Jump to content
Dogomania

MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec


Odi

Recommended Posts

  • Replies 479
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właśnie zakończyła się interwencja prowadzona w schronisku miejskim w Wieluniu. Interwencję prowadziła osobiście Emir w asyście policji oraz mediów. Po raz kolejny potwierdza się mizeria administracyjno-techniczna i organizacyjna tego schroniska oraz w dalszym ciągu brak dostatecznych działań włodarzy tego pięknego miasta w sprawie schroniska dla psów, pomimo tu i ówdzie składanych deklaracji i zobowiązań.:angryy:

Reportaż z wizyty w schronisku dzisiaj w lokalnej, łódzkiej TV-Info (TVP-3). O innych podjętych działaniach przez Emir - w innym wejściu.
[SIZE=5][B]
DZIĘKI EMIR ZA TĄ INTERWENCJĘ, PSY GÓRĄ.
[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czy Zwierzyniec zbiera psy też z gminy Rogów?
[URL]http://www.rogow.eu/images_menus_big/545/45f7d587344ea/mapa_wojewodztwa.JPG[/URL][/QUOTE]

Wejdź na strony Argos BOZ tam jest wykaz, możesz złożyć w gminie zapytanie - muszą odpowiedzieć, proś o kopię umowy gminy z podmiotem przechowującym psy ( być może Zwierzyniec) i uchwałę Rady Gminy o przekazywaniu wyłapanych z jej terenu psów. Jak coś znajdziesz pisz tu.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=6][SIZE=5][COLOR=Red]Dziś, godz. 22.05 program TVP3
reportaż z Wielunia na ogólnopolskiej.[/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5]malagos podaje na wątku pomocy dla Wielunia :
[/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=5][COLOR=Red][B]
właśnie był o 21.14 , ale może będzie drugi - komentarz jest jeden KOSZMAR , Urbaniak na emeryturę - wyjście najłagodniejsze z możliwych, inne dobre to ....wypadek na polowaniu.

[SIZE=6][COLOR=Black]Emir jest OK. , Emir jest WIELKA , DZIĘKI :loveu::loveu::loveu: [/COLOR][/SIZE]
[/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red]PRZEKLEJAM ZE STRON FUNDACJI EMIR :[/COLOR]

18.01.2010 - dziś po raz kolejny zawitaliśmy do Wielunia, aby naocznie sprawdzić jak to dobrze mają wieluńskie bezdomniaki schroniskowe, pod łaskawym okiem władz miasta i nowego kierownika.
W wizytacji udział wzięli: biegły sądowy z zakresu weterynarii, policja, technik policyjny , reporterzy TVF Info i moja skromna osoba. W trakcie oględzin policyjnych zaszczycił nas swoja obecnością pan naczelnik Kluska, który pojawił się jak deus ex machina i usiłował ( w sposób b. mało elegancki) udowodnić, że to co widzimy - to fata morgana,, a tak naprawdę psy mają znakomite warunki. Miasto ma wiele rozlicznych problemów . Urzędnicy, aż rękawy sobie powyrywali tak gorliwie zabiegają o dobrostan tych nieszczęśników.
Oto, co zastaliśmy :
Smród, brud, ciasnota, permanentny brak wody, zdewastowane boksy, zalana moczem i zmieszana z kałem słoma w ilościach szczątkowych i... umęczone psy w nich. Znaleźliśmy tam tez wyżla, którego po raz pierwszy zobaczyliśmy 12.02.2009. Mimo zgłaszenia się chętnych do adopcji - pies dotąd nie został wydany, ponieważ jest zarezerwowany do polowań dla pana kierownika. Tak więc ten nieszczęśnik gnije już rok w tym szambie zwanym schroniskiem i ratunku dla niego nie widać. Po terenie błąkały się ciężarne suki, a my przechodząc wzdłuż boksów zauważyliśmy w jednej z tych śmierdzących, rozpadających się bud, na gołych deskach dopiero co urodzone 4 szczeniaki. Poinformowaliśmy o tym obsłudze, czym wprawiliśmy ich w bezbrzeżne zdumienie. Opiekunowie zwierząt ( mężczyzna i kobieta) pracują w schronisku 2 tygodnie. O żadnym szkoleniu nigdy nie słyszeli ,a ich zachowanie wskazuje również na to, że o pracy przy psach także nie mają najmniejszego pojęcia. Na nasze uwagi o spragnionych psach zareagowali nalewając do boksów mikroskopijne ilości wody, która natychmiast została wypiota lub wylana przez walczące o dostęp do miski – psy. Wiedza kierownika schroniska jest równie głęboka. O opiece lekarskiej najmniej wiedzą psy i to widać tzw. gołym okiem.
Jest tragicznie . [B]W tym miejscu schronisko istnieć nie może[/B]. Zapowiadana przez Pana Burmistrza nowa lokalizacja, plany budowy schroniska na 150 psów i świetlane wizje pozostały na papierze.
Nam zatem pozostaje skorzystać z przysługującej drogi prawnej i wywalczyć godne życie dla kolejnych wieluńskich psów bezdomnych. Dla kolejnych, ponieważ te przebywające obecnie w schronisku wieluńskim wybawienia chyba nie dożyją.
Na koniec zabraliśmy ze schroniska sukę - mix bernardyna, która przebywała w boksie, gdzie swobodne poruszanie się było niemożliwe., zaś wstawiona tam buda rozmiarami wystarczała dla średniego kundelka. Przerażona usiłowała ukryć swój paniczny lęk przywierając do śmierdzącej słomy. Sunia dostała imię BAŚKA – na nowe szczęśliwe dni. Jutro zobaczy ją lekarz.
[B]W dniu dzisiejszym fundacja EMIR zlożyła oficjalne zawiadomienie do organów ścigania, o podejrzeniu popełnienia przestępstwa łamania ustawy o ochronie zwierząt przez kierownictwo Firmy „ ECHO” – obecnie prowadzącej schronisko dla psów bezdomnych w Wieluniu.
Drugie zawiadomienie dot. niezgodnej z prawem działalności Fundacji „Zwierzyniec” , poprzednio „opiekującej się „ psami bezdomnymi z tego samego schroniska.[/B] _________________

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']
Jeśli będą zdjęcia Binga z domku starszych państwa, możemy je zamieścić. Cieszę się razem z Tobą z odnalezienia Binga, ale na razie na 50 %. Komentować ten fakt i inne materiały proponuję tam, gdzie zawsze.[/QUOTE]

No, mnie sie wydaje ze o zadnym odnalezieniu psa Bingo w ogole nie mozna mowic.
Jedyne co jest to trop wirtualny i jakies mgliste zapewnienia ze znalazl dobry domek u starszych ludzi. Juz bardziej bezczelnie uogolniac sie nie da.
Gdzie ten domek ?
W Niemczech ?
W Holandii (tak jak Funka, o ktorej tez slad zaginal) ?
A moze za oceanem ?
Nie dowiemy sie.
[QUOTE]zdjęcia Binga z domku starszych państwa[/QUOTE] Zartujesz chyba. Juz Leni Riefenstahl skutecznie stosowala fotomontaz.
Jedyne co by mnie upewnilo co do losu Binga to adres + imie+nazwiska obecnych opiekunow Binga . Numer telefonu sobie sama znajde :) Plus podanie niemieckiego numeru chipa.
I informacja od gminy /urzedu miasta czy oplata za psa takiego a takiego zostala uiszczona.

Link to comment
Share on other sites

Reportaż o którym mowa można obejrzeć pod adresem ŁWD [URL="http://ww6.tvp.pl/6882,20100118955242.strona"][SIZE=2][COLOR=#4a9d47]http://ww6.tvp.pl/6882,20100118955242.strona[/COLOR][/SIZE][/URL] Szukajcie ok. 16-tej minuty.

W Kurierze moim zdaniem nawet drastyczniejszy materiał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']No, mnie sie wydaje ze o zadnym odnalezieniu psa Bingo w ogole nie mozna mowic.
Jedyne co jest to trop wirtualny i jakies mgliste zapewnienia ze znalazl dobry domek u starszych ludzi. Juz bardziej bezczelnie uogolniac sie nie da.
Gdzie ten domek ?
W Niemczech ?
W Holandii (tak jak Funka, o ktorej tez slad zaginal) ?
A moze za oceanem ?
Nie dowiemy sie.
Zartujesz chyba. Juz Leni Riefenstahl skutecznie stosowala fotomontaz.
Jedyne co by mnie upewnilo co do losu Binga to adres + imie+nazwiska obecnych opiekunow Binga . Numer telefonu sobie sama znajde :) Plus podanie niemieckiego numeru chipa.
I informacja od gminy /urzedu miasta czy oplata za psa takiego a takiego zostala uiszczona.[/QUOTE]

Masz absolutną rację. Napiszę wprost, choć to odebranie nadziei Kindze : nie uwierzę w odnalezienie Binga, dopóki sam nie sprawdzę lub zrobi to osoba do której mam zaufanie. [B]Na dziś , na teraz nic nie wiadomo o Bingo.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Wejdź na strony Argos BOZ tam jest wykaz, możesz złożyć w gminie zapytanie - muszą odpowiedzieć, proś o kopię umowy gminy z podmiotem przechowującym psy ( być może Zwierzyniec) i uchwałę Rady Gminy o przekazywaniu wyłapanych z jej terenu psów. Jak coś znajdziesz pisz tu.[/QUOTE]

znalazłam... na wątku "hotelu" w Wojtyszkach... gmina Rogów ma/miała z Wojtyszkami umowę.

Link to comment
Share on other sites

Skoro mowa o Wojtyszkach - zapraszam do współpracy;)
Psia,mama prosiła mnie o założenie wątku!
To założyłam:lol:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178042-WOJTYSZKI-3-5-tysiAE-ca-psA-w-bez-moA-liwoA-ci-adopcji-WYA-LIJ-LIST[/URL]

Link to comment
Share on other sites

We wczorajszym Dzienniku Łódzkim Pan red. Daniel Sibiak zamieścił kolejny opis stanu wieluńskiego schroniska. Z materiału wynika, że znowu sprawdziły się doniesienia z Wielunia co stanu techniczno-organizacyjnego tego, pożal się Boże, schroniska dla psów. Potwierdzają się fakty opisane przez Odi w prośbie - petycji wysłanej jako apel o pomoc do wielu instytucji w kraju. Stan faktyczny po części opisany w artykule, po części można było naocznie potwierdzić w reportażu w TV. Skandal, skandal, skandal. Mała to pociecha, że dzięki interwencji Emir wszyscy mogli zobaczyć cóż to za 'wybitny fachowiec od zwierząt' ten pan Urbaniak, szef firmy Echo, zamiłowany myśliwy, przetrzymujący w schronisku 'swojego' psa myśliwskiego. Ciekawe co na to miejscowi etycy od Św. Huberta - pewnie dalej będą swoje bździć nt wysokiej etyki łowczych i polowań. Dla mnie ten giguś - to porażka, to [B]mniej niż zero. [/B]Z tego co wróble ćwierkają to niezła grupa TWA. Piszę dlatego, że to mała pociecha, choć zawsze coś, bo dostaliśmy wczoraj rano list od władzy wieluńskiej jako odpowiedź na tę petycję. Z powodu litości jaką mam generalnie dla ludzi nie opublikuję tych wypocin, ale zrobię z nich użytek w inny sposób - to pewne.

Swoją drogą ciekawe jest to w jaki sposób pan Urbaniak wykazał w ofercie przetargowej na prowadzenie schroniska swoje kwalifikacje w temacie karmienia psów, bo jak widać w materiale filmowym z tym też ma problem.

Wiadomym jest Urzędowi miasta Wieluń, od co najmniej kwietnia ubiegłego roku, że nie ma prawidłowo prowadzonej dokumentacji w schronisku, a on (Urbaniak) bredzi teraz, że w ciągu miesiąca ją zrobi ???? teraz dopiero???? Panie naczelniku Kluska za co Pan bierze pieniądze podatników ? Kto jest odpowiedzialny z ramienia Urzędu w Wieluniu za kontrolę merytoryczną i finansową nad tym schroniskiem, ja czy Pan ? I niech Pan nie usiłuje wszystkiego zwalać na Powiatowego Lekarza Weterynarii - co Jego, będzie mu policzone. No cóż pozostaje więc pytanie co dalej włodarze Wielunia ? co z Waszymi obietnicami ws budowy nowego schroniska ? co z Waszymi obietnicami dawanymi na lewo i prawo organizacjom pro zwierzęcym z kraju i z za granicy ? Ciekawe co powiedzą jak zobaczą ten materiał filmowy ? dalej się będzie dziwić , że nie chcą z Wami więcej współpracować ?
[B][SIZE=3]
[COLOR=Red]Na wczoraj i dziś wstyd, wstyd, wstyd. A co na jutro ??????[/COLOR][/SIZE][/B]

Na koniec jedna oczywista oczywistość - PROWADZENIE SCHRONISKA DLA PSÓW TO NIE JEST HODOWLA PSÓW, TO NIE JEST PRZYMUSOWE HOSPICJUM DLA PSÓW, TO NIE JEST MIEJSCE GDZIE MOŻNA PROWADZIĆ EKSTERMINACJĘ PSÓW, TO NIE OBÓZ KONCENTRACYJNY WRESZCIE.

[SIZE=4]TO TAK TRUDNO ZROZUMIEĆ PAŃSTWO WŁODARZE WIELUNIA ???

[SIZE=2]Tu podaję link do omawianego artykułu : [/SIZE][/SIZE][URL]http://wielun.naszemiasto.pl/artykul/292277,psy-nie-moga-marznac,id,t.html[/URL] [SIZE=4]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Urzad Miasta Wielun + Urbaniak + Kluska + PWL : Pod sciane i pluton egzekucyjny !

Innego sposobu nie ma zeby sie pozbyc szkodnikow.

[QUOTE]bo dostaliśmy wczoraj rano list od władzy wieluńskiej jako odpowiedź na tę petycję. Z powodu litości jaką mam generalnie dla ludzi nie opublikuję tych wypocin
[/QUOTE]
Jakiej litosci ??? Odkadze Ty wykazujesz litosc wobec jednokomorkowych glonow ?
Pokaz nam to pisemko, nie lituj sie nad pantofelkami !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Urzad Miasta Wielun + Urbaniak + Kluska + PWL : Pod sciane i pluton egzekucyjny !

Innego sposobu nie ma zeby sie pozbyc szkodnikow.


Jakiej litosci ??? Odkadze Ty wykazujesz litosc wobec jednokomorkowych glonow ?
Pokaz nam to pisemko, nie lituj sie nad pantofelkami ![/QUOTE]

Masz rację, nie mam litości nad pantofelkami, także nad tymi co mają zielone forum.
Co do publikacji korespondencji jeszcze się zastanawiamy, ale myślę, że blisko .......odpowiedź Pana Kluski poznają najpierw wszyscy adresaci, łącznie z naszą odpowiedzią, potem to pokażemy.

Inna rzecz jest równie ważna i cieszy. Jak zabrała się również za ten temat EMIR to żywym ogniem wypali im maksymę na czołach :

[SIZE=3][B]JAK MASZ COŚ ZROBIĆ, ZRÓB TO DOBRZE ZA PIERWSZYM RAZEM ![/B][/SIZE]

[B]ZNACZY TO TYLE, PAŃSTWO WŁODARZE WIELUNIA, ALBO SCHRONISKO DLA PSÓW ALBO OPOWIADANIE MARNYCH DOWCIPÓW. A DO TAKICH NALEŻY ZALICZYĆ WASZE DOTYCHCZASOWE OBIETNICE W SPRAWIE SCHRONISKA.
Z TEGO CO MOGĘ PODPOWIEDZIEĆ MARNYCH DOWCIPÓW TO ONA NIE LUBI.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B][SIZE=4]W ZWIĄZKU Z PROGNOZAMI METEO ZAPOWIADAJĄCYMI NA KONIEC TYGODNIE WIELKIE MROZY OK -30 stopni CELSJUSZA
ZWRACAMY SIĘ DO WSZYSTKICH O PISANIE MAILI DO KIEROWNICTW SCHRONISK O NALEŻYTE ZABEZPIECZENIE PSÓW PRZEZ ŚMIERCIĄ Z ZAMARZNIĘCIA!!
Słoma. wysoko energetyczna karma w zwiększonych racjach i ciepła woda do picia ( najlepiej z dodatkiem oleju)
PROSIMY TEŻ WŁAŚCICIELI, ABY ZABDALI O SWOEJ E PSY W NADCHODZĄCE, TRUDNE DO PRZETRZYMANIA DLA ZWIERZĄT , DNI!!

Każde zwierzę, które przez ludzkie niedbalstwo zginie od mrozu - to hańba !!![/SIZE]

To apel EMIR, ja też się podpisuję czterema łapami, kto jeszcze ???
Podaj dalej !!!!! tyle możesz zawsze !!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pies Wolny']Masz absolutną rację. Napiszę wprost, choć to odebranie nadziei Kindze : nie uwierzę w odnalezienie Binga, dopóki sam nie sprawdzę lub zrobi to osoba do której mam zaufanie. [B]Na dziś , na teraz nic nie wiadomo o Bingo.[/B][/QUOTE]

Nie dostałam więcej żadnego e-maila w sprawie Binga,więc powoli też już straciłam nadzieję..
Pomagam na forum bassety i tam poproszono mnie o pomoc dla Binga,MałGośka mówiła,że bardzo by chciała,żeby trafił w dobre ręce i do dobrego domu i co........
Popieram fundację EMIR

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kinga_kinga7']Nie dostałam więcej żadnego e-maila w sprawie Binga,więc powoli też już straciłam nadzieję..
Pomagam na forum bassety i tam poproszono mnie o pomoc dla Binga,MałGośka mówiła,że bardzo by chciała,żeby trafił w dobre ręce i do dobrego domu i co........
Popieram fundację EMIR[/QUOTE]

Zrobię co mogę, żeby temat rzeczywiście wyjaśnić do końca. Nie trać nadziei może ....
Masz PW .

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj w nocy wysłałam ripostę na odpowiedź Pana Naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miejskiego w Wieluniu w sprawie mojej petycji dot. Schroniska dla zwierząt w Wieluniu.
Całość, drogą poczty elektronicznej, wysłałam do wiadomości do stosownych urzędów, organizacji oraz mediów.

W tym miejscu składam serdeczne podziękowanie Emir czyli Pani Krystynie Sroczyńskiej - Prezes Fundacji dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR" za przeprowadzenie inspekcji Schroniska dla Zwierząt w Wieluniu.

Inspekcję Emir relacjonowała TVP Info, dzięki czemu opinia publiczna miała możliwość zobaczyć warunki, jakie Miasto Wieluń stworzyło bezdomnym psom zgromadzonym w miejskim Schronisku dla zwierząt w Wieluniu.
Opinia publiczna miała również sposobność zapoznać się z metodami administrowania Schroniskiem dla zwierząt w Wieluniu przez firmę Echo.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3]DOGOMANIACZKO DOGOMANIAKU [/SIZE][/B]
[B]
Podaję dla przykładu jak może wyglądać pismo do Urzędu w Twojej miejscowości w sprawie zabezpieczenia psów przebywających w schronisku przed nadchodzącymi wielkimi mrozami.


[/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][B]Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS][B] Organizacja Pożytku Publicznego [/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS][B]KRS[/B][/FONT][/SIZE][/FONT][/B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS] [B][B]0000148346 NIP[/B][/B] [B][B]529-16-64-172[/B][/B][/FONT][/SIZE][/FONT]
[B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][FONT=Comic Sans MS] tel.: (046) 857-88-27 0-601-300-726[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B]
[B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS] Oddział ul. Słoneczna 4 96-321 Żabia Wola[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B]
[B][B][FONT=Comic Sans MS][FONT=Comic Sans MS][URL="http://www.fundacja-emir.org/"][B][B]www.fundacja-emir.pl[/B][/B][/URL][/FONT][/FONT][/B][/B][B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=1][FONT=Comic Sans MS]Numer konta[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B][B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][FONT=Comic Sans MS]: 88 1050 1924 1000 0022 6878 6056[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B]







[B][FONT=Garamond][SIZE=5][COLOR=green][COLOR=green][FONT=Garamond][B][IMG]http://www.dogomania.pl/cid:[email protected][/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/cid:[email protected][/IMG][/B][/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]


[B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=blue][COLOR=blue][FONT=Comic Sans MS]
[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B] [B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=green][COLOR=green][FONT=Comic Sans MS]__________________________________________________________________________________[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B]
[CENTER][CENTER][B][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=2][COLOR=green][COLOR=green][FONT=Comic Sans MS]„Jesteśmy ich głosem, ich wołaniem o godne traktowanie, o miłość i spokojne miejsce na Ziemi.”[/FONT][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/B][/CENTER]
[/CENTER]


[RIGHT][RIGHT][B][B][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Oddział, dnia 20.01.2010 r.[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B][/RIGHT]
[/RIGHT]
[B][B][B][FONT=Arial][SIZE=2]



Urząd Mias[/SIZE][/FONT][/B][/B][/B][B][B][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]ta

.............................................[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B]









[B][B][FONT=Arial][SIZE=2]W związku z informacją telewizyjną dotyczącą prognozy meteorologicznej na najbliższe dni oraz miesiąc luty - temperatura ok. minus 30 stopni C , wnoszę o udzielenie natychmiastowej informacji drogą elektroniczną, w jaki sposób zostaną zabezpieczone przed zamarznięciem psy przebywające w Schronisku dla zwierząt w Waszym mieście.[/SIZE][/FONT][/B][/B]

[B][B][U][FONT=Arial][SIZE=2]Należy bezzwłocznie :[/SIZE][/FONT][/U][/B][/B]
[FONT=Symbol][SIZE=2][FONT=Symbol]·[/FONT][/SIZE][/FONT][B][B]wydawać zwierzętom wysokoenergetyczną karmę [/B][/B]

[LIST]
[*][B][B][U][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]ciepła woda dostępna stale[/FONT][/SIZE][/FONT][/U][/B][/B]
[*][B][B][U][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]duże ilości słomy w budach chroniące przed utratą ciepła[/FONT][/SIZE][/FONT][/U][/B][/B]
[*][B][B][U][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]osłonięcie otworów wejściowych do bud np. wykładziną dywanową[/FONT][/SIZE][/FONT][/U][/B][/B]
[*][B][B][U][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]przenieść psy małe i psy o sierści pozbawionej podszerstka do pomieszczeń [/FONT][/SIZE][/FONT][/U][/B][/B]
[*][B][B][U][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]bezwzględnie umieścić suki ze szczeniętami i psy chore w pomieszczeniach pozwalających na utrzymanie temperatury dodatniej w minimum 12,5 stopnia Celsjusza.[/FONT][/SIZE][/FONT][/U][/B][/B]
[*][B][B][U][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]ustanowienie całodobowego nadzoru nad zwierzętami , w celu natychmiastowej reakcji w przypadku oznak wyziębienia zwierzęcia. [/FONT][/SIZE][/FONT][/U][/B][/B]
[/LIST]
[B][B][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial]Wszystkie te warunki winny być spełnione łącznie.[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B]
[B][B][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] Ze względu na zagrożenie życia zwierząt , sprawę należy potraktować jako bardzo pilną[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B]


[B][B][B][FONT=Arial][SIZE=2]Z poważaniem[/SIZE][/FONT][/B][/B][/B]

[CENTER][CENTER][B][B][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] Prezes Zarządu Fundacji „EMIR”[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B][/CENTER]
[/CENTER]
[CENTER][CENTER][B][B][FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial] Krystyna Sroczyńska



[/FONT][/SIZE][/FONT][/B][/B][LEFT][SIZE=3][COLOR=DarkRed]Wpisujcie swoje dane, petycja obywatelska też ma moc,
a w dużej ilości naszych łap -[B] moc huraganu[/B][/COLOR][/SIZE].
[/LEFT]
[/CENTER]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...