Jump to content
Dogomania

VIII Ogólnopolski Zlot Dogomaniaków - rozpoczęty :-)


Estera

Recommended Posts

[quote name='Monia_psiara']A ja ciągle staram sie przekonać rodizców do teg zolotu... Do kiedy trzeba dać ostateczną odpowiedz i zaplacić?[/QUOTE]
Im szybciej tym lepiej. Jutro Esti chce zadzwonić do ośrodka i odwołać 1-2 domki, zależy ile osób ostatecznie pojedzie...

[quote name='Szerkanka']Hmm my tez sie zastanawiamy, tylko kurcze.... stosunkowo nowi jestesmy i niekogo nie znamy...[/QUOTE]
Jak to dziewczyny już wcześniej napisały, każdy kiedyś był nowy. Jak ja jechałam na mój pierwszy zlot, to znałam tylko jedną osobę, a rok później już sama organizowałam zlot. Tak samo było z Esterą, namówiłam ją na mój zlot, a kolejny sama zachciała organizować. :cool3:

[quote name='Szerkanka']Gdzie tam pod konia, no moze ewentualnie pod kucyka :P on taki duzy wcale nie jest ;p 72 cm w klebie.[/QUOTE]
A jakiego masz psa, bo w avku słabo widać. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Szerkanka']Dopiero w czwartek bede wiedziec czy pojedziemy, mamy wizyte u weta, musze sie dowiedziec czy nie bedzie zadnych przeciw wskazan i jakie leczenie nam zaleci. Jezeli w piatek bym wplacila byloby juz za pozno ??[/QUOTE]
Myślę, że nie. ;)

Muszę dzisiaj z Estercią porozmawiać i zapytać co planuje.

Link to comment
Share on other sites

Hej.
Tak jak Asia napisała- gadałam z Panią Agnieszką. Dostałam dwie opcję- albo bierzemy cały ośrodek, albo nic.
Domki są tak blisko siebie, że jak my wezmiemy 3 domki, to Pani Agnieszka i tak nie ulokuje nikogo w tych dwóch. Może pójść nam na rękę i wystarczy nam 28 osób :roll:
Dlatego moje pytanie- co teraz?
Co z tymi co nie dali znaku ani, że jadą, ani , że nie jada?
Bierzemy cały ośrodek? Czy nie bierzemy nic?
Mam oddać kasę i darujemy sobie ten zlot? :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mysia_']kochane, ile nam potrzeba jeszcze osób?[/QUOTE]
Mamy 16 osób pewnych, które zapłaciły całość, zaliczkę lub zapłacą w późniejszym terminie:
Estera
Asia & Ginger
Mysia
Ulvhedinn
Unbelievable
Marta Ares + TZ
Karilka
Talia + osoba
Rybcia
Borsuczek
Lived
Karolinkka
Rose + osoba


Znaku życia nie ma od:
yuki
asiunia
anka&autystyk
Marta697
jolkablaszczyk
Klaudicos
Monia_psiara

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karolinkka']Może by zareklamować się na stronach z ogłoszeniami dotyczącymi psów? Np kupiepsa.pl ? Gdziekolwiek, próbować :)![/QUOTE]
Myślę, że najpierw trzeba spróbować dobrze rozreklamować na dogo, kto może niech wstawi banerek w podpis.
Można też trochę "pospamować" i powstawiać informację o zlocie i link do wątku w innych wątkach, np. spacerowych, czy w galeriach własnych psów.

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, że bardzo mi się to nie podoba.... Po pierwsze, nie wszyscy są jeszcze uczniami i mają całe wakacje wolne, ja np. pracuje i specjalnie zaklepywałam sobie ten termin na urlop. Po drugie z przyczyn finansowych ze wzgledu na zlot zrezygnowałam z obozu szkoleniowego- nie do odkręcenia, miejsca sa juz zajete. wiec nawet zwrot kasy w przypadku niewypału zlotowego mnie niespecjalnie urządza....

Sorki, ale na przyszłośc proponuję albo się nie deklarować, albo wcześniej zmieniać zdanie. Rozumiem, że niektórym może coś bardzo ważnego wypaść w ostaniej nawet chwili, ale nie połowie ludzi. Troszkę szacunku dla innych, którym być może psujecie plany i odrobinę mniej egocentyzmu proszę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']do kiedy trzeba by zapłacić? i ile jest jeszcze miejsc?

nie wiem czy ze szczylkiem można przyjechać?.. w ogóle muszę się zastanowić.. bo ja nie znam nikogo, a nie jestem jakoś wyrywna... :oops:[/QUOTE]
Nie ma co się przejmować tym że nikogo nie znasz. Ja też nikogo z dogomaników nie znam, ale kiedyś poznać trzeba ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sachma']do kiedy trzeba by zapłacić? i ile jest jeszcze miejsc?

nie wiem czy ze szczylkiem można przyjechać?.. w ogóle muszę się zastanowić.. bo ja nie znam nikogo, a nie jestem jakoś wyrywna... :oops:[/QUOTE]

Ja tez nie znam, i prawdopodobnie sie wybiore:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...