Jump to content
Dogomania

biegunka po tabletkach chlorofilowych


heidy1

Recommended Posts

witam
mam problem bo mojemu piesiowi nieprzyjemnie pachnie z pyska. Kupiłam ostatnio tabletki chlorofilowe, dałam mu jedną i dostał ostrej biegunki, takiej że musze z nim co 3 godziny na dwór chodzić. teraz jest na 1 dniowej głodówce żeby wszystko wydalił z organizmu. Czy są jakieś inne sposoby oprócz mycia pieskowi ząbków na pozbycie się tego zapachu z ust?
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

heidy,
już były topiki o nieprzyjemnych zapachach...

Trzeba pogadać z wetem co może być przyczyną takiego zapachu... bo naprawdę przyczyn może być wiele i nie sądzę, zeby tabletki chlorofilowe mogły tu pomóc... :roll:

Link to comment
Share on other sites

A ja raczej wątpię, żeby JEDNA tabletka chlorofilowa spowodowała taką ostrą biegunkę - raczej myślałabym, że to zbieg okoliczności. A piszę o tym dlatego, że łatwo taką biegunkę z powodu tego zbiegu okoliczności zbagatelizować i przypisać tabletce, podczas gdy pies mógł się czymś struć - lub nawet może być ta biegunka spowodowana tą samą przyczyną (jakimś stanem chorobowym), co ten zapach z pyska...

Link to comment
Share on other sites

Psom generalnie pachnie z pyska srednio ciekawie. Jesli jednak zapach jest bardzo nieprzyjemny, to powinnas sie zglosic z tym do weterynarza (zakladam, ze pies nie wymienia akurat zebow). Czasami moze to byc przyczyna popsutego zeba lub stanu zapalnego w pyszczku. Zdaza sie tez, ze taki objaw wystepuje podczas infekcji przewodu pokarmowego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...