Jump to content
Dogomania

Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.


łamAga

Recommended Posts

[quote name='Amber']Neron nie chciał zjeść kolegi? ;)

U mnie śniegu niestety dużo :( Jak ja nienawidzę tego cholerstwa :diabloti:[/QUOTE]

Właśnie o dziwo nie chciał go zjeść :multi: wrecz chciał się bawić :multi:

a ja bym chciała śnieg , dużo sniegu :multi:

Link to comment
Share on other sites

Uf przebrnęłam przez prawie 30str. tematu :D

Widzę, że Neron ma takie podejście do psów jak Sator, czyli "poczekaj ja Ci tu pokażę", a potem może być miłość. Nie powiem, starsznie mnie to u niego wnerwia...

I tak mi się przypomniało. Strasznie śmiesznie wyglądały zdjęcie z zieloną trawką i podpisem "Nowy Rok" :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']No i oko nacieczylam :loveu:[/QUOTE]

ciesze sie :lol:

[quote name='gops']super fotki !
Neron widać lubi takie mniejsze kudłacze :lol:
faktycznie nie macie śniegu :crazyeye: myślałam że już całą Polske zasypało .[/QUOTE]

chyba stopniał przez noc :roll:

[quote name='WATACHA']A kolega skąd się wziął :)?
Widocznie musisz sobie sprawić małego kudłacza, Neron będzie się miał z kim bawić ;)[/QUOTE]

Ten pies bierze sie znikąd , chodzi po lesie i szczeka i tak juz z 2 lata , raz nawet wzielismy go na Nerona kolczatke bo myslelism ze to pies ktory komuś zginął bo podobny była na plakacie wiszacym na drzewie ale to nie był on i go puścilicmy , ale widac ze mieszka gdzies kolo lasu bo zadbany jest i dokarmiony :)

[quote name='Aleksandra95']u nas spadł śnieg !:loveu:


super fotki !:lol:[/QUOTE]

dziekujemy :lol:

[quote name='magdabroy']Wszędzie śnieg, tylko nie u mnie :placz::placz::placz:[/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']wczoraj też tak miałam, ale spadł.:D[/QUOTE]

[quote name='magdabroy']Tylko, że u mnie się nie zapowiada na śnieg ani jutro ani w najbliższych dniach :([/QUOTE]

[quote name='Aleksandra95']no to niefajnie . :([/QUOTE]

może jeszcze spadnie ;)

[quote name='deer_1987']my nie bedziemy miec przez najblizsze 2 tyg bo na tyle dni moge w przod patrzec na pogode :) i dobrze :multi:[/QUOTE]

:evil_lol:

[quote name='understandme']Ale super zdjęcia spacerkowe :) :loveu:[/QUOTE]

dziekujemy ;)

[quote name='sator_k_']Uf przebrnęłam przez prawie 30str. tematu :D

Widzę, że Neron ma takie podejście do psów jak Sator, czyli "poczekaj ja Ci tu pokażę", a potem może być miłość. Nie powiem, starsznie mnie to u niego wnerwia...

I tak mi się przypomniało. Strasznie śmiesznie wyglądały zdjęcie z zieloną trawką i podpisem "Nowy Rok" :D[/QUOTE]

Witamy :multi:

troche sie tu nagadalismy przez te 30 stron :evil_lol:

oj tak było śmiesznie ale teraz juz zaczyna sie zima :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']O boże, nie obraźisz się że temat przejrzę po częsci ???[/QUOTE]

Hmmmmmm pomyślmy ...... chociaz Bogiem nie ejstem wiec nie wiem czy to do mnie było :eviltong:

no dobra nie obrażę sie jak sprawisz ze jutro bedzie u mnie śniegu do kolan :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']O właśnie przypomniało mi się!
Jaką Ty teraz dajesz Neronowi karmę? Bo koleżanka ma problem z psem alergikiem, a wiem, że znalazłaś coś co nie zawiera tłuszczów z niewiadomych zwierząt itd.[/QUOTE]

Ja teraz mu daje Bento Kronen

[url]http://www.karusek.com.pl/produkt.php?prod_id=6553&cat=134[/url]

( na allegro wychodzi taniej )

z tym ze drapie sie nadal wiec nie jest to alergia pokarmowa , ale sklad ma bardzo fajny i jest dla psow z alergia pokarmową weic jak najbardziej polecam ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...