Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów - 13/14.02.2010


Atik

Recommended Posts

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olapaco']A masz rottka?[/QUOTE]

Niestety nie:( widziałam tylko 1 i to w klatce..

[quote name='AnkaW']a grzyweczki???? były na tym samym ringu.[/QUOTE]

Mam jednego gdzieś na końcu albumu ;)
Przepraszam za jakość zdjęć niestety robione zwykłą cyfrówką..

[SIZE="4"]ZDJECIA z niedzieli - 14 luty [/SIZE]
[url]http://picasaweb.google.com/kasienkaa214/WystawaCACIBRzeszow14022010#[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betulka']mam kilka fotek z niedzieli, ale nie bardzo umiem sobie poradzić z wklejeniem ich na dogo.[/QUOTE]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/74179-Fotki-zmiana-regulaminu-objaA-nienie-zmian-i-instukcje-Prosimy-o-zapoznanie-siAE?p=13844060#post13844060[/URL] może pomoże.

Link to comment
Share on other sites

My się pochwalimy naszymi małymi sukcesikami.

Chillencja w wieku 23 msc - CWC, CACIB - ukończony [COLOR=Red]Championat Polski![/COLOR]

Psy które ja pokazywałam...
Cardigan - Filofany STARDUST - Zw Mł - ukończony [COLOR=Red]Młodzieżowy Championat Polski![/COLOR]

Beagle - Gracja Simpatica PS - dosk, III/V w młodzieży. Gdyby mi na ringu w ruchu nagle nie stawała, to by staneła wyżej... menda :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']Ring astów w tym roku super był przygotowany , umiejscowiony !!!
[/QUOTE]

oj tak - to był chyba największy plus z tej całej wystawy - miejsce na ring dla TTB :D
w porównaniu z innymi to luz, blues i swoboda - w przyszłym roku też proszę o tą miejscówkę :D

Link to comment
Share on other sites

sporo stron czy ktoś wstawiał już fotki z finałów ? szczególnie interesuje mnie niedziele
w lhasa apso, w klasie baby zadebiutowała [B]TRUE LOVE z Czańca[/B] która oprócz I WO , BOB baby wywalczyła BEST IN SHOW Baby IV :) a w młodzieży Zw.Mł. BOB Junior dla [B]AMERICAN GIGOLO z Czańca[/B], który w fianele wywalczył jeszcze BEST IN SHOW Junior II :)
będę wdzięczna za fotki lub informacje gdzie są

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']sporo stron czy ktoś wstawiał już fotki z finałów ? szczególnie interesuje mnie niedziele
w lhasa apso, w klasie baby zadebiutowała [B]TRUE LOVE z Czańca[/B] która oprócz I WO , BOB baby wywalczyła BEST IN SHOW Baby IV :) a w młodzieży Zw.Mł. BOB Junior dla [B]AMERICAN GIGOLO z Czańca[/B], który w fianele wywalczył jeszcze BEST IN SHOW Junior II :)
będę wdzięczna za fotki lub informacje gdzie są[/QUOTE]

z BISów chyba jeszcze nie było fotek ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']My się pochwalimy naszymi małymi sukcesikami.
Chillencja w wieku 23 msc - CWC, CACIB - ukończony [COLOR=Red]Championat Polski![/COLOR]
Psy które ja pokazywałam...
Cardigan - Filofany STARDUST - Zw Mł - ukończony [COLOR=Red]Młodzieżowy Championat Polski![/COLOR]
Beagle - Gracja Simpatica PS - dosk, III/V w młodzieży. Gdyby mi na ringu w ruchu nagle nie stawała, to by staneła wyżej... menda :eviltong:[/QUOTE]
Ja Ci dam sukcesiki! To piękne sukcesy!!!
Gratuluję!

[quote name='Dzidtka_Gl']sporo stron czy ktoś wstawiał już fotki z finałów ? szczególnie interesuje mnie niedziele
w lhasa apso, w klasie baby zadebiutowała [B]TRUE LOVE z Czańca[/B] która oprócz I WO , BOB baby wywalczyła BEST IN SHOW Baby IV :) a w młodzieży Zw.Mł. BOB Junior dla [B]AMERICAN GIGOLO z Czańca[/B], który w fianele wywalczył jeszcze BEST IN SHOW Junior II :)
będę wdzięczna za fotki lub informacje gdzie są[/QUOTE]
Brawo dla debiutanta!
Mój debiutant na BIS BABY zajął IV lokatę i jestem z niego b.dumna!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl']sporo stron czy ktoś wstawiał już fotki z finałów ? szczególnie interesuje mnie niedziele
w lhasa apso, w klasie baby zadebiutowała [B]TRUE LOVE z Czańca[/B] która oprócz I WO , BOB baby wywalczyła BEST IN SHOW Baby IV :) a w młodzieży Zw.Mł. BOB Junior dla [B]AMERICAN GIGOLO z Czańca[/B], który w fianele wywalczył jeszcze BEST IN SHOW Junior II :)
będę wdzięczna za fotki lub informacje gdzie są[/QUOTE]
Gratulacje super wyników.
Dzidziusia w akcji widziałam tam koło 17 ringu, jest przecudna po prostu, już się w niej zakochałam :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dzidtka_Gl '] w lhasa apso, w klasie baby zadebiutowała TRUE LOVE z Czańca która oprócz I WO , BOB baby wywalczyła BEST IN SHOW Baby IV [/QUOTE]

moje dziecko malutkie :loveu: również czekamy na fotki z BISów i dziekujemy Dzidtka za wystawienie dziecka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...