Jump to content
Dogomania

CACIB Rzeszów - 13/14.02.2010


Atik

Recommended Posts

  • Replies 666
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Jegor']Sprawa jest bajecznie prosta w chwili zamknięcia zgłoszeń wpuszczamy w internet wystawców jak leci bez porządkowania i sprawa jest zamknięta nikt już po terminie znając stawkę nie może się dopisać ustawiając psa np juniora w pośredniej lub odwrotnie czy czempiona w otwartej .Chodzi mi tylko o równe szanse w zgłoszeniach dla wszystkich a nie forowanie krewnych i znajomych królika,niestety w naszym kraju jak dotąd rządzi zasada Kalego.[/QUOTE]
Pełne poparcie z mojej strony .Wiem ,że w Olomuńcu latali z napisanymi numerami startowymi długopisem na 5 min przed wejsciem na ring .Oczywiście wszyscy oni wygrali !. Stawka powinna byc podana w jak najszybszym terminie i powina być święta !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yanni']Pełne poparcie z mojej strony .Wiem ,że w Olomuńcu latali z napisanymi numerami startowymi długopisem na 5 min przed wejsciem na ring .Oczywiście wszyscy oni wygrali !. Stawka powinna byc podana w jak najszybszym terminie i powina być święta ![/QUOTE]

Dokładnie tak. Ja też jestem za tym. Do czego to podobne żeby niektórzy mogli wcześniej wiedzieć jaką mają stawkę a reszta nie!. Koniec z dobrymi duszkami. Stawka odrazu po zamknięciu powinna być znana dla wszystkich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorka'] Stawka odrazu po zamknięciu powinna być znana dla wszystkich.[/QUOTE]

Od razu tzn kiedy? : gdy zostanie zamknięty formularz internetowy czy też dzień po terminie zgłoszeń?

Może nie wszyscy wiedząc ale masa ludzi wysyła zgłoszenia pocztą, która pracuje tak czy inaczej: raz list idzie dzień a raz tydzień w Polsce, a z zagranicy... I co w sytuacji gdy list przychodzi tydzień po zamknięciu zgłoszeń, a data na stemplu to tydzień przed zamknięciem zgłoszeń? Dopiero wtedy dopisanie kogoś do już opublikowanej listy byłoby komentowane...

Związek nie ma obowiązku publikowania listy zgłoszonych psów i stawek ilościowych, jak oddział to zrobi to tylko jego dobra wola i ukłon w naszym-wystawców kierunku!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aziza']Od razu tzn kiedy? : gdy zostanie zamknięty formularz internetowy czy też dzień po terminie zgłoszeń?

Może nie wszyscy wiedząc ale masa ludzi wysyła zgłoszenia pocztą, która pracuje tak czy inaczej: raz list idzie dzień a raz tydzień w Polsce, a z zagranicy... I co w sytuacji gdy list przychodzi tydzień po zamknięciu zgłoszeń, a data na stemplu to tydzień przed zamknięciem zgłoszeń? Dopiero wtedy dopisanie kogoś do już opublikowanej listy byłoby komentowane...

[/QUOTE]

Wystarczyłoby żeby termin nadsłynia zgłoszeń listownych był zamknięty tydzień- dwa wcześniej niż formularzem elektronicznnym. Wiem że oddziały nie mają obowiązku podawania stawki ale myślę że powinno się to zmienić. Trzeba ten problem poruszyć w końcu to my wystawcy płacimy za wystawy i nasze zdanie też powinno się liczyć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorka']Wystarczyłoby żeby termin nadsłynia zgłoszeń listownych był zamknięty tydzień- dwa wcześniej niż formularzem elektronicznnym. Wiem że oddziały nie mają obowiązku podawania stawki ale myślę że powinno się to zmienić. Trzeba ten problem poruszyć w końcu to my wystawcy płacimy za wystawy i nasze zdanie też powinno się liczyć.[/QUOTE]

Można o tym dyskutować, ale nie na wątku konkretnej wystawy, tylko ogólnie. Uważam, że pora skończyć te rozważania.:hand:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hahaha, miałam nawet propozycję, aby jechać "skrótem" z W-wy przez Pniewy do Rz.;)
Ale i tak się spotkamy i to mnie cieszy:)

Pzdr.[/QUOTE]

[quote name='Asiaczek']Będzie dobrze, bo... musi byc dobrze:)

Pzdr.[/QUOTE]

Również się cieszę na spotkanie. Nawet śnieg nam niestraszny - chociaż bardzo utrudnia życie.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam potwierdzenie... Tyle, że mój pies jako TYMON Alta Carya FCI... Jest w ogóle sens tam dzisiaj dzwonić/iść i mówić, że źle? Tak, zaznaczałam 'przydomek przed nazwą'

Co do dojścia z dworca - mam nadzieje, ze dobrze wiem, gdzie dworzec jest :evil_lol:
Wysiadasz i kierujesz się w stronę przystanków przy PLACU WOLNOŚCI. Nie na ten po tej stronie, co dworzec, tylko po drugiej.
Potem wsiadasz w 10/13/6/37 i może coś jeszcze :D i wysiadasz (licząc ten przystanek na placu, ten, na którym wsiadłaś) na 3 przystanku (przed takim mostem). Potem idziesz z przystanku prosto, masz światła, tam przechodzisz, drepczesz schodkami w dół i TA DA, Podpromie :cool3:
Jakbyś miała problemy, to służę pomocą ;) Mam wszędzie dość blisko, jakbyś nie wiedziała co dalej robić :diabloti:

A ile Ci to zająć może... Od dworca do tego przystanku jakieś 10 minut, a potem zależy, jak Ci autobus się zgra. Jechać będziesz niecałe 10 minut, potem od tego przystanku na Podpromie 10-15 minut :D

A autobusy możesz sprawdzić sobie tutaj: [URL]http://www.mpk.rzeszow.pl/[/URL]
Przystanki > Plac Wolności > i autobusy pod [B][B]Przystanek: 2C Plac Wolności
[/B][/B]Przystanek, na którym masz wysiąść to [U]Szopena Filharmonia.[/U]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Dostałam potwierdzenie... Tyle, że mój pies jako TYMON Alta Carya FCI... Jest w ogóle sens tam dzisiaj dzwonić/iść i mówić, że źle? Tak, zaznaczałam 'przydomek przed nazwą'[/QUOTE]
Miałam podobną sytuację na wystawie w Bytomiu. Przed ocenieniem suki zmienili mi kartę oceny. Ale nie powinno być jakiś większych problemów.

Link to comment
Share on other sites

Ja właśnie przed chwilą dzwoniłam katalogi w druku, więc nie ma jak i co zmieniać. Po prostu, tak jak pisałaś Błyskotko, poproszę o zmianę karty i wsio.

W ogóle to tak z rozmowy wynikło, że lista ma być, jak jej nie ma, to będzie niedługo, chociaż ja nic nie gwarantuje, mówię, co mi powiedziano :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madziorka']Wystarczyłoby żeby termin nadsłynia zgłoszeń listownych był zamknięty tydzień- dwa wcześniej niż formularzem elektronicznnym. Wiem że oddziały nie mają obowiązku podawania stawki ale myślę że powinno się to zmienić. Trzeba ten problem poruszyć w końcu to my wystawcy płacimy za wystawy i nasze zdanie też powinno się liczyć.[/QUOTE]
Dobry pomysl .Ja sie wybieram za zebranie i jak trzeba będzie to to porusze. Ponadto ci co wysyłają pocza to chyba zdaja sobie sprawę z tego że taki list nie zaiwania 5 godzin tylko minimum 5 dni ! A o teminie wystawy wiedzą na rok wcześniej . Ta sparawa dotyczy tylko leni, ktorym sie nie chce stosownie wczesniej pojść na pocztę i wyslać list ze zgłoszeniem . Ja już zgłosiłem się na wystawę do katowic a nawet nie wiem czy pojadę ale zgłosiłem i zapłacę za nią bo mi zalezy. Tak więc zwlekanie na ostatni moment powoduje potem takie zachowania innych wystawiających.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...