Jump to content
Dogomania

Zlot Yorkofiołów 2005


rubi

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

Wzorem roku ubiegłego myślę że należy coś zorganizować.
Proszę o głosy za jak i przeciw. Propozycje mile widziane, termin, no i oczywiście kto jest chętny.

Termin myślę że coś koło początku czerwca.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zlocik? To doskonaly pomysl!!!!

Chetnie powtorzymy ubiegloroczna yorkowa imprezke :-)

Co do terminu to dla nas najlepszy bylby:

28 - 29 maja

lub

14 - 15 czerwca

Co do miejsca to mozna powtorzyc lokalizacje z ubieglego roku :-) Tereny piekne, cisza, spokoj a ceny bardzo przystepne :-)

Link to comment
Share on other sites

Ja się jeszcze dopiszę z majem: przecież są komunie więc też "kicha"... tzn moja córa chyba jako ostatnia ma komunię z naszych yorkofiołkowych dzieciaków (22 maja) więc ostatni weekend już jest OK.
Terminy Beatki wydają mi się bardzo rozsądne 8)
W czerwcu szanse na wynajęcie ośrodlka na weekend myślę że są tylko na początku miesiąca bo pod koniec to już się różne turnusy pewnie zaczynają i na 2 dni nikt nam nie wynajmie domków :-?
[b]
wiec jak?
Kto chętny?[/b]

bo trzeba by zacząć sie już rozglądać za miejscem - w miarę możliwości dla wszystkich z wyśrodkowaną odległością 8)

Link to comment
Share on other sites

My na pewno chetni, czyli: ja, Marek i Majka :-)

Co do terminu. Wiem, ze wtedy sa sesje, ale po pierwsze taki wypad jest tylko na dwa dni 8) , a po drugie gdy wiemy o nim wczesniej to kto zdaje wtedy egzamin/egzaminy moze juz teraz sie do nich uczyc 8) ;)

[size=1]Ja tez mam sesje na fotografii[/size] 8)

Link to comment
Share on other sites

Witam
Jeżeli pozwolicie to i ja coś powiem.
Dla tych co mają pytania dotyczące zabierania rodzin przypominam ze relacja z poprzedniego zlociku nadal jest na mojej stronce- warto przeczytać jak tam było tym bardzej, że Beatka to bardzo malowniczo opisuje. Zabieraliśmy naturalnie mężów, żony, dzieci, mamy (teściowej nie było) był też kiler o psach nie wspomne.
Co do lokalizacji to pomysł Beaty wydaje mi się dobry. Wiemy jak było w ośrodku, wiemy, że właściciele ośrodka najlepiej to by nam kazali wracać bez naszych psów. O cenach nie wspomnę. Lokalizacja tak na oko środek Polski. Natomiast dojazd to fakt bez samochodu to juz problem. Tak więc nasze nieloty bez pomocy rodziców hm..... Wyjazd byłby zapewne sobotnio niedzielny więc pouczyć mozna się w piątek no nie mówcie mi, że kujecie piatek, sobote, niedziele bo nie uwierze. Co do kojarzenia zlociku z jakąś tam wystawą raczej nie ma sensu - przyjeżdzamy w sobotę w godzinach (w zależności od odległości )od rannych do wieczornych i w niedziele rano godz 8:00 - 10:00 musimy sie zrywać żeby gdzieś dotrzeć. Ostatnio zatrzymała się Mariola u nas ale już nikt mimo namów z nią nie pojechał rano - siedzieliśmy max do końca. Co do terminu - tu będzie problem bo każdy ma coś innego w planach. Dla mnie to chyba najlepiej 11, 12 czerwca. w maju nie mogę. A tak przy okacji ktoś podaje date 14, 15 czerwca - to środek tygodnia więc podejrzewam że to pomyłka.

Link to comment
Share on other sites

[b]waldku,[/b]

Te bzdury dotyczace daty 14 - 15 to ja napisalam :oops: Kalendarz przeskoczyl mi z czerwca na maj i stad ten blad. :(
Mialam na mysli 18 - 19 czerwca :-)

Kto jeszcze chetny? My juz doczekac sie nie mozemy! Grillowanie na powietrzu, gadanie z Yorkofiolami do poznych godzin nocnych, oraz spacerki po pustych, przyjaznych i zielonych przestrzeniach wspominam z pelnym zachwytem.

Marzy mi sie powtorka!

Link to comment
Share on other sites

Witajcie

Ponieważ ostatnio z moim czasem jest krucho, to może ktoś by się zajął organizacją. To jest nr do Lipin 063 2722901. A może ktoś zna inne ciekawe miejsce. ..... Marzą mi się np. Bory Tucholskie itp.

Link to comment
Share on other sites

halo halo, mogłabym prosić o link do strony WALDKA?
ja bardzo proszę o każdy inny termin weekendowy byle nie 18 czerwca, bo wówczas mam ślub kuzyna;//// dojade razem z werterem i moim narzeczonym i prawdopodobnie pociągiem lub autobusem.

pozdrawiamy!

Link to comment
Share on other sites

Ciekawym miejscem jest również nie daleko połozony Ślesin :wink: Zoriętuję się tylko jak tam ceny domków :wink: Oto stronka: [url]http://www.gwarek.kwbkonin.pl/[/url]

Mi zlocik marzyłby się gdzieś nad morzem albo w górach :roll:

Link to comment
Share on other sites

W Borach Tucholskich nie znam żadnego miejsca,
jest natomiast ciekawa lokalizacja w okolicach Wieżycy

Gospodarstwo Agroturystyczne, jeżeli ktoś jest ciekawy podaję link

[url]http://www.kaszubskastrzecha.pl/strzecha.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rzaba']halo halo, mogłabym prosić o link do strony WALDKA?
[/quote]

Hm, ciekawe....
1. Pod każdym moim postem jest taka ikonka "www" wystarczy na nią kliknąć.
2. Pod każdym moim postem jest podpis poza imieniem jest zielony bannerek z megisią jak się najedzie to pokaże się łapka znowu wystarczy tylko kliknąć na bannerek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...