Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Niestety ale chyba będę zmuszona się wycofać... Decyzja została podjęta z mnie i niewiele mogę poradzić w tej kwestii :( No ale próbuję, próbuję... Póki co nie będę się poddawać , ostatecznie dam znać czy jadę czy nie jakoś na dniach, wtedy wszystko będę wiedziała...

Link to comment
Share on other sites

Szerkanka są oczywiście,
Rybcia już odpisuję, wybacz nie siedzę bez przerwy przy kompie ;) Zaraz dopiszę osobę.


Skoro Karolinkka nie jedzie, to ktoś może na jej miejsce wskoczyć- dogadajcie się. Kasa niech idzie na jej konto. Bo jedno miejsce opłacone za nią jest.
A ja nie mam jak zwrócić, bo już przelałam kasę za te osoby co wpłaciły.
Kasa za ADHD wpłynęła :-)

Komar czy mam Cię z Pawłem zapisywać, czy Wy pod namiot? :roll:

Link to comment
Share on other sites

no właśnie ciężko stwierdzić:) jeśli będą miejsca i fundusze bede posiadal to ja wybieram domek:P ale i tak siedze tylko do 9 lipca bo musze do wrocławia... no chyba że będzie trzesienie ziemi i na "Tawerne" spadnie bomba to wtedy do końca siedze;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='komar']no właśnie ciężko stwierdzić:) jeśli będą miejsca i fundusze bede posiadal to ja wybieram domek:P ale i tak siedze tylko do 9 lipca bo musze do wrocławia... no chyba że będzie trzesienie ziemi i na "Tawerne" spadnie bomba to wtedy do końca siedze;)[/QUOTE]
A to da się załatwić. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Pierwszy raz od wieki wieków niepełna miesiąc przed zlotem a tu cisza i cisza:eviltong:
naprawdę aż tak bardzo nie chce wam się jechać?:evil_lol:[/QUOTE]

nie przejmuj sie u nas w ogóle na wątku zlotowym się nic się nie dzieje a z 33 osób zgłoszonych mam 20 które potwierdziły wyjazd:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Pierwszy raz od wieki wieków niepełna miesiąc przed zlotem a tu cisza i cisza:eviltong:
naprawdę aż tak bardzo nie chce wam się jechać?:evil_lol:[/QUOTE]
Pewnie, że chcemy ! :p

Link to comment
Share on other sites

Kurcze jest mi strasznie przykro ale muszę zrezygnować :/ nie wierzyłam że tak może się to potoczyć, ale z uwagi na 4 miesięczną nieobecność promotorki będziemy te zajęcia odpracowywać do 15 lipca :/ piątek świątek i niedziela :/ muszę być, bo są obowiązkowe i nieobecność doprowadzi do nie zaliczenia seminarium, a jak go nie zaliczę to nie przepuszczą mnie na kolejny rok..
Zapłaciłam już za siebie - jeśli ktoś będzie chciał wskoczyć na moje miejsce to proszę dać znać.. może ktoś jeszcze nie zapłacił, czy coś..

Bardzo was przepraszam.. jestem tak zła! myślałam że po 3latach rozpoczynania wakacji pod koniec lipca, ten rok będzie wreszcie normalny.. ale nie... :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szerkanka']kurcze, szkoda, ze osoby sie tak wykruszaja, no ale coz[/QUOTE]Ja się już przyzwyczaiłam. Dlatego zapobiegliwie, zbierałam całą kwotą za osobą, a nie tylko zaliczki.

Jeszcze mamy kilka miejsc wolnych :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Talia']Ma ktoś z Was dane Estery do przelewu, ale z adresem zamieszkania?
Bo os. towarzyszącej nie chcę pójśc przelew bez tych danych.
Jak tak to poproszę o PW, bo nie mogę złapać Estery na dogo.[/QUOTE]

ja tam czasem wpisuje cokolwiek i idzie ;)

Link to comment
Share on other sites

Chciałam napisać, że na zlot mamy 22 osoby, z czego nie wszystkie zapłaciły.
Osoby które nie jadą, chcą ode mnie zwrot kasy.
Nie mam jak zwrócić.
Pieniądze zapłacone, jadą 22 osoby, zamiast 28 więc nie wiem ile będę musiała dopłacić z własnej kieszeni. Bo za 28 miejsc muszę zapłacić.
Ciekawe kto jeszcze się wykruszy.
ciekawe co z osobami które nie zapłaciły.

Talia oczywiście jak jakaś z Twoich os. tow. nie zapłaciła- niech zapłaci sachmie.
Nie wiem ile tych osób z Tobą jedzie bo się pogubiłam :lol:

Jestem wkurzona na maksa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...