Jump to content
Dogomania

Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

To mlodziutka  przesympatyczna sunia ma ok 2 lat bardzo miziasta ładnie się integruje z innymi zwierzątkami  Sunia wpadła pod samochód i ma złamną łapkę  bedzie nosiła gips jeszcze 10 dni dobrze ,że tylko tak się skończyło pomimo ogłoszeń właściciel się nie zgłosił nie miała obróżki ani chipa sunia waży 6,5 kg jest drobna 

Link to comment
Share on other sites

O 3.03.2016o17:44, anica napisał:

Dziękuję Eluusmiech.gif  dobrze ,że maleńka jest u Ciebie! wydaje mi się ,że dla takiej młodej sunieczki gips... to '';ładny gips'' na pewno łatwo nie jest!nie.gif

No ładny ta mała rozbójnica wygryzła dzisiaj dziurę w gipsie i trzeba było jechać na dokładanie 

Link to comment
Share on other sites

To Ci współczuję!!glaszcze.gif  ... ciągle się zastanawiam? co jest trudniejsze, opieka na chorym TZ?  czy chorym jamnikiem?:-P

 

Eluś ,Ty jesteś taka mądra dziewczyna, proszę napisz jeśli masz jakąś radę?  mamy spaniela z biegunką!  pierwszy dzień w domu ,pewnie stresowa! ale pańcia nie ma Nifuroksazydu podała mu chleba z solą??? (podobno zatrzymuje wodę w organiźmie?!)  ale teraz dzwoni,że pies agresywny i podobno chce go oddać ( po jednym dniu! to chyba nie TEN domek!)  ale tym będziemy martwić się później!!!! czy można jakoś jeszcze zatrzymać tą biegunkę??? może coś na uspokojenie?

 

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, JamniczaRodzina. napisał:

Oj Aniu a co się stało 

Spadłam z betonowych schodów na chodnik w pracy mam obitą klatkę piersiową biodro rękę kolana i naciągnięty kręgosłup i jutro ostatni dzień odpoczynku od czwartku do pracy

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, werenn napisał:

ja po koniec zeszłego roku zleciałam ze schodów i niestety bez gipsu się nie obyło

chociaż wstałam, otrzepałam się i z Grafim dotarłam (mocno kulejąc) do weterynarza, a potem dopiero sama udałam się do lekarza :-)

Oj dziewczyny  wracajcie kochane do zdrowia 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...