Jump to content
Dogomania

SZCZECIN 2005 :)


Daisunia

Recommended Posts

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='amokk']no wlasnie ja tez bylabym wdzieczna za jakies wskazowki :)

jade z Gdanska, moze jakies punkty charakterystyczne.. cokolwiek ..[/quote]

Zawsze były znaki informujące o wystawie, chociaż i tak za każdym razem, gdy jechałam, to się gubiliśmy :-? Na ten stadion dojechać, to wyższa szkoły jazdy. I uważajcie na policję, w zeszłym roku złoili nam tyłek, no bo niestety parking jest booooski :evil: , a stanąć gdzieś trzeba było.

A ja mam stawkę rottków 8)

Link to comment
Share on other sites

z tamtego roku znalazłam swój post ,,jak dojechać na wystawę?" np.samochodem

Do Szczecina wjeżdżasz cały czas prosto potem ul .Gdańska,wjeżdżasz na Trase Zamkową ( to jest most), dojeżdżasz do Pl.Hołdu Pruskiego i przed tym placem w prawo pojedziesz kawałek i przed hotelem Raddisson w lewo i zaraz nastepna ulica w prawo ul.Wyzwolenia jadąc dojeżdżasz do Pl.Kilińskiego i skręcasz w ul. Staszica a następnie w prawo w Krasińskiego i zaraz w lewo w Niemierzyńską i ta ulica łaczy sie z Arkońską i jedziesz caly czas wzdłuż torów linii tramwajowej aż za zajezdnie tramwajową .Starałam sie napisać mozliwie najprościej, moze ktoś poda lepiej ta trase.

jak mi sie uda to wieczorem wkleje mapke dojazdu.

Pozdrawiam Arlena

Link to comment
Share on other sites

Co do tramwaju nr 3... tio przy dworcu jeździ... jedzie się w stronę Lasku Arkońskiego i tam właśnie, czyli na pętli, wysiada. Potem idzie się kilka minut dalej na wprost (ulicą na której tory się skończyły :roll: )


[b]A najlepiej tio tym co będą pociągiem i tramwajem na wystawę zmierzać proponuję wejść tu:[/b]
[url]http://www.zditm.szczecin.pl/schematy.php[/url]
i otworzyć sobie "schemat komunikacji tramwajowej"
polecam zapisanie na dysk, bo łatwiej się przegląda niż w tym nieszczęsnym oknie co go powiększyć nie można 0X

Do tego dorzucam mapkę końcówki... zaznaczyłam przystanki tramwajów strzałkami... może to być końcowy 3, lub 9 - przystanek będzie się chyba zwał "tor kolarski" i jest przy schronisku... macie się dostać oczywiście na Stadion "Arkonia" 8)

[URL=http://www.imageshack.us][img]http://img54.echo.cx/img54/9894/wystawa4sw.jpg[/img][/URL]

I teraz tio mam nadzieję DO ZOBACZENIA :P

[size=2](ja przypomnę będę z bajgielkiem (w pomarańczowo-czarnych szelkach) - pies mojej mamy, więc może być z Nią lub ze mną i z moim własnym weimarkiem (niebieska smycz i obroża). Zazwyczaj z obiema psinami trzymamy się blisko, bo nie lubią osobnych wędrówek po wystawie:) choć i tak się zdarza :roll:
beagle wystawiany w sobotę, waimarka w niedzielę)[/size]

Link to comment
Share on other sites

Jesli chcecie spokojnie poogladac wystawe i spotkac sie z dogomaniakami to nie zabierajcie ze soba psow ktore nie sa zgloszone na wystawe.Wezcie pod uwage,ze na malym terenie zgromadzone bedzie kazdego dnia po 1000 psow,ktore jakby nie bylo znajduja sie w innych niz zazwyczaj warunkach, a wiec czesc z nich bedzie zestresowana i poddenerwowana. Przyprowadzajac ze soba psa nie bedziecie mogli podejsc blisko ringu i cieszyc oczy rasami ktore chcecie zobaczyc. Wasz przyjaciel wymusi na Was wczesniejsze wyjscie z wystawy bo sie bedzie nudzil i tym sposobem ominie Was najciekawsza czesc czyli finaly .
pozdrawiam
caminada

ps.jesli juz ktos naprawde MUSI przyjsc z psem to konieczna bedzie ksiazeczka zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciw wsciekliznie,bez tego nikt nie bedzie wpuszczony na teren wystawy.

Link to comment
Share on other sites

Caminada, nie przesadzaj, ja bylam wielokrotnie z suką (i nie tylko ja) nie zgłoszoną, bywałam z trzema sukami z dzieckiem i połową rodziny i nigdy w niczym mi nikt nie przeszkadzał. Dobrze, że suki brałam, obyły się trochę z hałasem, teraz nie boją się natłoku ludzi i psów. Poza tym zawsze jest to okazja do skonsultowania psa i porównania, do nauki itp. Nigdy też na zadnej wystawie nie było psów za dużo, stadion jest wielki jak na potrzeby imprezy. A i tak wszyscy ogladający z psami nie przyjdą....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='caminada']Jesli chcecie spokojnie poogladac wystawe i spotkac sie z dogomaniakami to nie zabierajcie ze soba psow ktore nie sa zgloszone na wystawe.Wezcie pod uwage,ze na malym terenie zgromadzone bedzie kazdego dnia po 1000 psow,ktore jakby nie bylo znajduja sie w innych niz zazwyczaj warunkach, a wiec czesc z nich bedzie zestresowana i poddenerwowana. Przyprowadzajac ze soba psa nie bedziecie mogli podejsc blisko ringu i cieszyc oczy rasami ktore chcecie zobaczyc. Wasz przyjaciel wymusi na Was wczesniejsze wyjscie z wystawy bo sie bedzie nudzil i tym sposobem ominie Was najciekawsza czesc czyli finaly .
pozdrawiam
caminada

ps.jesli juz ktos naprawde MUSI przyjsc z psem to konieczna bedzie ksiazeczka zdrowia z aktualnym szczepieniem przeciw wsciekliznie,bez tego nikt nie bedzie wpuszczony na teren wystawy.[/quote]


No własnie.. książeczka... ja bede musiala zabrać daisyśke żeby mogła zobaczyć jak to jest na wystawie (przyzwyczaić ją do tego zamieszania) o ile piesia nie bedzie miec cieczki to będę z Daisy

Link to comment
Share on other sites

:D
mam pytanie, a zarazem WIELKĄ PROŚBE 8) , otóż okazało się, że moge jechać w niedziele do Szczecina :angel: , no i w związku z tym, mam pytanko, czy znalazłaby się dobra duszyczka 8) (wystawiająca w niedziele, bądź w oba dni) , która powierzyłaby mi swojego psiaka (najlepiej jakiegoś z tych mniejszych :wink: :oops: :P ) na konkurs MP?? :modla: przypominam, ze w niedziele wystawiane są psy z grup 2, 4, 5, 7, 8 :)
( niestety nie moge zabrać ze sobą żadnego ze swoich psów :roll: )

Link to comment
Share on other sites

Ano będę z chustą! Ale bez psa...nie bede jej stresowac, poza tym jak bedzie gorąco to dla neij zadna frajda chodzenei ze mna na smyczy albo nie daj Boze stanie rpzy ringu. Ale ja z Sylwia (bez XXLa neistety, bo juz pojechal do wojska) i z moim TZtem. Do zobaczyska w sbote. zy w neidziele dojade to neistety nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...