Jump to content
Dogomania

Problem z łapami


okla555

Recommended Posts

Hej.:p Do zimy jeszcze daleko, ale mam problem z tym że mój pies nie lubi chodzić po śniegu (trzęsie się, kładzie bo nie może chodzić) oliwka nie działa:shake: Czy powinnam zainwestować w buciki?? Lepiej poszukać teraz niż w ostatniej chwili.

Link to comment
Share on other sites

są ochronne maści - oliwka nic nie daje. Dr. Lucy bodajże ma w swojej ofercie maść do poduszek. Może bardziej niż zimno chodzi o ochronę przed solą, którą sypane są chodniki? Mój po śniegu lata, ale po chodnikach w zimie iść nie chce....

zobacz tu:

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f985/ochrona-lapek-19006/[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja bym radziła w takiej sytuacji nie tyle "docieplać" same łapki co "całość';)
[U]Wygodny [/U]kubrak nie ograniczający ruchów i wtedy psiak się nie wyziębia , krew lepiej krąży , łapki nie przemarzają...
Butki ochronią przed solą, urazami , natomiast dla większości psiaków jest to dość duży dyskomfort i nie ruszają się w nich swobodnie - a taka "nieruchawość" na mrozie to dodatkowy czynnik wyziębiający psiaka. Jak wiadomo gdy "ogólnie" zimno to najszybciej marzną "wystające" części ciała a więc łapki, uszy...
A smarowanie jak najbardziej ale jako ochrona przed zimową chemią wszechobecną na chodnikach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...