Jump to content
Dogomania

W-WA,MIŃSK!!! Dwie malizny- Ratlerek z synem - GUCIO UCIEKŁ Z DS!!!


mortikia

Recommended Posts

[B]Może ten wątek jest jednak w złym miejscu?[/B] Przecież tylko jeden z bohaterów jest w domku, a drugi nie wiadomo gdzie...
Albo Guciowi nowy założyć w psach zaginionych? Bo jakoś tak mi przykro - uciekł i nie ma... Cisza. Są plakaciki? Ogłoszenia? Poinformowane korporacje taksówkarzy? Lecznice? Dobrze by było coś wiedzieć, poza tym, że "poleciał na Warszawę". Chcemy coś wiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 198
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Coraz chłodniej,a Gucio gdzieś biedak biega :-(
Czesiek już zaszczepiony,zaczipowany i okaz zdrowia jak na swoje 4 latka :-o
Dzisiaj Hrabia Czesław dreptał pod parasolką po chodniku, aby nie zamoczyć łapek,a w domku czekał łaskawie,aż mu służba nogi wytrze ;)
[IMG]http://img38.imageshack.us/img38/9519/obraz001ok.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Mam dziwne wrażenie, że właściciele nie przejęli się zbytnio zaginięciem Gutka. Jest piesek, nie ma pieska... Łatwo przyszło, łatwo poszło. Proszę napisać CO zostało zrobione w celu odnalezienia psa? Bo mam wrażenie, że tyle, co nic... Przykre, że jedni tyle dają , by uratować psa, a drudzy zaraz to zaprzepaszczają.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bonsai']Mam dziwne wrażenie, że właściciele nie przejęli się zbytnio zaginięciem Gutka. Jest piesek, nie ma pieska... Łatwo przyszło, łatwo poszło. Proszę napisać CO zostało zrobione w celu odnalezienia psa? Bo mam wrażenie, że tyle, co nic... [B]Przykre, że jedni tyle dają , by uratować psa, a drudzy zaraz to zaprzepaszczają.[/B][/quote]
I jak zwykle najbardziej przy tym cierpi pies :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyBell']ojej jaki malutki... wiadomo coś więcej o nim? jest z jakiegoś wątku ma ogłoszenia??[/quote]

[quote name='mortikia']Nie wiem więcej o Rodzynku, ale może warto mu pomóc i poogłaszać?[/quote]
Rodzynek jest u mnie na dt,tu jego wątek.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ratlerek-u-renaty5-pilnie-szuka-ds-pomocy-w-ogloszeniach-12-zl-na-allegro-wwa-141581/?highlight[/URL]=

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][COLOR=Red][B]
DOGOMANIACY, MAM WIELKĄ PROŚBĘ.
SPRAWDZAJCIE ZE MNĄ SCHRONISKA - MOŻE GUTEK SIEDZI GDZIEŚ WCIŚNIĘTY W KĄT KOJCA???
TO WRAŻLIWY PIESEK, MARTWIĘ SIĘ O NIEGO.
POMÓŻCIE, PROSZĘ ![/B][/COLOR]
PS. [B]Kana[/B], wiadomo coś więcej??? Są ogłoszenia w okolicy???
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny przepraszam jestem zalatana tyle psow na glowie :oops:

O Gutka nie bylo ani jednego telefonu... :placz:
Schroniska wszystkie powiadomione, w radiu nawet mowili plakaty byly ale juz chyba sie zerwaly. Nie mam czasu robic nastepnych. Może w weekend.
Boje się ze ktoś go przygarnal nawet nie oglaszając tego.
A do domu nie wroci bo wystraszyl sie glupiego przechodnia ktory go chcial zlapac za skore na karku :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kana']Dziewczyny przepraszam jestem zalatana tyle psow na glowie :oops:[/quote]

[B][COLOR=Red]Kana, ale teraz Gucio jest ważniejszy ! I to jego odnalezieniem trzeba się zająć, a nie angażować się w inne psy (np. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1165/stalowy-orson-owczarek-o-wyjatkowej-urodzie-dabrowka-k-wejherowa-147859/#post13078057[/URL]), jeśli Gucio uciekł Twojej rodzinie ! No proszę Cię... :shake:
I nie ma co zwalać na ''głupiego przechodnia". Po prostu pies nie został dopilnowany przez nowych właścicieli...[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze proszę mi nie wypominać takich drobnostek.
Rozwieszalam plakaty, zawiadamialam radio, schroniska, taxowkarzy zaczepialam przechodniow, do tego przez kilka dni go suzkalam przez dnie i noce az sie pochorowalam.
Wiec daruj sobie takie teksty dobrze?
Do tego amstaffka która wymaga szczegolnego traktowania.
Mam teraz u siebie drugą sukę znaleziona.
Szkola, bazarki i inne rzeczy ...
Wybacz ale 24 na dobe nie bede go w stanie szukac!
Nie popadajmy w paranoje!

Staralam sie jak moge a jezeli to dla Ciebie za malo to wybacz ale nie mamy o czym rozmawiac. Chcialam pomoc, zalazlam psu nowy[B] dobry[/B] dom!
I nie wyskakuj mi tu z nieodpowiedzialnością!

Link to comment
Share on other sites

Dobrze wiem o tym ale nie życzę sobie żeby ktoś na mnie najeżdzal!!
Nie leze do gory brzuchem i olewam sprawę!

I nie życzę sobie tekstow że mam wszystko rzucić bo poszukiwania malego pieska po ktorym slad zaginal są wazniejsze gdzie staralam sie jak potrafilam!

Link to comment
Share on other sites

Nie ma takiej potrzeby.
Z resztą to do ich obowiązków na;eży poszukiwanie i odnalezienie psa.
Ja będę pomagać ile mogę i na ile jestem w stanie.
Proszę o nie pouczanie mnie co powinnam zrobić a czego nie.
Sama dobrze o tym wiem.
Nie dziwie się, że odchodzą z tąd osoby które na prawdę chcą pomagać psom a zostają nieslusznie oskarżane nie wiadomo o co. Chyba takze musze o tym pomyslec...
Bede kontynuowac poszukiwania Gucia.
Jezeli ktoś chce pomóc zapraszam na pw.

Dziękuje za dyskusje i myślę, że jest już jej koniec.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Minelo juz tyle miesiecy i nie wiadomo co sie stalo z Guciem. Jesli ludzie, ktorzy go wtedy adoptowali nie zapomnieli o Guciu to prosze Kane, zeby przekazala im, aby zrobili nowe ogloszenia, w ktorych zaznacza, ze [B]chcemy wiedziec czy pies zyje, czy ma dom- nie chcemy go odebrac[/B]. Moze ktos, kto sie nim zajal nie odpowiedzial na apele, bo nie chce pieska oddawac - rozumiem to, dlatego jest szansa, ze takie zmienione ogloszenia dadza skutek. Chcialabym po prostu byc spokojniejsza-wiedziec, ze Guciowi nic sie nie stalo.

Pani Beato, a jak ma sie Czesio?? :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Czesio to moje oczko w głowie,śpi koło mnie w łóżku przykryty kołderką,tylko główka mu wystaje:)
Troszkę się spasł,he he.
To wspaniały piesek,bardzo grzeczny,pieszczoch do kwadratu,ciągle się wtula,liże po dłoniach.Bardzo go kocham.
Wieczorkiem postaram się wkleić parę aktualnych fotek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...