Jump to content
Dogomania

Tylko dla ludzi o mocnych nerwach


luka1

Recommended Posts

  • Replies 546
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']
Bico 100,-[/quote]

dzięki za info, bo wczoraj dogo wariowało, nic się napisać nie dało:roll:

na postawę policji, to po prostu słów brak, nie ma jak skomentować:-(:angryy:

od razu czujemy się bezpieczniej, wiedząc, że stróże prawa są tacy "wrażliwi", na cierpienie i ból, innych, rozumnych i czujących istot:angryy:

i wiemy także jak "sprawnie" zechce działać ta policja w sprawach o znęcanie się i okrucieństwo wobec zwierząt:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Właśnie wróciłam od chłopca. Posiedziałam z nim "troszkę" jakieś 3 godzinki. Chłopak nadal sisia ze strachu jak widzi człowieka, ale powoli pozwala się głaskać (po nosku tylko ale to już coś). Ekipa Mer-Vet od rana pracuje nad jego psychiką, co chwilę ktoś wchodzi ze smakołykami, powoli siada, mówi do niego, daje smakołyk i głaszcze po nosku. Psiak nie chce wyjść na dwór ale nie chcę się załatwiać w środku :oops: Niestety wbrew jego woli jest więc wyprowadzany, kładzie sie bidulek na łące na pleckach i siusia ze strachu na siebie...ale choć w końcu zrobił kupe. Przyniosłam mu bardzo miłe w dotyku posłanko, od razu sie wtulił i zasnął.

Isadora plakacik ze zdjęciem, krótkim opisem sytuacji i prośbą o wsparcie. Powiesiłabym taki choćby w lecznicy gdzie jest...no właśnie, on nie ma imienia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']Chłopak nadal sisia ze strachu jak widzi człowieka, Psiak nie chce wyjść na dwór ale nie chcę się załatwiać w środku :oops: Niestety wbrew jego woli jest więc wyprowadzany, kładzie sie bidulek na łące na pleckach i siusia ze strachu na siebie...[/quote]
:placz::placz::placz::placz:
nie chcę myśleć ani sobie wyobrażać, co temu biednemu psu zrobili ludzie, że aż tak panicznie się ich boi:-(:-(:-(
widok takiego psa, jego strachu i choroby łamie serce:-(:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata-air']Myślę, ze widziałam już sporo psiego nieszczęścia...jednak jego strach utkwi mi w głowie na zawszę. Psy się boja, chowają ale on płacze przy każdym kontakcie (aktualnie oprócz głaskania noska:oops:)...dla niego dotyk człowieka=ból.[/quote]

tylko wyć się chce:placz::-(:placz::-(

psełdopolicja...:angryy:

Link to comment
Share on other sites

Hmm...Historia jest tajemnicza. Chyba nikt nie myśli, że te psy tam przebywały kilka lat. To bzdura rzucona na odczepnego. Skad się tam wzięły? I kiedy? Oto jest pytanie! Ktoś to wie, ale pewnie nie podzieli sie wiedzą. Nie sądzę, żeby policjanci maczali w tym palce.
Ktoś psy skrzywdził. Pewne jest tylko to, że człowiek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malibo57']Hmm...Historia jest tajemnicza. Chyba nikt nie myśli, że te psy tam przebywały kilka lat. To bzdura rzucona na odczepnego. Skad się tam wzięły? I kiedy? Oto jest pytanie! Ktoś to wie, ale pewnie nie podzieli sie wiedzą. Nie sądzę, żeby policjanci maczali w tym palce.
Ktoś psy skrzywdził. Pewne jest tylko to, że człowiek.[/quote]

[I]Niestety tego się już raczej nie dowiemy a szkoda. A może i... a może i układy pseudoschroniskowo-weterynaryjno-policyjne zostaną zrozumiane, kiedyś.[/I]

Gameto masz rację. Więc od dziś już nie on lecz Fenix, tak na nowe życie.

Link to comment
Share on other sites

Fenek, fajne imię dla super psa. On jest biedulek. Ma łyse uszy-wygladaja jak zabrane od prosiaka. I te oczy...Nie da sie tego opisac. Najgorsze sa szramy na łebku. Sa one zbyt równe, zeby mogły byc dziełem przypadku. I to, co wyciska łzy z oczu. On macha ogonkiem na widok człowieka i to po tym wszytkim, co przeszedł.

Ruda jest tez straszna bieda. Chuda, łysy tyłek, przetracona szczęka i wisząca warga. A przy tym stoicki spokój i podporzadkowanie człowiekowi.

Link to comment
Share on other sites

Jezu Chryste................nie wiem co napisac...dławi mnie żal, gniew, bezsilnośc....Fenix...pieseczku....tulam Cię w serduszku..miziam po nosku...mogę sobie tylko wyobrazic co przeszedłeś w swoim zyciu:placz::placz:
Rudzieńka..Mamusku..jakaś Ty dzielna i śliczna...nie mogę jeszzce dojśc do siebie....................

[B]CIAPULKO- TO JUZ 13 DZIEŃ BEZ CIEBIE SKARBIE:-([/B]

Link to comment
Share on other sites

Tylko w ten sposób mogę pomóc bo niestety też mamy pod opieką kilka bid, ale mam nadzieje że kilka złotych z bazarku sie zbierze.

[COLOR=Red][B]zapraszam na bazarek

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/na-feniksa-jego-kolezanke-na-psy-z-fpr-zwp-do-10-09-a-145697/#post12907380[/URL][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To zdjęcie rozwala, po prostu rozwala :-(:-(:
[IMG]http://img441.imageshack.us/img441/1501/obraz078x.jpg[/IMG]


Wszystkie zresztą, te zdjęcia łamią serce.:-(
Biedne, skrzywdzone, upodlone, przerażone istoty, żyjące jakby na przekór, mimo wszystko.....:-( Jak one musiały się bać....:-(
Ale przecież, "człowiek to brzmi dumnie" :shake:.
[B]Agata[/B], [B]Luka[/B], [B]Elmira[/B], wykazałyście się ogromną odwagą :loveu:.
Martwi mnie bardzo los tych pozostałych psów:-(.

Co do kliniki, to jakie konkretnie zabiegi wykonano ? Czy sunia miała rtg żuchwy? Co zalecono ? Jakie badania zrealizowano ?
Ta klinika rzeczywiście mogłaby cenami konkurować z Hiltonem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...