Jump to content
Dogomania

Zlot Yorkofiołów 2005


rubi

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja jestem bardzo chętna, ale raczej nie koncówka maja bo wyjeżdzam na Boże Ciało, ale czerwiec przed zakonczeniem roku i wystawą w Krakowie odpowiada mi jak najbardziej. Oczywiście jak będę miała z kim jechać to chętnie przyjadę (na rodziców nie mam co liczyć bo niestety pracują Światki piątki i niedziele :( ) a sama to nie miałabym czym dojechać i tak żeby niebyło daleko ;) ale byłoby fajnie :D :D

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Co do Lipin to należy zaznaczyć, że niczym innym niż samochodem tam się nie dojedzie. Tam diabeł mówi dobranoc i poprostu nic ze środków komunikacji masowej w pobliżu nie kursuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magdalena1']przepraszam,że tak jescze pytam,ale czy jakaś mapka jest Lipin,tzn żebym mogła zobaczyć dokładne położenie ich? ale obok czego większego są?[/quote]
Magda - wszystko dokładnie było opisane w topiku [url=http://www.dogomania.pl/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=12936]"nasze spotkania[/url] w zeszłym roku :wink: ale proszę bardzo - nie trzeba będzie szukać.
Do pobrania [url=http://rubinio.webpark.pl/mapa1.jpg] [b]M A P A[/b][/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Tak jak napisal [b]rubi[/b], Lipiny to miejsce do ktorego nie dociera zadna komunikacja ;) W ubieglym roku dokladnie to sprawdzilam :-) No ale od czego ma sie Yorkofiolow, prawda Gosiu i rubi? :-)[/quote][b]Beatko[/b] dokładnie tak :megagrin:
No cóż - w końcu jesteśmy jedną wielką rodziną zwariowaną na punkcie naszych psiaków.. a nie ma nic piękniejszego dla yorkofioła niż widok "całego stadka" szalejących i szczęśliwych yorasków :lol:

Link to comment
Share on other sites

jej [b]Gosiu[/b] dziękuję serdecznie za tę mapkę :roll:
no ja ni ewiem jak będzie z moją robotą (dziś wszystko będę wiedziała) ale może uda mi się samochodzik skombinować choć na niedzielę..zobaczymy,choć jakoś nie dobrze to widzę :-?

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie, z doświadczenia z zeszłego roku wiem że ciężko jest o terminy... ludzie rezerwują domki dużo wcześniej więc jeśli chcemy naprawdę coś wynająć to:

[size=7][b]niech się każdy zadeklaruje czy jedzie czy nie jedzie[/b][/size]
[b][color=red]
dzwoniliśmy właśnie do Lipin - osrodek jest czynny, domki są do wynajęcia
termin zarezerwowaliśmy na weekend 11-12 czerwca[/color][/b]
[b][color=blue]cena 20zł od osoby - tak jak w zeszłym roku[/color][/b]

[b]do końca tego tygodnia muszę wiedzieć ile domków mamy wynająć!!!![/b] bo trzeba tak jak w zeszłym roku wpłacić zaliczkę.

Link to comment
Share on other sites

Agata - pewnie że pamietają... się oczywiście przypomnieliśmy że to znów zlot yoreczków :lol: :lol:


[size=6][color=red][b]czyli jadą na 100%:[/b][/color][/size]

1. oczywiście ja :D (3 osoby + pies)

2. Wioletta (znajoma Waldka a wkrótce i nasza) z yoraskiem rzecz oczywista ( 2 osoby + pies?)

3. Waldek (4 osoby + 2 psy)

4. Beatka (2 osoby + pies)

5. Agata&Czips (2 osoby + pies) + Daga i pies.. czyli 3 osoby+ 2 psy

6. Nika (2 osoby + 3 psy) :D

7. Ala (1 osoba + pies)


8. Agatka z Flerusią (2 osoby + pies?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...