z psem to uszy już mnie tak szczypały, że szłam z rękami na nich. I ten wiatr cholerny. :mad:
No to dobrze. Oby już ze zdrówkiem było dobrze. :)
:roflt: Qwendi :ylsuper:

[quote name='dOgLoV']
" a gdzie maś wuja ......... ( zapomniała imienia ) ....... chwila ciszy .......... śama pśiśłaś ?? "
[/QUOTE]
:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']miłej roboty, też mykam zaraz spać bo mnie plery bolą :P[/QUOTE]

nawet była miła :lol: prawie całą noc robiliśmy wolksvagena więc sanatorium :diabloti:

na plecki najlepszy masaż :diabloti:



[quote name='phase']A najgorsze jest to, że te znęcanie się nigdy nie skończy. :shake:
U mnie prawie 9 a jest niecałe -15. :modla: Jak wyszłam z psem to uszy już mnie tak szczypały, że szłam z rękami na nich. I ten wiatr cholerny. :mad:
No to dobrze. Oby już ze zdrówkiem było dobrze. :)
:roflt: Qwendi :ylsuper:


:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]

nio u nas tez mróz niesamowity , i wiatr zimny brrrr:roll:

[quote name='M&S']Dzień dobry :multi:

Zimno jak diabli :diabloti:[/QUOTE]

Hejka ;)

to tak jak u nas :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...