Jump to content
Dogomania

Zwykle wylizywanie czy molestowanie????:):)


miska

Recommended Posts

Witam!Jestem wlascicielka pieknych sun rasy shih tzu jedna ma 7miesiecy,druga 2m.Chcialabym zasiegnac jezyka w pewnej sprawie oto,starsza z duza ochota ,szczegolnie wtedy gdy malo zrobi siusiu(ale nie tylko),wylizuje ja.Czyni to takze skupiajac sie na jej otworze gebowym,gdy ta np pobrudzi sie piaskiem.Kurcze wiem ,ze jestem ciapka ,bo moze to oczywiste rzeczy,ktorych ja nie zglebilam,ale nieco mnie sytuacja zaczyna niepokoic.Moze starsza weszla w role matki?No ale przecie bez konca nie moze wyreczac malej ....Czy winnam to przerwac?Jesli zdecydowanie i szybko ,to prosze podpowiedzcie jak?Nie chce karcic starszej ,bo poki co nie wiem czy zle czyni?Aczkolwiek na ten czas tlumacze jej ,ze ma dbac o siebie a mala zadba o siebie i ja odsuwam od niej.Matko ,powiedzcie co robic,aby bylo ok????Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Po mojemu nie ma co sie nadto przejmowac, psy robia rozne, dziwne dla czlowieka, rzeczy - obwachuja sobie tylki, bawia w szarpanie, tluka sie z rykiem i wyrywaniem klakow, zjadaja odchody itp.
Nie ma co ingerowac, raczej zajelabym sie szkoleniem obu psow, szczegolnie starszej, by mlodsza uczyla sie przez obserwacje i nasladownictwo.
No i troche wiecej luzu, ten otwor gebowy, to cudnie miekkie pyszczydlo, do przytulenia (wiele psow uznaje calowanie i mizianie po pysiorze za kare :evil_lol: ) ;).

Link to comment
Share on other sites

Karjo2...ufff,zes mnie uspoila ,bowiem myslalam ze bede musiala z mlodsza zaczac chodzic do psiego sexuologa:):):):)
A w kwestii buziakow o pysiarkach ,to se wszystkie dajemy:):):):):eviltong:(nie wiem czy ten gif jest odpowiedni,bowiem czyni to bez tego czerwonego,no przynajmniej z mojej strony:))::):):):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...