Jump to content
Dogomania

Cirneco dell'Etna


Koma

Recommended Posts

  • Replies 515
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][B]Karenina[/B] - co z Wami? Gdzie jesteście? Może jakieś nowe fotki?
pzdr.[/quote]

Asiu nie ma nas :evil_lol: , szlajamy sie to tu, to tam :cool3: , tu jakis CACIB a tam 2 :multi: , wracamy na dobre 18 grudnia, po Wilnie, na całe 4 tygodnie przerwy w szlajaniu :evil_lol: a potem abarot w ten wystawowy kierat :diabloti: .
Ech, człowiek głupi, szlaja sie za własne pieniądze, nie śpi po 3 dni i co ma z tego, przewiezie garstkę wstązek, plik cienkiego papieru i kilka "garów" jak to moja mama uroczo nazywa kolekcje pucharów :evil_lol:
Byle do wiosny ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale w Wilnie grudniowym widzimy się?
No to super!!!
Wiesz co, ja pierwszy raz słyszę określenie "gary" na pucharki. Ale podoba mi się. Chyba je sobie pożyczę. Mogę?
Pzdr.[/quote]

Asiaczku, jasne "gary" sa do uzytku publicznego.
Moja mama kiedys na to wpadła, gdy usłyszała, jak nam coś w bagazniku dzwoni, i spytała "Co wy jakieś gary ze sobą wozicie ??" A jak zobaczyła co dzwoniło stwierdziła " No tak, gary, tyle ze na nózce" :evil_lol:

W Wilnie się widzimy, jasne, chociaz ja już czekam na czas " po wilnie", zebym się w końcu mogła w weekend wyspac/zrobic 3 zaległe prania/zabrac sie do roboty/pomyslec nad pracą dyplomową/ .... /zacząc sie pakowac na nastepne szlajanie :cool3: .

Ech, człowiek głupi, szlaja sie ..........

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Asiaczek'][B]Karenina [/B]- chyba o czymś nie wiem...?:razz:[/quote]


No możliwe, ze nie wiesz, oj możliwe :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ja bardzo skromna jestem :evil_lol:

Agabass, ciesze sie,żę tekst sie podbał. I jestem bardzo szczęsliwa, ze sie ukazał bo to w sumie, pierwsza solidna promocja moich rudasków na naszej polskiej ziemi :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ha! Wiem już, że:
- artykuł
- o Rudych Kareninowych
- w "Moim Psie".
Ale artykułu nie czytałam; mam prenumeratę tego czasopisma, lecz grudniowego numeru jeszcze nie dostałam...

A są zdjęcia Rudych? Dużo?

Pzdr.[/quote]
nie dużo ale są a co do pre...ty:evil_lol::evil_lol: to tak to już znimi bywa, że opóźniają się hehehe

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajny artykuł to trzeba przyznać, brawo FR ! :lol: :loveu:


A najbardziej przypadło mi do gustu to zdanie :

"Można ją polecić ludziom aktywnym, [SIZE=4][COLOR=red][B]lubiącym wyzwania :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B][SIZE=2][COLOR=black]{...}[/COLOR][/SIZE][SIZE=2][COLOR=black].................."[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ha! Wiem już, że:
- artykuł
- o Rudych Kareninowych
- w "Moim Psie".
Ale artykułu nie czytałam; mam prenumeratę tego czasopisma, lecz grudniowego numeru jeszcze nie dostałam...

A są zdjęcia Rudych? Dużo?

Pzdr.[/quote]


Rude są w STYCZNIOWYM :evil_lol: numerze, nie grudniowym :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Mam nadzieję, że skan będzie czytelny:
[IMG]http://img442.imageshack.us/img442/5337/resizeofwahzirirodowd00mp4.jpg[/IMG]


[url]http://img184.imageshack.us/img184/3900/wahzirirodowd0001ar5.jpg[/url]

Ten I skan nie jest chyba zbyt czytelny. Dlatego wstawiłam tez link do artykułu. Zobaczcie, co z tego jest czytelniejsze. Ja jestem jeszcze niezbyt obeznana z takimi urządzeniami.:oops:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...