Jump to content
Dogomania

Pies i...motor


Guciek

Recommended Posts

Quadów to ja nie cierpię :angryy:... Najbardziej od czasu jak jeden gościu na quadzie CELOWO o mało nie przejechał Birmy i mnie :angryy:... W sumie mnie minął chyba o 5 cm, a Birmie udało się w chaszcze uskoczyć :roll:. Co jak co, ale do lasów to nie powinni ich wpuszczać, bo to często głupie dzieciaki co chcą się przed kumplami popisywać :mad:

Link to comment
Share on other sites

Czubki szaleja na tych quadach.nam kiedys jeden wyskoczył z góry.Psy puszczone z przodu.:angryy:nie dość ze to hałasuje to jeszcze strach wyjśc do lasu z psem czy dzieckiem,bo nie wiadomo skąd wyskoczy taki kretyn.A w lesie dźwiek sie odbija i ciężko czasem dobrze nasłuchać skąd jedzie wariat:mad:

Link to comment
Share on other sites

W zupełnej zupełności zgadzam się z diabełkową. Z życiowych doświadczeń wiem że pies na sam widok motora nie wie co robić.
Jeśli już się uprzesz (sory chyba nie tak to sie pisze) to zadam ci kilka pyt.
1) jak pies reaguje na widok, dziwięk itp. motora?.
2. Czy podchodzi do ciebie jak siedzisz na motorze, czy w ogóle podchodzi do motora.
Jeśli nie to nie radze próbować
Przypuśćmy, jedziesz mniej więcej no ile tam to mówiłeś 30 km/h nagle pies się zagapił, jego noga (ogon, nos cokolwiek) trafia pod motor, czy tam wkręca się w koło, tak że tracisz panowanie nad nim i maszyną. Tfu tfu tfu. Nieszczęście gotowe :shake:
Może nie jestem najleprza w stwarzaniu prawdopodobieństw ale wyobrażam sobie takie cuś i uuu ...
Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem do kogo byl ostatni post, ale jesli do mnie to:
Moj pies jest obojetny na dzwiek skutera/motora/samochodu i innych dzwiekow.
Podbiega do mnie, gdy wychodze ze skuterem, ale trzyma sie obok, bo nauczony zostal, ze nie ma na mnie wlazic w tym momencie. To taki typ co na wszystko i na mnie (z naciskiem na to drugie :eviltong: ) skacze z radosci i podekscytowania.
Nie ma ani czasu sie zagapic, ani mozliwosci wpasc pod kolo, gdyz biegnie obok.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...