Jump to content
Dogomania

Bokser Amirek i kotek Teo


Magda-Amir

Recommended Posts

  • Replies 894
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir']na dobry wieczorek :wink:

"wlasnie zjadlem buta mojej panci i chyba jest na mnie zła :-? :roll: "
[img]http://img407.imageshack.us/img407/2230/rrr0nz.jpg[/img][/quote]
serio serio :o :o[/quote]

serio serio ze zjadł? czy serio serio ze jest zla ? :lol: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda&Amir'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir']na dobry wieczorek :wink:

"wlasnie zjadlem buta mojej panci i chyba jest na mnie zła :-? :roll: "
[img]http://img407.imageshack.us/img407/2230/rrr0nz.jpg[/img][/quote]
serio serio :o :o[/quote]

serio serio ze zjadł? czy serio serio ze jest zla ? :lol: :wink:[/quote]serio , serio że zjadł 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

tak to niestety bywa ..... :-?
Ozzy załatwił moje ulubione buty z granatowego nubuku w ciągu 5 minut , użarł po prostu pół obcasu za to że mnie 10 godzin nie było w domu :evil: :-? i po przywitaniu się z nim poszłam do pokoju do Tzta zaniesć rzeczy , jak wróciłam była demolka :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']tak to niestety bywa ..... :-?
Ozzy załatwił moje ulubione buty z granatowego nubuku w ciągu 5 minut , użarł po prostu pół obcasu za to że mnie 10 godzin nie było w domu :evil: :-? i po przywitaniu się z nim poszłam do pokoju do Tzta zaniesć rzeczy , jak wróciłam była demolka :roll:[/quote]

Ala to nic... Amir został sam zaledwie na 5 minut bo musialam isc do sklepu :roll: a on raczej nigdy nic nie niszczył tak teraz od jakiegos czasu zjada wszysto co mu stoi na drodze :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir']Amirus dziekujue za wszelakie komplementy :wink:
ehehe Dani Amirus tez siedzial ze mna jak przegladalam galerie Sabusi i no no 8) stwierdzil ze niezla laska :D :lol:[/quote]hi hi mamy biuro matrymonialne :wink:
boxiaki - słodziaki 8)[/quote]

haha taaa :lol:
i od razu hasło reklamowe Ala 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda&Amir'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir']Amirus dziekujue za wszelakie komplementy :wink:
ehehe Dani Amirus tez siedzial ze mna jak przegladalam galerie Sabusi i no no 8) stwierdzil ze niezla laska :D :lol:[/quote]hi hi mamy biuro matrymonialne :wink:
boxiaki - słodziaki 8)[/quote]

haha taaa :lol:
i od razu hasło reklamowe Ala 8)[/quote]najlepiej na goraco załatwiać sprawy 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir']Amirus dziekujue za wszelakie komplementy :wink:
ehehe Dani Amirus tez siedzial ze mna jak przegladalam galerie Sabusi i no no 8) stwierdzil ze niezla laska :D :lol:[/quote]hi hi mamy biuro matrymonialne :wink:
boxiaki - słodziaki 8)[/quote]

haha taaa :lol:
i od razu hasło reklamowe Ala 8)[/quote]najlepiej na goraco załatwiać sprawy 8) :wink:[/quote]
jasen czas to pieniadz 8) :lol:

a Amir wlasnie zeżarł ładowarke do telefonuuuuu :placze: :evil:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda&Amir'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Magda&Amir']Amirus dziekujue za wszelakie komplementy :wink:
ehehe Dani Amirus tez siedzial ze mna jak przegladalam galerie Sabusi i no no 8) stwierdzil ze niezla laska :D :lol:[/quote]hi hi mamy biuro matrymonialne :wink:
boxiaki - słodziaki 8)[/quote]

haha taaa :lol:
i od razu hasło reklamowe Ala 8)[/quote]najlepiej na goraco załatwiać sprawy 8) :wink:[/quote]
jasen czas to pieniadz 8) :lol:

a Amir wlasnie zeżarł ładowarke do telefonuuuuu :placze: :evil:[/quote]no nie pańcia gdzie ty takie rzeczy zostawiasz :o , a nic sie bidulkowi nie stało :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...