Jump to content
Dogomania

Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witajcie, 

3 dni temu Bazyli skończył 12 lat, ale ten czas leci. W zeszłym tygodniu Gucia ukąsiła pszczoła, przypadkowo na nią nadepnął. Miał dużo szczęścia, że z tego wyszedł, bo miał wstrząs anafilaktyczny. Teraz wychodzi na dwór na krótkie spacery i cały czas ktoś go bacznie obserwuje. Jakby tego było mało w naszej okolicy jest zagłębie choroby którą przenoszą komary, dlatego wszystkim psom założyliśmy obroże przeciwko kleszczom i komarom. 

DSCN3328.JPG

DSCN3268.JPG

DSCN3315.JPG

DSCN3309.JPG

Link to comment
Share on other sites

Jakże miło Was zobaczyć :aloha:- nooo, piękne Jamniorki :extra: ...

Elu, jakie wy macie tereny wokół domu... zazdroszczę!!! a te kwiaty w szklarniach?! - cudowne!!!

Tak sobie pomyślałam, że jamniki, to jamniki, bo jakby do takiej szklarni weszła (czyt. wpadła)Tarunia... oj, nie biegłaby zapewne wzdłuż wyznaczonej ścieżki :hyhy: - może z czasem nauczy się "kultury", ale póki co, to sam żywioł  :kpiarz:....

Zmartwiły mnie wieści o Guciu... pewnie miał szczęście Chłopak, że w domu lekarz blisko i fachowa pomoc w domu... właśnie w niedzielę myślałam o tym, że gdyby tak jakieś ukąszenie i nie daj Bóg reakcja alergiczna, to u nas ZERO lekarza :zly2: , nie dodzwonisz się NIGDZIE :dobani: !!!!! Taruni właśnie w niedzielę zrobił się obrzęk na łapce (chorej łapce) i co? Nasz lekarz poza Tarnowem, a NIKT, ŻADNA lecznica nie odbiera - żaden nr dyżurny się nie zgłasza i choćbyś walił głową w mur :mur: nie zrobisz NIC!!! zostaje jechać do Krakowa, ale to jednak odległość, a nie zawsze jest czas... Guciu ma szczęście, że lekarz w domu, a zresztą w stolicy zapewne nie jeden gabinet dyżuruje!

 

 

Bazylkowi życzymy z okazji urodzinek duuużo zdróweczka i wielu,

wieeelu szczęśliwych lat w Waszej Cudownej Rodzince!!!

 

hb.jpg

k%252CNjQ2MjE1MzYsNDY5NjgxNDA%253D%252Cf

Link to comment
Share on other sites

Witaj Bernadetko dziękujemy za odwiedziny  serduszka.gif Teren fajny tylko praca wokół niego nie zbyt nie ma chętnych do pomocy ,nasze psiaki ładnie poruszają się alejkami między kwiatami gorzej z Norcią potworcią musi się nauczyć od starszeństwa .Gucio miał wielkie szczęście Ola w ostatniej chwili przed wyjściem z domu zauważyła ,że on kuleje na łapkę bo tak pewnie nie było by go już z nami nigdy do tej pory nie mieliśmy takiego przypadku .Oj to strasznie ,że nie ma u was dyżurnej klinki przecież Tarnów nie jest maleńki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Cudne jest to zdjęcie :oki:, powaliło mnie już kilka dni temu na fb  :hahahaha:....

Takie słodkie rude mordeczki; "rudzielce" mają jednak te buziaki jakby bardziej subtelne :zakochany: ,a u mnie tylko jedna ruda pycholka, a nawet już bardziej srebrna, bo poza Korulką same "czarnuchy" :he2:, zresztą tak samo kochane :zakochany: !!!

Eluś, zawsze miałam problem z identyfikacją Twoich Skarbów :doh:, kogóż to wywozisz na roboty :zastanawiasie: ?

Buziole i mizianka dla Wszystkich :milosc8: !!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, JamniczaRodzina. napisał:

No u nas rudo jedno czarne a u ciebie czarno i jedno rude devil-emoticon.jpg  Jadą kopać dołki szukać kretów i nornic kopacze jedne można nogi połamać przez te ich wykopaliska od lewej Bazylek Norcia Gucio Towarzystwo wymiziane i wybuziolkowane   facebook-smiley-face-for-comments.jpg

 

Najcudniejsze rude Słodkości!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Z wielką radością zaglądam i się mogę wpisać!...wreszcie! tort.gif Bazylku, spóźnione, ale bardzo szczere życzonka Wszystkiego Naj,Najlepszego dla Ciebie z okazji 12-tych Urodzinek, bądź w zdróweczku jak najdłużej ze swoją wspaniałą rodzinką  wesoly.gif

O 20.08.2016 o 14:17, JamniczaRodzina. napisał:

No u nas rudo jedno czarne a u ciebie czarno i jedno rude devil-emoticon.jpg  Jadą kopać dołki szukać kretów i nornic kopacze jedne można nogi połamać przez te ich wykopaliska od lewej Bazylek Norcia Gucio Towarzystwo wymiziane i wybuziolkowane   facebook-smiley-face-for-comments.jpg

 

... i ode mnie proszę również! całe towarzycho :serduszka3:

Fota miesiąca!http://www.dogomania.com/forum/uploads/monthly_2016_08/13989658_10210501844208968_30844986_n.thumb.jpg.2199c50189900512f0067fc27d891ccc.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
O 13.10.2016 o 10:19, anica napisał:

Zawsze miło do Was się zagląda, Eluserduszka.gif

 i zawsze , potrafisz uchwycić super "jamniczą chwilę":extra:  ... ja chyba jestem ,mocno do tyłu!  ??? skąd u Ciebie ,tyle jamnikówzawstydzony.gif

 

Aniu taką ilość jamników mam od 12 lat  facebook-smiley-face-for-comments.jpg zaczęło się od 1 przeszło 30 lat temu a skończyło na 6 przez dwa lata było nawet 7 facebook-smiley-face-for-comments.jpg 3 mamy od szczeniaczka a 3 są z adopcji 

 

O 21.10.2016 o 16:10, jaanka napisał:

Jak fajnie znowu zobaczyć tyle jamniczych ciałek na raz. :) Jak one grzecznie razem śpią i grupowo wyrażają swoje zdanie ;)

Bardzo mi się podoba to zdjęcie przed drzwiami, ile wyrzutów w twarzach.

Cześć Dziewczyny.

Miło cię znowu widzieć Aniu facebook-smiley-face-for-comments.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...